Hitachi ABB

Historia: Zespół firmowy, złożony z pracowników firmy ABB. W Futbolowej Lidze Szóstek od sezonu Jesień 2014.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze D1 (Jesień 2018)

Koszulki: szare

Dodatkowe informacje: ABB to firma, która jest międzynarodowym koncernem z siedzibą w Zurychu, a działa w takich branżach jak: automatyka, robotyka oraz energetyka. Od kilku sezonów drużyna notuje zauważalny progres zarówno w grze jak i osiąganych wynikach. Najlepszym dowodem jest wywalczony Jesienią 2018 awans na trzeci szczebel rozgrywkowy po 9 sezonach spędzonych czwartym. Swój premierowy sezon w Lidze C zespół ABB może zaliczyć do udanych. Zmagania w sezonie Wiosna 2019 ukończył bowiem na wysokiej 6. pozycji z bilansem meczów 7-1-5. Od sezonu Jesień 2020 pod szyldem Hitachi ABB.

Liderzy zespołu: Mariusz Michałowski, Jędrzej Podulka, Przemysław Toroń

Kapitan: Marcin Czyżowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 13 7 5 1 26 22

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdWyjazd
LWWWD

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
22-05-2018 No NameDom
30-05-2018 OREOWyjazd
06-06-2018 SoleyDom
12-06-2018 InPostWyjazd
18-06-2018 UBS KrakówWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-03-2018 ZP TartakDom
Nazwa Rozegrane mecze
5 1 2 0 0 0 0
8 5 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 3 3 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 1 5 0 2 0 0
11 15 13 3 0 0 0
12 2 4 0 0 0 10
0 0 0 0 0 0 0
5 0 1 0 0 0 11
7 0 3 0 0 0 20
8 7 2 0 1 0 0
13 13 8 0 1 0 0
2 2 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 18 12 5 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Black Team 5 4 0 1 24-14
OREO 4 2 0 2 12-10
NZS UEK FC 4 2 1 1 21-17
ISTV Sport 4 3 1 0 33-6
FC Pelikany 4 1 1 2 18-20
Rafis B 3 0 0 3 6-15
Heineken HGSS 3 2 0 1 14-8
ZP Tartak 3 1 0 2 8-13
CCKS Chłopy 3 0 0 3 9-14
Nic się nie stało 3 0 1 2 4-13
UBS Kraków 3 2 1 0 9-6
Grande Bande 3 2 0 1 13-7
Frytki Belgijskie w Krk. 3 1 1 1 11-11
Sensusmed Rolmet KW 3 1 0 2 6-8
SOLIDEXPERT 2 0 0 2 4-15
Notoryczni Debiutanci 2 2 0 0 9-4
FC Agudas de los Toros 2 1 0 1 13-6
Wonderkids 2 1 0 1 7-12
Jaglacci Tinderwolves 2 1 0 1 9-7
Big Time Kraków 2 1 0 1 6-9
Shamrock 2 1 1 0 14-11
FC Po 40-tce 2 0 0 2 4-14
4senal 2 0 1 1 5-9
Brainly 2 1 1 0 6-2
Krakoska Piłka 2 0 0 2 7-15
Guerreros Licores 2 0 0 2 5-14
Apollo 30 2 1 0 1 8-5
Coca Juniors 2 2 0 0 10-5
Armagedon - Jotel Bau 2 0 0 2 6-18
Nieociosani 2 1 1 0 15-3
Wadowscy 2 1 1 0 8-3
Nie ma Lipy 2 1 0 1 6-9
