Cemark.pl

Nazwa skrócona:
Cemark.pl
Skrót:
CEM

Historia: Przed przystąpieniem do FLS drużyna występowała w 1 lidze halowej firm dębickich, ponadto w kilku mniejszych turniejach halowych, a ostatnim sukcesem było zdobycie brązowego medalu w dębickim turnieju KR Studio Cup rozgrywanym na sztucznej trawie. W FLS od sezonu Jesień 2011. 

Osiągnięcia w FLS: Zdobycie Pucharu Ligi (Zima 2011/2012), 3. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2018)

Koszulki: Żółto-czarne

Najwięksi rywale: CA Sharks, Piomet, TEB Edukacja

Dodatkowe informacje: Na nazwę drużyny składa się nazwa sponsora (Delta) oraz miasto skąd pochodzi większość graczy (Dębica). Zespół Delty często może liczyć na doping swoich kibiców, którzy wielokrotnie pojawiali się na meczach FLS. W międzyczasie zespół występował jeszcze pod nazwą Doitbetter.pl, a pod obecnym szyldem gra od sezonu Jesień 2018. Aktualnie składa się przede wszystkim z dobrych znajomych, którzy często grają ze sobą również poza FLS.

Lider zespołu: Dawid Rosikoń, Dawid Rybczyński, Piotr Wiertel, Jakub Woźniak

Kapitan: Maciej Kulig

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
10 13 5 6 2 11 17

Aktualna forma

WyjazdDomDomWyjazdDom
LWDLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
14-10-2019 20:00 RadkaWyjazd
21-10-2019 21:00 SOLIDEXPERTDom
29-10-2019 20:35 AS MaestroDom
06-11-2019 20:00 Browary Hills 32040Wyjazd
12-11-2019 21:30 Wybrzeże Klatki SchodowejDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 3 3 0 1 0 0
11 7 7 0 0 0 0
6 0 0 0 1 0 24
0 0 0 0 0 0 0
10 1 3 0 0 0 0
2 1 2 0 0 0 0
6 8 4 2 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 1 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 2 5 0 0 0 0
6 1 4 0 0 0 0
7 0 0 0 1 0 29
12 15 6 1 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
13 19 12 2 0 0 0
1 0 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
6 6 4 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Prawdziki 2 1 0 1 10-8
Czyżyny 2 1 0 1 4-5
Rafis 2 1 0 1 5-12
Stomatologia Stupka 2 0 0 2 8-16
Browary Hills 32040 2 0 1 1 8-11
Bishaka Kurdwanów 2 0 1 1 6-8
Cybermachina G. Pub 2 0 0 2 6-15
AS Maestro 2 1 1 0 11-7
TEB Edukacja/GDA Investment 2 0 0 2 11-21
Cyber 2 1 0 1 10-7
Aqua Soil 2 0 0 2 10-22
Home Broker 2 2 0 0 15-6
Wybrzeże Klatki Schodowej 2 1 0 1 16-10
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 7-3
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 9-3
Inter Kraków 1 1 0 0 7-1
Tubylcy 1 0 1 0 2-2
Omega 1 0 0 1 6-7
Visko Gdów 1 1 0 0 5-2
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 3-8
AZS UEK 1 0 0 1 3-7
BiegunSport 1 0 0 1 2-9
Weldbud 1 0 0 1 4-6
Krupiński Pompy 1 0 0 1 4-6
Radka 1 0 0 1 4-6
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 4-2
Korkociagi.com 1 1 0 0 6-1
ASTOR 1 0 0 1 3-5
CA Sharks 1 0 1 0 2-2
C.F. VilaNova 1 0 0 1 3-4
Piomet AMR Campania 1 1 0 0 7-4
FC Kalinex 1 0 0 1 4-5
Bad Boys 1 0 0 1 2-3
Piraci 1 0 1 0 3-3
Pink Bowling 1 0 0 1 4-6
Asy NH 1 0 0 1 0-8
Mazi Team 1 0 0 1 5-7
GEO-ZENIT 1 0 0 1 4-11
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 7-9
XXXIV 1 0 0 1 2-7
Amber 1 1 0 0 4-2
FC Po 40-tce 1 1 0 0 5-3