ASTOR

Nazwa skrócona:
Astor
Skrót:
AST
Klub:

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Wiosna 2018 na potrzeby udziału w rozgrywkach FLS.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Jesień 2019), 3. miejsce w Lidze C1 (Wiosna 2019)

Koszulki: Białe

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi o nazwy sponsora, firmy ASTOR, dostawcy nowoczesnych technologii dla przemysłu.

Liderzy zespołu: Adam Bielski, Michał Suchonek, Łukasz Różycki

Kapitan: Antoni Życzkowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 13 8 2 3 43 27

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazdDomWyjazd
WDWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
18-10-2019 21:00 SOLIDEXPERTDom
23-10-2019 21:00 CA SharksWyjazd
28-10-2019 20:35 Piomet AMR CampaniaWyjazd
06-11-2019 19:00 PrawdzikiDom
20-11-2019 21:00 Wybrzeże Klatki SchodowejWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
12 22 15 2 0 0 0
5 0 0 1 0 0 13
10 0 0 0 0 0 29
5 3 5 0 0 0 0
10 25 14 5 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0 0
7 1 3 0 0 0 0
10 4 0 0 0 0 0
13 8 22 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 21 4 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 2 7 0 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Piłkarski Klub Rzeźników 3 2 0 1 13-10
FC Po 40-tce 3 1 2 0 13-12
Grande Bande 3 1 1 1 14-8
Amber 2 1 0 1 14-13
CA Sharks 2 1 1 0 9-6
NEMBUD 2 2 0 0 20-7
Ostatni Bastion 2 1 1 0 18-5
Adgosklep.pl 2 1 0 1 8-7
Rafis 2 0 0 2 6-18
Browary Hills 32040 2 1 0 1 13-10
Virtus Logistics 2 1 0 1 8-6
Radka 2 0 0 2 6-10
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 10-13
C.F. VilaNova 1 1 0 0 6-2
FC Kalinex 1 0 1 0 2-2
Prawdziki 1 1 0 0 9-5
Piomet AMR Campania 1 1 0 0 4-3
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 9-3
7 Up 1 0 1 0 6-6
Weldbud 1 0 0 1 4-7
Aqua Soil 1 0 0 1 3-6
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 5-16
Cyber 1 0 0 1 3-6
Cemark.pl 1 1 0 0 5-3
Żymła Siermięga 1 1 0 0 4-2
Asy NH 1 0 0 1 0-7
Krupiński Pompy 1 1 0 0 9-6
Elita-Bud 1 0 0 1 5-7
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 2-3
AS Maestro 1 0 0 1 3-4
AZS UEK 1 1 0 0 6-4
Korkociagi.com 1 1 0 0 9-3
Inter Kraków 1 0 0 1 3-6
TS Logitech 1 1 0 0 6-2
Kraków Knights 1 1 0 0 6-2
Fuste Kraków 1 1 0 0 8-3
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 5-2
CBB 1 1 0 0 14-2
Geodziki 1 1 0 0 5-4
Bianconeri 1 1 0 0 5-0
Notoryczni Debiutanci 1 0 1 0 4-4
PAMedica 1 0 0 1 3-7
Aptiv 1 1 0 0 8-4
Home Broker 1 0 1 0 5-5
Kameb 1 0 0 1 2-4
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 8-4
GSBK 1 1 0 0 13-0
Żubry 1 1 0 0 6-5
Hitachi ABB 1 1 0 0 5-1
Banda Pycholi 1 0 1 0 3-3
Szopeni Futbolu 1 1 0 0 4-3
Wakanda FC 1 1 0 0 4-2
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 21-3
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 2-9