Cybermachina G. Pub

Nazwa skrócona:
Cyberma.
Skrót:
CYB

Historia: Zespół założony przez grupę znajomych, grających wcześniej w różnych drużynach FLS, przed zimowym Pucharem Ligi 2015/16.

Osiągnięcia w FLS:   3. miejsce w Lidze A (Wiosna 2017), 2. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2016), Finalista Pucharu Ligi (Zima 2016/2016)

Koszulki: czarne

Najwięksi rywale: GDA Investment, TEB Edukacja, Aqua Soil

Liderzy zespołu: Paweł Markowski, Dominik Paul, Adam Śmigacz


Kapitan zespołu:
Krzysztof Chromiec

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
12 11 1 9 1 -19 3

Aktualna forma

WyjazdWyjazdWyjazdDomDom
LLLLD

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
14-10-2019 21:00 Asy NHWyjazd
23-10-2019 21:00 Bad BoysWyjazd
28-10-2019 20:35 Żymła SiermięgaWyjazd
04-11-2019 20:35 Pink BowlingDom
-1:0
12-11-2019 21:30 AmberDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
02-09-2019 21:00 Wodociągi Miasta KrakowaWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
10 10 4 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 0 2 0 2 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 0 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 2 1 0 0 1 0
9 4 2 0 0 0 0
5 0 3 0 0 0 0
3 2 2 1 0 0 0
7 0 5 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
11 0 0 0 0 0 57
0 0 0 0 0 0 0
3 2 2 0 0 0 0
11 18 6 0 0 0 0
3 5 4 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
TEB Edukacja/GDA Investment 11 1 2 8 30-49
GDA Investment 9 2 0 7 33-46
Rafis 9 2 0 7 28-58
Stomatologia Stupka 8 2 1 5 35-60
Amber 7 4 1 2 38-26
Aqua Soil 7 4 1 2 31-30
XXXIV 6 3 1 2 28-30
GEO-ZENIT 5 0 0 5 9-36
Asy NH 4 1 0 3 13-21
Oświecenia Team 4 2 0 2 21-10
Bishaka Kurdwanów 3 3 0 0 18-6
Piraci 3 0 1 2 8-11
Football Heaven Bar 3 3 0 0 20-4
Pink Bowling 3 1 1 1 7-10
Amadeus 3 3 0 0 25-4
Grupa Partner 3 2 1 0 16-4
Żymła Siermięga 3 1 0 2 5-10
Bad Boys 2 1 0 1 13-11
Cemark.pl 2 2 0 0 15-6
Sław-Mont 2 1 0 1 6-4
Aptiv 2 2 0 0 19-8
NEMBUD 2 1 0 1 14-14
M&M 2 2 0 0 24-2
Home Broker 2 2 0 0 12-3
AP Sportivo 2 2 0 0 24-1
Doitbetter.pl 2 2 0 0 7-2
Pizzeria Football 2 2 0 0 19-9
FC Po 40-tce 1 1 0 0 7-4
AZS UEK 1 1 0 0 4-3
ASTOR 1 1 0 0 3-2
Amber Gol B 1 1 0 0 7-0
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 8-3
VILO F.C. 1 1 0 0 11-4
Mazi Team 1 1 0 0 7-0
Comfort Tours Cracow 1 0 1 0 5-5
AS Maestro 1 1 0 0 5-4
Sensusmed Rolmet KW 1 0 1 0 6-6
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 8-1
Ekipa Wino 1 1 0 0 5-2
Delta Dębica 1 0 1 0 5-5
SEAT Euro Motor 1 1 0 0 8-0
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 7-1
Piomet AMR Campania 1 1 0 0 14-2
Zabankuj.pl 1 0 1 0 1-1
Victoria 1 1 0 0 7-4
FC Kalinex 1 1 0 0 2-0
Czyżyny 1 1 0 0 7-1
Omega 1 1 0 0 13-3
Visko Gdów 1 1 0 0 8-4