Czyżyny

Historia: Zespół debiutował w Pucharze Ligi FLS Zima 2012.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze B2 (Jesień 2013), Mistrzostwo Ligi C2 (Wiosna 2013), 2. miejsce w Lidze A (Wiosna 2014), 2. miejsce w Lidze B2 (Jesień 2015), 3. miejsce w Lidze B2 (jesień 2018)

Koszulki: Białe z granatowymi elementami

Najwięksi rywale: TEB Edukacja, CA Sharks, CMR Eskulap

Informacje dodatkowe: Nazwa zespołu pochodzi od XIV dzielnicy Krakowa, z którą związani są lub byli niemal wszyscy gracze drużyny. Zespół dobrze zorganizowany o ustabilizowanym składzie.

Lider zespołu: Michał Konieczny, Konrad Naworol, Rafał Woda

Kapitan: Michał Konieczny

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
3 13 9 2 2 35 29

Aktualna forma

DomDomWyjazdWyjazdWyjazd
WDWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
18-10-2018 WalkoverDom
23-10-2018 Bad BoysDom
29-10-2018 SOLIDEXPERTWyjazd
06-11-2018 Al CaponeWyjazd
13-11-2018 Asy NHWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
24-09-2018 SOLIDEXPERTWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 11 5 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 32
11 9 4 0 0 0 0
8 7 7 1 0 0 0
12 5 15 0 1 0 0
11 2 7 0 0 0 0
12 8 1 0 0 0 10
10 19 17 7 0 0 0
12 5 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
TEB Edukacja/GDA Investment 10 0 1 9 20-70
CA Sharks 8 5 1 2 31-21
Weldbud 8 2 2 4 37-41
PAMedica 8 3 1 4 32-37
Bishaka Kurdwanów 7 2 0 5 27-41
Piomet 7 4 1 2 32-37
Amadeus 6 5 0 1 25-21
Omega 6 2 3 1 37-26
GEO-ZENIT 6 1 0 5 13-46
Rafis 6 1 0 5 15-37
Krupiński Pompy 6 0 1 5 20-35
Pink Bowling 5 2 0 3 21-28
FC Kalinex 5 4 0 1 27-14
NEMBUD 5 1 0 4 21-29
Stomatologia Stupka 5 0 0 5 14-36
Aptiv 4 3 0 1 24-19
Oświecenia Team 4 3 0 1 18-11
Żymła Siermięga 4 0 1 3 7-16
Prawdziki 4 1 1 2 12-13
FC Po 40-tce 4 1 0 3 14-25
FC Lasowice 4 3 0 1 16-11
Amber 4 1 0 3 8-18
Grupa Partner 4 4 0 0 20-3
Tubylcy 4 0 0 4 3-21
Egalite Bujakowianka 4 1 0 3 8-18
Inter Kraków 4 1 0 3 15-12
AS Maestro 3 2 0 1 8-10
Vittoria Kraków 3 3 0 0 14-4
Piraci 3 1 0 2 9-14
CCKS Chłopy 3 1 0 2 13-21
GDA Investment 3 1 0 2 11-21
Bianconeri 3 2 0 1 16-14
Walkover 3 3 0 0 18-7
ASOCIAR.PL 3 1 1 1 9-8
Przyszlim kopnąć 3 1 0 2 11-17
Pizzeria Football 3 0 0 3 10-22
Home Broker 3 2 0 1 10-12
DC House Solutions 3 0 2 1 6-7
XXXIV 3 2 0 1 10-14
Browary Hills 32040 3 1 0 2 11-13
Klepa Team 3 3 0 0 14-8
Złote Chłopaki 3 1 0 2 6-13
KS Klub Sportowy 3 1 1 1 14-11
C.F. VilaNova 3 0 1 2 9-15