Pakerbox.pl 2 1 0 1 7-4
Galactik Football 2 1 0 1 10-10
ZK Bruk 2 2 0 0 12-6
BKS Team 2 0 0 2 2-19
Black Hawks 2 1 0 1 9-7
Virtus Logistics 2 1 0 1 10-11
Wakanda FC 2 2 0 0 5-3
Banda Pycholi 2 2 0 0 12-9
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 12-9
Serco Poland 1 0 0 1 3-6
Żubry 1 0 1 0 2-2
AZS UEK 1 0 0 1 1-7
Victoria 1 1 0 0 2-1
Sensible Soccer 1 1 0 0 8-5
BTCH 1 0 0 1 1-4
BiegunSport 1 0 1 0 3-3
Aptiv 1 0 0 1 1-2
Omega 1 0 0 1 5-11
ASTOR 1 0 0 1 1-5
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 0-4
Silicon Creations 1 1 0 0 5-0
Black Label 1 1 0 0 7-2
PWK 1 1 0 0 5-2
Albatros 1 0 0 1 2-3
Intense Football Team 1 1 0 0 4-1
Perła Kraków 1 0 0 1 3-7
Ready4s 1 0 0 1 1-5
GEO-ZENIT 1 0 0 1 3-6
Anonymous 1 0 0 1 2-3
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 2-4
GSBK 1 1 0 0 16-1
Despero 1 0 1 0 3-3
Kraków Airport 1 0 0 1 1-14
Złote Chłopaki 1 0 0 1 0-10
Inter Kraków 1 0 0 1 6-8
Alliance 1 0 0 1 3-8
Elita-Bud 1 0 0 1 5-11
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 0-5
Kameb 1 0 0 1 2-4
Piłkarski Klub Rzeźników 1 1 0 0 7-4
Vittoria Kraków 1 1 0 0 4-2
Szósty Zmysł 1 1 0 0 15-0
InPost 1 1 0 0 12-0
Kaprin Kraków 1 0 0 1 2-4
Los Pivones C.F. 1 0 0 1 3-21
Contel Team 1 0 0 1 4-9
Gulden Draak 1 0 0 1 2-6
Max Apartments 1 0 0 1 3-10
DK Logistics 1 0 0 1 2-11
Kraków Knights 1 0 0 1 1-3
Mek-trans 1 0 0 1 0-19
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 1-7
Schibsted Tech Polska 1 0 0 1 2-8
UPM-Kymmene B 1 0 0 1 5-9
GROM 1 0 0 1 3-7
Format 1 1 0 0 3-1
Amber Gol B 1 0 0 1 2-9
Pink Bowling 1 0 0 1 2-17
Planet Escape 1 1 0 0 6-5
JogaBonito 1 0 0 1 0-4
Czarny Lotos 1 1 0 0 3-2
RKS C.H.U.W.D.U. 1 0 0 1 1-14
TSA Jugowice 1 0 0 1 2-12
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 3-11
AdeBajory 1 0 0 1 3-8
Spartan 1 0 0 1 1-8
TeamTechnik 1 1 0 0 8-4
AS Maestro 1 0 0 1 0-3
Soley 1 1 0 0 6-4
Nosacze 1 0 0 1 4-5
No Name 1 0 0 1 2-6
KPPN 1 0 0 1 0-3
Grand Parade 1 1 0 0 9-5
Jordan Judo Kraków 1 1 0 0 7-1
Dzikie Węże 1 1 0 0 5-3
Bianconeri 1 0 0 1 2-5
Holba 1 0 0 1 4-5
Zakapior Team 1 1 0 0 9-4
CBB 1 0 0 1 2-3
FC Po Staremu 1 0 0 1 2-4
Bad Boys 1 0 0 1 4-14
ZSK '97 1 0 0 1 1-7
Home Broker B 1 0 0 1 2-9
JMG Futbol Team 1 0 0 1 2-31
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 4-5
Gracie o Gacie 1 1 0 0 7-3
Prawdziki 1 0 0 1 1-4
Carpe Diem Sport 1 0 0 1 3-12
Rocket Fuel 1 1 0 0 3-2
AKS Kabaret 1 0 0 1 4-5
Sport Consulting Group 1 0 0 1 3-7
FC Samaobrona 1 0 0 1 1-9
ROCH 1 0 0 1 4-8
Stara Gwardia 1 0 0 1 3-4