Prawdziki

Nazwa skrócona:
Prawdziki
Skrót:
PRD

Historia: Zespół pod obecną nazwą powołany do istnienia przed sezonem Jesień 2018.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2019)

Koszulki: Bordowe

Informacje dodatkowe: Zespół powstał na bazie dawnego Browanje!. Prawdziki słyną z doskonałej organizacji gry w obronie. Świadczy o tym chociażby aż pięć zachowanych czystych kont w sezonie Wiosna 2019, co było najlepszym wynikiem spośród wszystkich drużyn w FLS!

Liderzy zespołu: Wojciech Niemiec, Michał Gruszczyński, Sylwester Krawczyk

Kapitan: Bartłomiej Frączek

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
9 13 6 7 0 0 18

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomWyjazdDom
WWLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
17-10-2019 19:40 RadkaWyjazd
21-10-2019 21:30 C.F. VilaNovaWyjazd
29-10-2019 20:35 CA SharksDom
06-11-2019 19:00 ASTORWyjazd
14-11-2019 21:30 Home BrokerDom
Nazwa Rozegrane mecze
13 0 1 2 1 0 56
5 1 1 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 7 3 0 0 0 0
13 6 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 9 12 2 0 0 0
9 3 5 0 0 0 0
10 5 2 0 0 0 0
13 9 2 1 0 0 0
11 1 2 0 0 0 0
11 7 4 0 0 0 0
11 7 7 1 1 1 0
8 1 4 0 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Browary Hills 32040 4 3 0 1 18-15
Krupiński Pompy 4 2 0 2 17-15
Porta Kraków 3 1 0 2 10-14
Cemark.pl 3 2 0 1 12-13
Jaglacci Tinderwolves 3 2 0 1 17-17
Big Time Kraków 3 2 0 1 14-8
Tubylcy 3 2 1 0 11-8
Home Broker 3 1 0 2 8-14
BiegunSport 3 1 0 2 12-15
Czyżyny 3 1 1 1 7-9
Nosacze 3 2 0 1 13-12
FC Kalinex 3 0 0 3 4-11
ZP Tartak 3 1 1 1 13-11
Pink Bowling 2 0 0 2 11-19
C.F. VilaNova 2 1 1 0 2-0
Comarch 2 2 0 0 21-10
Hutniczek 2 1 0 1 13-9
NEMBUD 2 1 0 1 10-16
Zakręcony Rogal 2 1 0 1 14-12
Holba 2 1 0 1 8-2
Aptiv 2 1 0 1 12-3
Rekonwalescenci Skawina 2 0 0 2 3-7
Jager-Masters 2 2 0 0 20-1
Omega 2 0 0 2 9-11
Błękitna Wataha 2 1 0 1 18-9
Asy NH 2 0 0 2 9-20
NZS UEK FC 2 1 0 1 8-7
Albatros 2 0 0 2 7-15
KS Klub Sportowy 2 1 0 1 13-10
Rafis 2 1 0 1 9-8
Się Wymyśli Potem 1 1 0 0 3-1
FC Po 40-tce 1 1 0 0 5-2
Weldbud 1 1 0 0 8-4
Despero 1 0 0 1 2-3
Visko Gdów 1 0 0 1 6-11
AZS UEK 1 0 0 1 2-16
Inter Kraków 1 1 0 0 4-1
CCKS Chłopy 1 1 0 0 8-0
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 5-0
AS Maestro 1 0 0 1 1-5
Jala Dreips 1 1 0 0 6-1
Elita-Bud 1 0 0 1 2-11
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 5-10
ASTOR 1 0 0 1 5-9
Geodziki 1 1 0 0 1-0
CA Sharks 1 0 0 1 4-8
Piomet AMR Campania 1 0 0 1 5-6
Bianconeri 1 0 0 1 5-6
Victoria 1 1 0 0 7-1
Radka 1 1 0 0 9-1
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 9-1
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 6-1
Korkociagi.com 1 1 0 0 7-5
GDA Investment 1 0 0 1 1-11
Carpe Diem Sport 1 1 0 0 7-5
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 2-3
Hitachi ABB 1 1 0 0 4-1
All In 1 1 0 0 8-2
Zielone Muchomory 1 1 0 0 7-1
Drużyna A 1 1 0 0 8-5
Mazi Team 1 0 0 1 2-11
Koledzy z Roboty 1 1 0 0 5-3
Sensible Soccer 1 1 0 0 6-1
Black Team 1 1 0 0 5-1
Technikum TEB Edukacja 1 1 0 0 16-3
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 2-1
Sport Consulting Group 1 0 0 1 1-8
ISTV Sport 1 1 0 0 5-0
AKS Kabaret 1 1 0 0 2-0
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 4-1
Rocket Fuel 1 0 0 1 2-9
Janusze Futbolu 1 1 0 0 7-2
Błękitna Siermięga 1 0 1 0 7-7
7 Up 1 0 1 0 5-5
Nie ma Lipy 1 0 0 1 4-5
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 4-6
Pakerbox.pl 1 1 0 0 5-2
FC Revolution 1 1 0 0 10-4
Curva da Morte FC 1 1 0 0 2-1
Żymła Siermięga 1 0 0 1 4-5
Olsza Team 1 0 0 1 6-10
JMG Futbol Team 1 0 0 1 2-15
TS Logitech 1 1 0 0 6-2
KS Augustyn 1 1 0 0 8-6
JogaBonito 1 0 0 1 4-7
Kraków Knights 1 1 0 0 6-1
Tygrysy Bronxu 1 1 0 0 6-4
Home Broker B 1 0 0 1 3-7
Rafis B 1 0 0 1 4-7
Złote Chłopaki 1 0 1 0 5-5