SOLIDEXPERT

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Jesień 2013, wcześniej zawodnicy Valposiano nie uczestniczyli w tym składzie w podobnych rozgrywkach. Przed sezonem Jesień 2019 doszło do fuzji z ekipą Żubrów, a przed jesienią 2020, zespół zmienił nazwę na SOLIDEXPERT, pochodzącą od sponsora drużyny.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Jesień 2015), 3. miejsce w Lidze w B2 (Wiosna 2017), 2. miejsce w Lidze C5 (Jesień 2013)

Koszulki: Zielone

Najwięksi rywale: CA Sharks, Walkover, Weldbud, Radka

Informacje dodatkowe:Drużyna Solidexpert to dwie, kiedyś przeciwne drużyny, które często rywalizowały ze sobą w sparingach przygotowująych do startu w FLS. Dzięki wspolnej grze powstały przyjaźnie i nowa drużyna.

Liderzy zespołu: Marcin Magiera, Mirosław Wnęk, Wojciech Kowalczyk, Damian Lewczyk

Kapitan: Marcin Magiera

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
11 13 4 8 1 -9 13

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdWyjazd
LLLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
29-10-2018 CzyżynyDom
05-11-2018 CA SharksWyjazd
09-11-2018 WeldbudDom
12-11-2018 Al CaponeWyjazd
16-11-2018 AmadeusWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
24-09-2018 CzyżynyDom
28-09-2018 WeldbudDom
Nazwa Rozegrane mecze
9 0 2 0 1 0 0
2 0 2 0 0 0 0
9 0 9 0 0 0 0
8 1 3 0 0 0 0
10 5 1 0 0 0 6
12 13 7 1 1 0 0
6 1 3 0 0 0 0
10 2 7 0 0 0 0
11 20 6 2 0 0 0
3 2 0 0 1 0 0
11 10 3 1 0 0 0
11 0 0 0 0 0 58
10 1 2 0 2 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
CA Sharks 7 3 0 4 21-28
Walkover 4 2 1 1 22-19
Notoryczni Debiutanci 4 1 0 3 5-18
Rafis B 4 1 0 3 13-18
Korkociagi.com 4 1 2 1 14-12
AS Maestro 4 1 1 2 11-23
Omega 4 2 0 2 23-21
FC Kalinex 4 1 0 3 9-26
Weldbud 4 1 1 2 19-25
XXXIV 3 0 0 3 4-22
PAMedica 3 1 1 1 7-7
Aptiv 3 1 0 2 8-12
Sław-Mont 3 1 1 1 15-16
Vittoria Kraków 3 1 0 2 9-12
Al Capone 3 3 0 0 20-8
Black Hawks 3 2 0 1 13-7
4senal 3 2 0 1 9-14
Inter Kraków 3 1 0 2 13-9
Piomet 3 1 0 2 13-12
Rzezimieszki i Łobuzy 3 2 0 1 18-20
Hotel Margerita 3 2 1 0 17-7
KPPN 3 1 0 2 7-12
Szopeni Futbolu 2 0 1 1 7-8
Korupcja 2 1 1 0 12-7
Fronton 2 2 0 0 12-4
Radka 2 0 0 2 1-9
CCKS Chłopy 2 1 0 1 5-11
Victoria 2 1 0 1 6-8
Wonderkids 2 1 0 1 10-11
Football Heaven Bar 2 1 0 1 5-10
Żymła Siermięga 2 0 0 2 6-9
ISTV Sport 2 2 0 0 10-4
Gdów United 2 1 0 1 13-10
Salva 2 1 0 1 6-7
Brotha Collective 2 1 0 1 7-6
PGD Grupa 2 2 0 0 9-2
Hitachi Energy 2 2 0 0 15-4
Royal Ride FC 2 0 0 2 8-12
Home Broker 2 1 0 1 8-7
Mazi Team 2 0 0 2 7-18
Czyżyny 2 1 0 1 7-11
La Furia Roja 2 1 0 1 7-7
Boske Jaglacci 2 0 0 2 5-10
Płaszów - Serwis Bank 2 0 0 2 5-12
NueVos DesperaDos 2 2 0 0 9-2
Oświecenia Team 2 0 0 2 4-23
AP Sportivo 2 0 0 2 6-9
FC Butchers 2 1 1 0 9-6
M&M 2 2 0 0 13-5
Porta Kraków 2 1 1 0 9-2
FC Po Staremu 2 2 0 0 14-5
Husaria Kraków 2 1 0 1 8-4
Ekipa Wino 2 1 0 1 10-6
Mek-trans 2 1 0 1 8-7
Grupa Partner 2 1 0 1 4-6
Jolly Roger 2 2 0 0 14-1
VILO F.C. 2 2 0 0 13-7
UBS Kraków 2 2 0 0 17-7
Browary Hills 32040 1 0 0 1 6-9
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-7
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 2-5
NZS UEK FC 1 0 1 0 3-3
Stare Wilki 1 1 0 0 2-0
Anonymous 1 0 0 1 7-11
Big Time Kraków 1 0 1 0 3-3
ASTOR 1 0 0 1 3-21
Prawdziki 1 0 0 1 1-6
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 1-5
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 4-11
Cemark.pl 1 0 0 1 3-7
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 5-4
Złote Chłopaki 1 0 0 1 0-8
Cairo-Honda 1 0 0 1 1-7
Despero 1 0 0 1 2-7
Bishaka Retro 1 0 0 1 3-4
Krakoska Piłka 1 0 0 1 8-10
Kraków Airport 1 0 0 1 6-12
C.F. VilaNova 1 0 0 1 5-9
Aktywizacja Kraków 1 0 1 0 5-5
Amber 1 0 0 1 4-5
Polska Myśl Szkolen. 1 1 0 0 6-5
Słoneczne GEO 1 0 0 1 1-7
Delta Squad 1 0 0 1 3-8
Los Pivones C.F. 1 0 1 0 3-3
RKS C.H.U.W.D.U. 1 1 0 0 7-4
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 2-8
Pizzeria Football 1 0 0 1 2-8
AdeBajory 1 1 0 0 5-0
Amber Gol B 1 1 0 0 5-4
Schibsted Tech Polska 1 0 0 1 3-5
Klepa Team 1 1 0 0 7-2
Spartan 1 0 0 1 2-4
DHL 1 1 0 0 5-0
Gulden Draak 1 0 0 1 1-3
BKS Team 1 1 0 0 5-3
Amadeus 1 1 0 0 11-3
Zabankuj.pl 1 1 0 0 7-1
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 1-7
Piraci 1 0 0 1 2-4
Motul Kraków 1 1 0 0 8-0
Rafis 1 0 0 1 5-14
GEO-ZENIT 1 0 0 1 0-24
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 3-15
Aqua Soil 1 0 0 1 2-7
Delta Dębica 1 1 0 0 6-5
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 3-8
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 4-7
Bad Boys 1 0 0 1 4-8
Asy NH 1 0 0 1 3-8
GDA Investment 1 0 0 1 1-12