Cemark.pl

Historia: Przed przystąpieniem do FLS drużyna występowała w 1 lidze halowej firm dębickich, ponadto w kilku mniejszych turniejach halowych, a ostatnim sukcesem było zdobycie brązowego medalu w dębickim turnieju KR Studio Cup rozgrywanym na sztucznej trawie. W FLS od sezonu Jesień 2011. 

Osiągnięcia w FLS: Zdobycie Pucharu Ligi (Zima 2011/2012), 3. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2018)

Koszulki: Żółto-czarne

Najwięksi rywale: CA Sharks, Piomet, TEB Edukacja

Dodatkowe informacje: Na nazwę drużyny składa się nazwa sponsora (Delta) oraz miasto skąd pochodzi większość graczy (Dębica). Zespół Delty często może liczyć na doping swoich kibiców, którzy wielokrotnie pojawiali się na meczach FLS. W międzyczasie zespół występował jeszcze pod nazwą Doitbetter.pl, a pod obecnym szyldem gra od sezonu Jesień 2018. Aktualnie składa się przede wszystkim z dobrych znajomych, którzy często grają ze sobą również poza FLS.

Lider zespołu: Dawid Rosikoń, Dawid Rybczyński, Piotr Wiertel, Jakub Woźniak

Kapitan: Maciej Kulig

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
10 13 5 6 2 11 17

Aktualna forma

WyjazdDomDomWyjazdDom
LWDLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
14-10-2019 20:00 RadkaWyjazd
21-10-2019 21:00 SOLIDEXPERTDom
29-10-2019 20:35 AS MaestroDom
06-11-2019 20:00 Browary Hills 32040Wyjazd
12-11-2019 21:30 Wybrzeże Klatki SchodowejDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 3 3 0 1 0 0
11 7 7 0 0 0 0
6 0 0 0 1 0 24
0 0 0 0 0 0 0
10 1 3 0 0 0 0
2 1 2 0 0 0 0
6 8 4 2 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 1 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 2 5 0 0 0 0
6 1 4 0 0 0 0
7 0 0 0 1 0 29
12 15 6 1 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
13 19 12 2 0 0 0
1 0 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
6 6 4 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Prawdziki 5 3 0 2 24-18
Stal Nowa Huta 3 1 0 2 14-14
BiegunSport 3 0 1 2 10-20
Home Broker 3 3 0 0 25-6
Korkociagi.com 3 2 0 1 14-10
Tubylcy 3 0 1 2 4-6
Omega 3 2 0 1 22-16
Bishaka Kurdwanów 2 0 1 1 6-8
ADGO 2 0 1 1 6-10
Rafis 2 1 0 1 5-12
Stomatologia Stupka 2 0 0 2 8-16
Wybrzeże Klatki Schodowej 2 1 0 1 16-10
KS Klub Sportowy 2 0 1 1 8-13
Aqua Soil 2 0 0 2 10-22
Kameb 2 0 0 2 5-8
Cybermachina G. Pub 2 0 0 2 6-15
Browary Hills 32040 2 0 1 1 8-11
Czyżyny 2 1 0 1 4-5
Krupiński Pompy 2 0 0 2 5-10
GDA Investment 2 1 0 1 10-7
TEB Edukacja/GDA Investment 2 0 0 2 11-21
AS Maestro 2 1 1 0 11-7
Weldbud 1 0 0 1 4-6
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 4-2
FC Po 40-tce 1 1 0 0 5-3
Złote Chłopaki 1 1 0 0 4-1
Despero 1 0 0 1 3-4
Pelicans F.C. 1 0 0 1 1-4
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 5-7
Żymła Siermięga 1 0 0 1 4-5
4senal 1 0 0 1 1-9
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 2-11
Cairo-Honda 1 0 0 1 3-8
FC Meczdej 1 0 0 1 5-8
AZS UEK 1 0 0 1 3-7
Radka 1 0 0 1 4-6
Visko Gdów 1 1 0 0 5-2
Piraci 1 0 1 0 3-3
Amber 1 1 0 0 4-2
XXXIV 1 0 0 1 2-7
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 7-9
GEO-ZENIT 1 0 0 1 4-11
Mazi Team 1 0 0 1 5-7
Asy NH 1 0 0 1 0-8
Pink Bowling 1 0 0 1 4-6
Bad Boys 1 0 0 1 2-3
Inter Kraków 1 1 0 0 7-1
FC Kalinex 1 0 0 1 4-5
Piomet 1 1 0 0 7-4
C.F. VilaNova 1 0 0 1 3-4
CA Sharks 1 0 1 0 2-2
ASTOR 1 0 0 1 3-5
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 7-3
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 9-3
Rodzina Królewska 1 1 0 0 8-2