CA Sharks

Nazwa skrócona:
Sharks
Skrót:
SHA

Historia: Drużyna założona przez Szymona Kopciucha, który wspólnie z Michałem Szlachtą w pierwszym sezonie FLS występował w drużynie PGD. W FLS od sezonu Jesień 2011.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze A (Jesień 2012), 2. miejsce w Lidze B1 (Jesień 2019), 2 miejsce w Lidze B (Wiosna 2012),

Koszulki: Niebieskie 

Najwięksi rywale:  CMR Eskulap, Piomet, TEB Edukacja

Dodatkowe informacje:  Zespół stać na pokonanie każdego rywala i nieraz już sprawiał w FLS niespodzianki. 6 kolejnych sezonów "Rekiny" spędziły w Lidze A, a ani razu nie grały poniżej drugiego szczebla rozgrywkowego. Praktycznie co sezon CA jest wymieniane w gronie kandydatów do czołowych lokat w swojej lidze.

Liderzy zespołu: Michał Szlachta, Paweł Tabor

Kapitan: Wojciech Kordeusz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 13 8 3 2 18 26

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomDom
LDWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
17-10-2019 20:35 FC KalinexWyjazd
23-10-2019 21:00 ASTORDom
29-10-2019 20:35 PrawdzikiWyjazd
04-11-2019 21:55 C.F. VilaNovaDom
13-11-2019 21:00 Piomet AMR CampaniaDom
Nazwa Rozegrane mecze
2 0 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
13 23 13 6 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 2 3 0 0 0 0
5 1 1 0 0 0 0
2 0 2 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0 3
0 0 0 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 0
12 8 4 0 0 0 0
5 7 6 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 14 13 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 4 7 0 0 0 0
5 2 3 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
4 4 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 0 1 0 0 0 47
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Piomet AMR Campania 10 4 3 3 36-36
PAMedica 9 5 1 3 32-24
TEB Edukacja/GDA Investment 8 2 0 6 24-48
Delta Dębica 7 2 1 4 26-30
Klepa Team 7 3 2 2 42-26
SOLIDEXPERT 7 4 0 3 28-21
Czyżyny 6 1 1 4 15-23
Rafis 6 1 0 5 12-30
AS Maestro 6 2 1 3 28-31
Walkover 5 2 0 3 13-20
Omega 5 2 1 2 31-29
Vittoria Kraków 5 3 1 1 30-12
FC Kalinex 5 2 1 2 17-22
Dzida w Przód 5 2 0 3 15-23
Weldbud 5 2 1 2 28-26
Al Capone 4 4 0 0 28-11
Grupa Partner 4 2 0 2 12-11
Amber 4 0 0 4 8-18
XXXIV 4 0 0 4 8-44
DTW-Galacticos 4 1 0 3 10-15
Korkociagi.com 4 2 0 2 11-11
Piraci 4 1 1 2 10-23
Bezimienni 3 1 2 0 13-10
Egalite Bujakowianka 3 3 0 0 18-10
Gladiatorzy 3 1 1 1 18-18
Zabankuj.pl 3 1 0 2 16-19
Żymła Siermięga 3 0 0 3 8-22
Ekipa Wino 3 2 0 1 23-11
Cyber 3 2 0 1 20-17
AP Sportivo 3 0 0 3 9-20
Voigt Medica 3 3 0 0 20-7
KPPN 3 3 0 0 19-7
Black Hawks 2 1 1 0 10-7
La Furia Roja 2 0 1 1 7-8
Asy NH 2 0 0 2 7-15
GEO-ZENIT 2 0 0 2 9-14
Home Broker 2 2 0 0 15-5
Mazi Team 2 0 0 2 12-24
RKK agropark.com.pl 2 2 0 0 10-4
Cracovia Pasy 2 1 0 1 13-7
Victoria 2 1 0 1 7-10
Sław-Mont 2 1 0 1 8-11
Royal Ride FC 2 1 0 1 13-8
Bez Zdziwień Salwator 2 1 0 1 10-7
Aptiv 2 1 0 1 5-8
Amadeus 2 1 0 1 8-7
Gdów United 2 1 0 1 12-13
Cygi-Bud 2 1 1 0 6-3
Radka 2 2 0 0 17-9
Deniko Drink Team 2 0 1 1 9-14
Cracovia 2 2 0 0 19-5
ASTOR 2 0 1 1 6-9
Electrix 2 2 0 0 8-2
Techglass 2 0 0 2 9-11
TEB Edukacja/GDA B 2 1 0 1 7-11
UBS Kraków 2 2 0 0 17-4
Feraina 2 1 0 1 10-7
Cemark.pl 1 0 1 0 2-2
Elita-Bud 1 0 0 1 3-4
Aqua Soil 1 0 0 1 3-5
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 2-5
Krupiński Pompy 1 1 0 0 9-4
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 3-5
C.F. VilaNova 1 1 0 0 6-5
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 5-9
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 6-14
Prawdziki 1 1 0 0 8-4
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 6-14
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 5-8
Oświecenia Team 1 1 0 0 4-2
Browary Hills 32040 1 1 0 0 5-3
Bad Boys 1 0 0 1 4-6
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 5-2
NEMBUD 1 0 0 1 3-8
Sęk Team 1 1 0 0 4-2
NZS UEK FC 1 1 0 0 1-0
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 10-2
Harnaś 1 1 0 0 4-1
ROCH 1 1 0 0 6-1
PGD Grupa 1 1 0 0 6-1
R 22 1 1 0 0 16-4
Brotha Collective 1 1 0 0 9-2
Rocket Fuel 1 1 0 0 5-4
Latin Kings 1 1 0 0 6-1
Feniks 1 1 0 0 8-1
Copacabana 1 1 0 0 7-3
Nie ma Lipy 1 1 0 0 11-1
Trzynastka 1 1 0 0 14-3
BKS Team 1 1 0 0 5-0
Etanol United 1 1 0 0 8-3
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 2-4
EmiTel 1 0 1 0 6-6
VILO F.C. 1 1 0 0 5-2
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 3-6
Salva 1 1 0 0 2-1
Mek-trans 1 1 0 0 6-4
DHL 1 1 0 0 4-2
TSA Jugowice 1 1 0 0 14-2
Gulden Draak 1 1 0 0 5-3
Football Heaven Bar 1 0 0 1 2-5
Kameb 1 0 0 1 3-5