Krupiński Pompy

Historia: Zespół, którego kapitanem jest Jakub Mokrzycki powstał na bazie znajomych, którzy mają za sobą mniejszą lub większą historię występów w FLS. Część z nich grała już na poziomie Lig B,C, a także D. Skład uzupełniają osoby na co dzień grające w rozgrywkach Playareny.

Osiągnięcia w FLS: 2 miejsce w Lidze B1 (Jesień 2020), 2. miejsce w Lidze B2 (Jesień 2019), 2. miejsce w Lidze C3 (Jesień 2018), Mistrz Ligi D1 (Wiosna 2017), 

Koszulki: Białe

Informacje dodatkowe: Krupiński pompy spółka z o o sp. K. Generalne przedstawicielstwo Speck Pumpen w Polsce. Firma zajmuje się sprzedażą przemysłowych pomp odśrodkowych. Na meczach tej drużyny nigdy nie można się nudzić. Pompy prezentują bowiem otwarty, ofensywny i przyjemny dla oka futbol.

Liderzy zespołu: Jakub Nowak, Jakub Ryś, Jakub Skucha

Kapitan: Dominik Święch

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 13 7 6 0 -1 21

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
WWWLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-05-2018 ComarchDom
23-05-2018 Curva da Morte FCWyjazd
29-05-2018 FC RevolutionDom
04-06-2018 Boske JaglacciWyjazd
12-06-2018 Żymła SiermięgaDom
Nazwa Rozegrane mecze
7 0 1 0 0 0 0
4 5 3 1 0 0 0
2 0 0 0 0 0 3
3 3 4 0 0 0 0
3 4 3 1 0 0 0
5 1 4 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 4
2 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 0 1 0 0 0 37
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 2
5 3 1 1 0 0 0
4 2 3 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 3 2 0 0 0 0
5 1 3 0 0 0 0
8 2 2 0 0 0 0
2 2 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 3 2 1 0 0 0
10 2 6 0 0 0 0
8 14 4 2 0 0 0
12 5 7 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Czyżyny 6 5 1 0 35-20
Prawdziki 6 4 0 2 27-23
NEMBUD 5 2 0 3 26-29
Żymła Siermięga 4 0 0 4 10-28
Weldbud 4 1 0 3 23-33
Pink Bowling 3 2 0 1 14-16
Stal Nowa Huta 3 2 1 0 13-11
Comarch 3 3 0 0 35-15
Tubylcy 3 2 1 0 13-6
GDA Investment 3 0 0 3 9-27
ADGO 3 1 0 2 10-14
Asy NH 2 0 0 2 7-18
Kameb/Pelicans 2 1 1 0 10-7
BAnerka 2 2 0 0 10-7
Notoryczni Debiutanci 2 2 0 0 14-6
PAMedica 2 1 0 1 11-8
Stomatologia Stupka 2 1 0 1 16-19
Amadeus 2 1 0 1 9-10
FC Kalinex 2 0 0 2 2-8
Browary Hills 32040 2 2 0 0 12-4
Aptiv 2 2 0 0 20-4
Grupa Partner 2 1 1 0 16-10
Rafis 2 0 0 2 6-16
Elita-Bud 2 0 0 2 5-32
Omega 2 1 0 1 16-15
Cemark.pl 2 2 0 0 10-5
Korkociagi.com 2 2 0 0 15-8
Big Time Kraków 2 1 0 1 15-7
Zakręcony Rogal 2 1 0 1 13-8
Porta Kraków 2 2 0 0 12-7
Płaszów - Serwis Bank 2 0 0 2 5-20
KS Klub Sportowy 2 2 0 0 11-5
Nosacze 2 2 0 0 12-5
FC Revolution 2 2 0 0 19-9
Despero 2 1 1 0 8-7
BiegunSport 2 2 0 0 14-8
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 16-3
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 10-0
Aqua Soil 1 1 0 0 9-6
Amber 1 1 0 0 11-4
FC Po 40-tce 1 1 0 0 11-3
Złote Chłopaki 1 1 0 0 7-4
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 1-15
Home Broker 1 1 0 0 7-2
CA Sharks 1 0 0 1 4-9
ASTOR 1 0 0 1 6-9
UBS Kraków 1 1 0 0 18-0
Inter Kraków 1 0 0 1 2-3
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 1-5
Orzeł' 12 1 1 0 0 14-3
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 7-1
CCKS Chłopy 1 1 0 0 4-1
TS Logitech 1 1 0 0 15-1
Grand Parade 1 1 0 0 5-1
Sensible Soccer 1 1 0 0 12-1
OREO 1 1 0 0 12-1
Chłopcy do Bicia 1 1 0 0 8-0
OlszaII 1 1 0 0 10-3
NZS UEK FC 1 0 0 1 3-4
AZS UEK 1 1 0 0 7-3
Pakerbox.pl 1 1 0 0 7-4
Curva da Morte FC 1 1 0 0 2-0
Boske Jaglacci 1 0 0 1 2-3
ZP Tartak 1 1 0 0 8-4
Holba 1 0 1 0 5-5
7 Up 1 1 0 0 10-4
Walkover 1 1 0 0 12-9
Janusze Futbolu 1 1 0 0 15-0
Oświecenia Team 1 0 0 1 3-14
Pelicans F.C. 1 0 0 1 0-5