Żymła Siermięga

Nazwa skrócona:
Żymła
Skrót:
ZYM

Historia: Zespół utworzony w październiku 2012 z myślą o Krakowskiej Lidze Studentów, która ostatecznie nie wystartowała. Praktycznie wszyscy w drużynie to studenci. Pierwotnie niemal cały skład pochodził ze Śląska Cieszyńskiego, co z czasem się zmieniło, ale zawodnicy z tego regionu nadal stanowią rdzeń zespołu.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B2 (Wiosna 2019), 2. miejsce w Lidze B1 (Jesień 2014), Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2014), Mistrz Ligi C3 (Wiosna 2018), Rekord FLS pod względem czystych kont w sezonie - 7 (Wiosna 2014), Rekord FLS po względem straconych goli - 10 (Wiosna 2014).

Koszulki: Zielono-czarne

Informacje dodatkowe: Ulubiona taktyka drużyny to katalońskie catennaccio. Żymła jest szkołą gry defensywnej - przychodzący do zespołu napastnicy są stopniowo przekształcani w świetnych obrońców.

Liderzy: Patrick Leftwich, Patryk Marzec

Kapitan: Ariel Labzik, Dominik Labzik

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
4 11 6 5 0 31 18

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomDomWyjazd
WLWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-10-2019 21:00 Pink BowlingWyjazd
22-10-2019 21:30 CyberWyjazd
28-10-2019 20:35 Cybermachina G. PubDom
04-11-2019 21:30 Stomatologia StupkaDom
15-11-2019 21:00 Aqua SoilWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
09-10-2019 21:00 PiraciDom
Nazwa Rozegrane mecze
10 4 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
2 1 1 0 0 0 0
5 2 2 0 0 0 0
3 0 2 0 0 0 0
8 4 4 0 0 0 0
7 4 5 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 5
3 0 0 0 0 0 16
0 0 0 0 0 0 0
7 10 2 0 1 0 0
4 1 1 0 0 0 0
8 6 14 0 1 0 0
4 5 8 0 0 0 0
9 44 9 5 2 0 0
4 4 4 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 0 5 0 0 0 0
7 0 2 0 0 0 33
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Amber 8 4 0 4 37-31
Rafis 7 1 1 5 23-33
TEB Edukacja/GDA Investment 7 1 1 5 29-39
Aqua Soil 6 2 0 4 36-31
XXXIV 5 0 0 5 11-24
Oświecenia Team 5 3 1 1 26-14
Home Broker 4 1 1 2 23-17
GEO-ZENIT 4 0 0 4 10-31
Cyber 4 2 0 2 14-24
Czyżyny 4 3 1 0 16-7
Etanol United 3 1 1 1 8-6
CA Sharks 3 3 0 0 22-8
Krupiński Pompy 3 3 0 0 22-9
Stomatologia Stupka 3 2 1 0 22-18
Cybermachina G. Pub 3 2 0 1 10-5
AKS Kabaret 3 3 0 0 24-9
Asy NH 3 0 0 3 9-20
Weldbud 3 2 0 1 23-12
NEMBUD 3 2 0 1 20-14
Omega 3 1 0 2 16-16
Amadeus 2 1 1 0 10-5
Pink Bowling 2 2 0 0 11-3
Piraci 2 2 0 0 16-3
Deniko Drink Team 2 0 0 2 7-13
Motul Kraków 2 2 0 0 11-3
Piomet AMR Campania 2 2 0 0 15-6
SOLIDEXPERT 2 2 0 0 9-6
Porta Kraków 2 1 0 1 17-7
Grupa Partner 2 2 0 0 30-4
FC po Nalewce 2 1 0 1 12-12
Polska Myśl Szkolen. 2 2 0 0 21-0
Bad Boys 2 1 0 1 26-8
PHU Olipra 2 0 0 2 5-13
Walkover 2 2 0 0 13-6
PAMedica 2 1 0 1 17-8
Football Heaven Bar 1 0 0 1 4-5
Big Time Kraków 1 1 0 0 10-2
Aptiv 1 0 0 1 3-4
Nosacze 1 1 0 0 8-1
Al Capone 1 1 0 0 5-1
Elita-Bud 1 0 0 1 3-5
Inter Kraków 1 1 0 0 12-1
BAnerka 1 1 0 0 10-4
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 10-0
Black Hawks 1 1 0 0 6-2
Mazi Team 1 0 0 1 4-7
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 7-4
Prawdziki 1 1 0 0 5-4
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 12-3
FC Revolution 1 1 0 0 14-0
Doitbetter.pl 1 1 0 0 3-1
Pakerbox.pl 1 1 0 0 9-0
Comarch 1 1 0 0 10-0
NZS UEK FC 1 1 0 0 14-0
Curva da Morte FC 1 1 0 0 13-1
Egalite Bujakowianka 1 0 0 1 0-5
AP Sportivo 1 1 0 0 3-2
Spartan 1 1 0 0 9-2
Drewnleś Szóstka V. 1 1 0 0 9-0
Delta Squad 1 0 1 0 3-3
FC BONSAI 1 1 0 0 16-1
ROCH 1 1 0 0 11-4
RKK agropark.com.pl 1 1 0 0 5-2
Zabankuj.pl 1 0 0 1 3-6
Brotha Collective 1 1 0 0 9-0
FC Butchers 1 1 0 0 10-1
PGD Grupa 1 1 0 0 4-0
Salva 1 1 0 0 2-1
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 5-0
KPPN 1 0 1 0 0-0
Korkociagi.com 1 1 0 0 7-2
Bishaka Kurdwanów 1 1 0 0 8-3
Fronton 1 1 0 0 7-0
Jolly Roger 1 1 0 0 16-0
ASOCIAR.PL 1 1 0 0 2-1
Skawmar-Gr. Partner 1 1 0 0 12-1
Trzynastka 1 1 0 0 16-0
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 8-2
Bruta 1 1 0 0 10-5
Delta Dębica 1 1 0 0 5-2
Techglass 1 1 0 0 4-3
FC Kalinex 1 1 0 0 6-1
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-4
La Furia Roja 1 1 0 0 2-1
Słoneczne GEO 1 1 0 0 9-0
ASTOR 1 0 0 1 2-4