CA Sharks

Historia: Drużyna założona przez Szymona Kopciucha, który wspólnie z Michałem Szlachtą w pierwszym sezonie FLS występował w drużynie PGD. W FLS od sezonu Jesień 2011.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze A (Jesień 2012), Mistrz Ligi B2 (Jesień 2021), 2. miejsce w Lidze B1 (Jesień 2019), 2 miejsce w Lidze B (Wiosna 2012),

Koszulki: Niebieskie 

Najwięksi rywale:  CMR Eskulap, Piomet, TEB Edukacja

Dodatkowe informacje:  Zespół stać na pokonanie każdego rywala i nieraz już sprawiał w FLS niespodzianki. 6 kolejnych sezonów "Rekiny" spędziły w Lidze A, a ani razu nie grały poniżej drugiego szczebla rozgrywkowego. Praktycznie co sezon CA jest wymieniane w gronie kandydatów do czołowych lokat w swojej lidze.

Liderzy zespołu: Michał Szlachta, Paweł Tabor

Kapitan: Wojciech Kordeusz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
7 13 6 7 0 -6 18

Aktualna forma

WyjazdDomDomDomWyjazd
WWLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
17-10-2018 WeldbudWyjazd
25-10-2018 Royal Ride FCDom
30-10-2018 Żymła SiermięgaDom
05-11-2018 SOLIDEXPERTDom
15-11-2018 Al CaponeWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
3 1 0 0 0 0 0
5 0 2 0 1 0 0
5 1 0 0 0 0 0
9 10 10 1 2 0 0
8 3 1 0 0 0 0
9 2 3 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
11 16 1 2 0 0 0
3 5 2 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 7 2 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 10
10 0 12 1 1 0 0
3 3 2 0 0 0 0
3 1 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 13
1 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
7 1 0 0 0 0 32
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Piomet 13 5 3 5 51-66
TEB Edukacja/GDA Investment 9 2 0 7 27-52
PAMedica 9 5 1 3 32-24
FC Kalinex 8 4 1 3 34-36
Czyżyny 8 2 1 5 21-31
Delta Dębica 7 2 1 4 26-30
AS Maestro 7 3 1 3 32-32
Klepa Team 7 3 2 2 42-26
SOLIDEXPERT 7 4 0 3 28-21
Rafis 6 1 0 5 12-30
Vittoria Kraków 5 3 1 1 30-12
Dzida w Przód 5 2 0 3 15-23
Omega 5 2 1 2 31-29
Amber 5 1 0 4 13-19
Weldbud 5 2 1 2 28-26
Żymła Siermięga 5 1 0 4 11-25
Walkover 5 2 0 3 13-20
Piraci 4 1 1 2 10-23
XXXIV 4 0 0 4 8-44
C.F. VilaNova 4 3 0 1 18-14
NEMBUD 4 2 0 2 17-20
Grupa Partner 4 2 0 2 12-11
Al Capone 4 4 0 0 28-11
Korkociagi.com 4 2 0 2 11-11
DTW-Galacticos 4 1 0 3 10-15
Asy NH 3 0 0 3 12-24
BAnerka 3 0 0 3 8-18
AP Sportivo 3 0 0 3 9-20
Gramy Swoje 3 1 0 2 16-19
Ekipa Wino 3 2 0 1 23-11
GDA Investment 3 2 0 1 20-17
Bezimienni 3 1 2 0 13-10
Amadeus 3 2 0 1 18-14
Egalite Bujakowianka 3 3 0 0 18-10
Oświecenia Team 3 2 0 1 11-9
Voigt Medica 3 3 0 0 20-7
Gladiatorzy 3 1 1 1 18-18
KPPN 3 3 0 0 19-7
DC House Solutions 3 1 1 1 9-8
Płaszów - Serwis Bank 3 1 0 2 8-8
Royal Ride FC 2 1 0 1 13-8
Radka 2 2 0 0 17-9
Bez Zdziwień Salwator 2 1 0 1 10-7
Home Broker 2 2 0 0 15-5
ASTOR 2 0 1 1 6-9
Cracovia Pasy 2 1 0 1 13-7
RKK agropark.com.pl 2 2 0 0 10-4
Sław-Mont 2 1 0 1 8-11
Victoria 2 1 0 1 7-10
Black Hawks 2 1 1 0 10-7
Cygi-Bud 2 1 1 0 6-3
UBS Kraków 2 2 0 0 17-4
Gdów United 2 1 0 1 12-13
Aptiv 2 1 0 1 5-8
Feraina 2 1 0 1 10-7
La Furia Roja 2 0 1 1 7-8
CCKS Chłopy 2 0 1 1 10-11
GEO-ZENIT 2 0 0 2 9-14
Deniko Drink Team 2 0 1 1 9-14
Techglass 2 0 0 2 9-11
TEB Edukacja/GDA B 2 1 0 1 7-11
Electrix 2 2 0 0 8-2
Cracovia 2 2 0 0 19-5
Mazi Team 2 0 0 2 12-24
Bianconeri 2 1 0 1 8-12
Złote Chłopaki 2 1 1 0 7-6
Boske Jaglacci 2 2 0 0 10-7
Stomatologia Stupka 2 0 0 2 7-24
RedFox 1 0 0 1 2-5
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 2-3
Kameb/Pelicans 1 0 0 1 3-5
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 3-5
Prawdziki 1 1 0 0 8-4
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 5-8
Pink Bowling 1 1 0 0 16-2
Krupiński Pompy 1 1 0 0 9-4
Inter Kraków 1 1 0 0 4-2
Browary Hills 32040 1 1 0 0 5-3
Elita-Bud 1 0 0 1 3-4
Aqua Soil 1 0 0 1 3-5
Cemark.pl 1 0 1 0 2-2
Salva 1 1 0 0 2-1
Bad Boys 1 0 0 1 4-6
Etanol United 1 1 0 0 8-3
Harnaś 1 1 0 0 4-1
ROCH 1 1 0 0 6-1
PGD Grupa 1 1 0 0 6-1
R 22 1 1 0 0 16-4
Brotha Collective 1 1 0 0 9-2
Rocket Fuel 1 1 0 0 5-4
Latin Kings 1 1 0 0 6-1
Feniks 1 1 0 0 8-1
Copacabana 1 1 0 0 7-3
Nie ma Lipy 1 1 0 0 11-1
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 10-2
Trzynastka 1 1 0 0 14-3
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 2-4
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 6-14
EmiTel 1 0 1 0 6-6
VILO F.C. 1 1 0 0 5-2
Sęk Team 1 1 0 0 4-2
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 3-6
Mek-trans 1 1 0 0 6-4
DHL 1 1 0 0 4-2
TSA Jugowice 1 1 0 0 14-2
Gulden Draak 1 1 0 0 5-3
Football Heaven Bar 1 0 0 1 2-5
BKS Team 1 1 0 0 5-0
NZS UEK FC 1 1 0 0 1-0
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 5-2
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 5-9
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 2-4