Stal Nowa Huta 3 0 0 3 7-21
Despero 3 1 0 2 8-19
Płaszów - Serwis Bank 3 1 2 0 9-8
DK Logistics 3 2 0 1 14-13
Dzida w Przód 3 2 1 0 11-7
RedFox 2 0 1 1 5-9
BiegunSport 2 2 0 0 12-5
Cemark.pl 2 1 0 1 5-4
GS Aleco 2 0 1 1 6-14
Elita-Bud 2 0 0 2 9-18
Kameb/Pelicans 2 1 0 1 5-7
ADGO 2 1 0 1 7-7
AZS UEK 2 1 0 1 9-6
Mazi Team 2 0 0 2 4-9
Korkociagi.com 2 2 0 0 14-7
BAnerka 2 0 0 2 1-5
Al Capone 2 1 0 1 7-8
Notoryczni Debiutanci 2 2 0 0 9-4
Royal Ride FC 2 1 1 0 13-2
Comfort Tours Cracow 2 0 0 2 6-16
SOLIDEXPERT 2 1 0 1 11-7
Asy NH 2 1 0 1 11-17
Wolni Strzelcy 2 2 0 0 13-8
Boske Jaglacci 2 0 0 2 1-7
Strzelcy 2 1 0 1 9-7
Voigt Medica 2 1 0 1 8-6
Skawmar-Gr. Partner 2 2 0 0 10-1
Gladiatorzy 2 1 0 1 12-8
Deniko Drink Team 2 0 0 2 5-13
TEB Edukacja/GDA B 2 2 0 0 11-3
APLA 2 1 0 1 10-11
Victoria 2 2 0 0 16-2
Zabankuj.pl 2 2 0 0 13-1
Sensusmed Rolmet KW 2 2 0 0 13-8
EmiTel 2 2 0 0 7-0
DTW-Galacticos 2 1 0 1 5-5
Brotha Collective 2 2 0 0 12-4
Trzynastka 1 1 0 0 6-0
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 7-4
Cairo-Honda 1 0 0 1 1-5
KSEERO pl Lokomotiv 1 1 0 0 6-3
Rafis B 1 0 0 1 5-8
Aerodynamika Nocnika 1 1 0 0 4-3
Cookies Kraków 1 1 0 0 12-5
Sępy 2011 Kraków 1 1 0 0 4-3
Visko Gdów 1 1 0 0 2-1
Niezniszczalni 1 1 0 0 4-2
Bruta 1 1 0 0 2-1
Opatkovianka 1 1 0 0 7-1
Red Bulls 1 0 0 1 1-7
Electricom Engieering Flamingo FT 1 1 0 0 7-5
4senal 1 0 0 1 3-5
Bud-rol 1 1 0 0 6-2
Electrix 1 1 0 0 3-0
Bez Zdziwień Salwator 1 1 0 0 7-1
FC Meczdej 1 1 0 0 5-0
AS Romy 1 1 0 0 4-2
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 8-5
Feraina 1 1 0 0 2-0
UBS Kraków 1 1 0 0 16-1
IZIS 1 1 0 0 3-2
Max Apartments 1 0 0 1 8-11
Techglass 1 0 1 0 3-3
ZSK '97 1 1 0 0 10-8
PHU Olipra 1 0 0 1 2-7
FC po Nalewce 1 0 1 0 3-3
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 1-7
Spoko Team 1 1 0 0 5-0
Cisco 1 1 0 0 4-1
Doitbetter.pl 1 0 0 1 3-5
Format 1 1 0 0 4-3
Aqua Soil 1 0 0 1 2-4
Porta Kraków 1 1 0 0 6-1
Amplus 1 1 0 0 3-2
Pustynne Lisy 1 0 1 0 4-4
Vicenti 1 0 0 1 1-5
Armagedon - Jotel Bau 1 0 1 0 4-4
Sęk Team 1 1 0 0 10-2
Krokodyle 1 1 0 0 5-1
Delta Dębica 1 1 0 0 3-1
VILO F.C. 1 1 0 0 4-3
Ekipa Wino 1 1 0 0 6-5
Etanol United 1 0 0 1 1-5
La Furia Roja 1 1 0 0 5-1
Black Hawks 1 1 0 0 3-1
Bad Boys 1 0 1 0 6-6
AKS Kabaret 1 1 0 0 6-4
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 2-5
KOBY 1 1 0 0 7-5
Maximus Kraków 1 0 0 1 0-4
Apteka Słoneczna 1 0 0 1 4-8
Comarch 1 0 0 1 5-8
SklepOpon.com 1 1 0 0 5-1