Pink Bowling

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2014. W sezonie Wiosna 2019 zadebiutował w Lidze A.

Osiągnięcia w FLS: Wicemistrz Ligi B (Zima 2020/21), 2. miejsce w Lidze B2 (Jesień 2018), Mistrz Ligi C3 (Wiosna 2015), 2. miejsce w Lidze C3 (Wiosna 2018),  2. miejsce w Lidze D2 (Jesień 2014) 

Koszulki: Białe i błękitne

Najwięksi rywale: Piraci

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi o klubu bowlingowego mieszczącego się w Centrum Handlowym Kraków Plaza. 

Liderzy zespołu: Kamil Klęk, Michał Klęk, Sławomir Stępień, Dariusz Świder

Kapitan: Michał Klęk

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 11 4 6 1 -24 13

Aktualna forma

DomDomDomWyjazdWyjazd
LLLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-10-2019 21:00 Żymła SiermięgaDom
23-10-2019 20:00 RafisDom
28-10-2019 20:35 GDA InvestmentDom
04-11-2019 20:35 Cybermachina G. PubWyjazd
-1:0
12-11-2019 20:35 Stomatologia StupkaWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
27-08-2019 21:30 PiraciDom
Nazwa Rozegrane mecze
8 1 1 0 0 0 0
3 2 1 0 1 0 0
4 3 2 0 0 0 0
1 0 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
9 1 4 0 1 0 0
2 2 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
4 1 1 0 1 0 0
6 15 5 2 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 10
5 3 2 0 0 0 0
9 0 3 0 0 0 0
9 0 1 0 0 0 54
0 0 0 0 0 0 0
9 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
8 1 5 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Stomatologia Stupka 6 1 0 5 31-52
FC Kalinex 5 3 0 2 20-21
Czyżyny 5 3 0 2 28-21
GDA Investment 5 1 1 3 18-32
Płaszów - Serwis Bank 5 1 2 2 19-20
Wybrzeże Klatki Schodowej 4 1 0 3 15-28
BAnerka 4 0 1 3 8-25
Piraci 4 2 1 1 20-19
NEMBUD 4 1 1 2 15-16
Rafis 4 1 1 2 14-26
EmiTel 3 0 1 2 7-11
Piomet 3 1 0 2 11-23
Krupiński Pompy 3 1 0 2 16-14
Pizzeria Football 3 2 0 1 16-10
Błękitna Siermięga 3 2 1 0 19-10
Prawdziki 3 2 0 1 21-15
Korkociagi.com 3 3 0 0 20-11
Cybermachina G. Pub 3 1 1 1 10-7
TEB Edukacja/GDA Investment 3 0 0 3 10-24
Bishaka Kurdwanów 3 1 1 1 13-17
Asy NH 3 0 0 3 3-17
Aqua Soil 3 1 0 2 8-14
Zabankuj.pl 2 1 0 1 7-4
Despero 2 0 1 1 5-7
Zakręcony Rogal 2 2 0 0 19-8
Haftkomp 2 2 0 0 11-4
Katedra CMUJ 2 0 0 2 2-10
Black Hawks 2 0 1 1 4-10
Amadeus 2 0 0 2 5-9
Jaglacci Tinderwolves 2 2 0 0 15-3
Żymła Siermięga 2 0 0 2 3-11
Comarch 2 0 0 2 6-12
Oświecenia Team 2 1 0 1 11-9
C.F. VilaNova 2 0 0 2 4-7
Bad Boys 2 1 0 1 12-8
ADGO 2 1 0 1 8-6
FC Po 40-tce 2 0 2 0 2-2
Kaprin Kraków 2 2 0 0 7-5
PGD Grupa 2 1 0 1 9-7
TEB Edukacja/GDA B 2 1 0 1 5-5
Victoria 2 2 0 0 16-2
JogaBonito 2 2 0 0 18-6
VILO F.C. 2 1 0 1 5-6
SEAT Euro Motor 1 1 0 0 2-1
KOBY 1 0 0 1 3-9
Zakapior Team 1 1 0 0 13-3
Maximus Kraków 1 0 0 1 3-4
Apteka Słoneczna 1 0 0 1 4-7
FC Pelikany 1 1 0 0 21-2
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 1-3
TSA Jugowice 1 1 0 0 5-3
GS Aleco 1 1 0 0 7-5
Grupa Partner 1 1 0 0 6-2
Pustynne Lisy 1 1 0 0 6-2
Hitachi ABB 1 1 0 0 17-2
Home Broker 1 1 0 0 8-6
Planet Escape 1 1 0 0 5-0
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 2-28
AdeBajory 1 1 0 0 5-3
Big Time Kraków 1 1 0 0 12-1
Kameb 1 1 0 0 6-2
Browary Hills 32040 1 0 0 1 5-6
Stal Nowa Huta 1 1 0 0 8-1
Serco Poland 1 1 0 0 8-2
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 7-3
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 5-1
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 3-1
CA Sharks 1 0 0 1 2-16
Spartan 1 1 0 0 4-0
AS Maestro 1 0 0 1 1-10
DC House Solutions 1 0 0 1 3-5
Elita-Bud 1 0 0 1 2-8
Amber 1 1 0 0 4-1
Mazi Team 1 1 0 0 8-3
RKS C.H.U.W.D.U. 1 0 0 1 4-11
Cemark.pl 1 1 0 0 6-4
Fronton 1 1 0 0 6-3
NZS UEK FC 1 1 0 0 10-1
Porta Kraków 1 1 0 0 12-4
Szkolni Nawijacze 1 0 0 1 0-7
CCKS Chłopy 1 1 0 0 2-1
Carpe Diem Sport 1 0 0 1 3-6
Max Apartments 1 0 0 1 0-5
DK Logistics 1 0 0 1 4-8
Aptiv 1 0 0 1 2-8
Salva 1 1 0 0 4-3
APLA 1 1 0 0 4-2
Czarny Lotos 1 1 0 0 6-1
PAMedica 1 0 0 1 4-7
Vittoria Kraków 1 0 0 1 1-3
Ekipa Wino 1 0 1 0 4-4
Doitbetter.pl 1 0 1 0 3-3
Meteor Kraków 1 1 0 0 4-3
Amber Gol B 1 1 0 0 6-4
AGMA 1 1 0 0 9-0
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 12-2
Pakerbox.pl 1 1 0 0 6-5
Curva da Morte FC 1 1 0 0 3-1
Weldbud 1 0 0 1 0-5
Heineken HGSS 1 1 0 0 12-3
Nosacze 1 1 0 0 5-3
AP Sportivo 1 1 0 0 6-0
Rocket Fuel 1 1 0 0 4-1
FC Revolution 1 1 0 0 7-5
Albatros 1 0 0 1 2-7
La Furia Roja 1 1 0 0 5-1
Galeco Team 1 0 0 1 0-3
Inter Kraków 1 0 0 1 4-6
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 1-16
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 6-3
Niezniszczalni 1 1 0 0 8-4
Los Blancos 1 1 0 0 9-8
OREO 1 1 0 0 7-2