Browary Hills 32040

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2018 w oparciu o zawodników występujących wcześniej w ekipie Adgosklep.pl

Osiągnięcia w FLS: 3 miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2020), Mistrz Ligi C2 (Wiosna 2019), Mistrz Ligi D2 (Wiosna 2018)

Koszulki: Pomarańczowe

Informacje dodatkowe: Ekipa przyjaciół widywana równie często na orlikach, co w lokalnych piwiarniach.

Liderzy zespołu: Adam Gawlik, Jakub Grudzień, Jonatan Niepogoda

Kapitan: Piotr Lach

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 13 6 6 1 -2 19

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomWyjazdDom
WWWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
23-10-2019 21:00 PiometWyjazd
29-10-2019 21:30 RadkaWyjazd
06-11-2019 20:00 Cemark.plDom
12-11-2019 21:30 AS MaestroWyjazd
19-11-2019 21:55 Korkociagi.comDom
Nazwa Rozegrane mecze
5 4 2 1 0 0 0
11 6 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
5 2 3 0 1 0 0
13 5 6 1 1 0 0
13 7 5 0 0 0 0
7 3 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 6
2 3 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 2 1 0 0 0 0
13 6 9 1 1 0 0
5 12 8 3 0 0 0
10 0 1 1 0 0 33
4 0 1 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 5
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Prawdziki 5 1 1 3 19-22
FC Kalinex 3 1 0 2 12-12
Cemark.pl 2 1 1 0 11-8
BiegunSport 2 2 0 0 17-4
Radka 2 1 1 0 5-0
Korkociagi.com 2 0 0 2 5-12
C.F. VilaNova 2 1 0 1 3-5
Tubylcy 2 1 0 1 5-6
Nosacze 2 2 0 0 27-5
Krupiński Pompy 2 0 0 2 4-12
Holba 2 2 0 0 7-3
KS Klub Sportowy 2 2 0 0 8-3
Home Broker 2 0 2 0 6-6
Czyżyny 2 2 0 0 12-5
Geodziki 2 1 0 1 6-10
7 Up 2 2 0 0 13-2
Porta Kraków 2 1 0 1 9-6
Despero 2 1 0 1 5-4
ASTOR 2 1 0 1 10-13
Stal Nowa Huta 1 0 1 0 3-3
AS Maestro 1 1 0 0 4-1
Piomet 1 1 0 0 4-2
Pink Bowling 1 1 0 0 6-5
ADGO 1 1 0 0 4-2
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 8-3
AZS UEK 1 0 0 1 2-6
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 5-6
Visko Gdów 1 0 0 1 6-9
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 3-1
Inter Kraków 1 0 0 1 1-4
CA Sharks 1 0 0 1 3-5
Omega 1 1 0 0 7-3
Fuste Kraków 1 1 0 0 14-3
Victoria 1 1 0 0 7-1
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-4
Comarch 1 1 0 0 8-1
Kraków Knights 1 1 0 0 9-3
Virtus Logistics 1 1 0 0 5-4
CBB 1 1 0 0 20-1
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 7-4
Szopeni Futbolu 1 1 0 0 9-2
TS Logitech 1 1 0 0 15-0
Piłkarski Klub Rzeźników 1 1 0 0 4-3
Big Time Kraków 1 1 0 0 12-3
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 9-6
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 13-3
Aptiv 1 1 0 0 3-1
ZP Tartak 1 1 0 0 7-4
NEMBUD 1 1 0 0 6-3
Jala Dreips 1 1 0 0 4-0
Bianconeri 1 1 0 0 7-0
CCKS Chłopy 1 1 0 0 3-1
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 8-5
Wolni Strzelcy 1 0 1 0 4-4