Victoria

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2013 i został założony przez zawodników, którzy wcześniej występowali w ZIP Składzie.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze C3 (Wiosna 2016), Mistrz Ligi D1 (Jesień 2018)

Koszulki: Biało-czarne

Lider zespołu: Konrad Hajto, Adam Pawłowski, Bartłomiej Suski

Kapitan: Adam Pawłowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
14 13 1 12 0 -40 3

Aktualna forma

WyjazdWyjazdWyjazdDomDom
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-10-2019 20:00 Black HawksWyjazd
21-10-2019 20:35 FC MeczdejWyjazd
25-10-2019 21:55 BiegunSportWyjazd
13-11-2019 20:00 Rodzina KrólewskaDom
18-11-2019 19:00 WalkoverDom
Nazwa Rozegrane mecze
10 8 3 1 0 0 0
10 5 2 0 0 0 0
10 7 5 0 2 0 0
1 0 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 1 0 0 0 0 0
3 2 1 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 48
3 1 0 0 0 0 0
4 1 2 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 24
3 4 2 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
9 1 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 3 2 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
12 0 1 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Sensusmed Rolmet KW 5 3 0 2 19-16
Koledzy z Roboty 5 1 2 2 23-14
Wściekłe Psy 4 2 1 1 17-14
La Furia Roja 4 2 1 1 12-11
Zabankuj.pl 3 1 0 2 5-11
Walkover 3 0 1 2 8-13
Rocket Fuel 3 2 0 1 14-11
Heineken HGSS 3 3 0 0 23-8
BiegunSport 3 2 0 1 15-14
Vittoria Kraków 3 2 0 1 11-8
Black Hawks 3 0 1 2 4-17
Aptiv 3 1 0 2 12-20
Jala Dreips 3 2 0 1 12-10
Bianconeri 3 0 0 3 10-20
Niezniszczalni 3 2 1 0 12-8
Brotha Collective 3 2 0 1 11-6
SOLIDEXPERT 2 1 0 1 8-6
Nie ma Lipy 2 1 0 1 5-8
FC Kalinex 2 0 1 1 8-9
CA Sharks 2 1 0 1 10-7
Sław-Mont 2 0 1 1 11-20
OREO 2 2 0 0 7-1
PAMedica 2 0 0 2 4-18
BKS Team 2 0 0 2 6-15
IZIS 2 1 1 0 6-5
BTCH 2 1 0 1 6-8
NEMBUD 2 0 0 2 4-17
Lepianka Troglodyty 2 1 1 0 11-9
SkillsMed 2 0 0 2 3-11
Sensible Soccer 2 2 0 0 10-2
AZS UEK 2 0 0 2 5-14
TS Logitech 2 2 0 0 10-2
Perła Kraków 2 1 0 1 13-5
Levada 2 1 0 1 13-10
Porta Kraków 2 1 0 1 8-7
CCKS Chłopy 2 1 0 1 14-7
FC Meczdej 2 0 1 1 5-16
Rodzina Królewska 2 0 0 2 4-10
Red Bulls 2 1 0 1 4-19
AZS Kozacy Bohuna 2 0 0 2 10-15
Kaprin Kraków 2 2 0 0 8-6
Wadowscy 2 0 1 1 7-9
Błękitna Siermięga 2 2 0 0 11-8
AP Sportivo 2 0 0 2 6-11
Bez Zdziwień Salwator 2 2 0 0 7-2
Opatkovianka 2 1 0 1 8-12
Bud-rol 2 0 0 2 5-12
Skawmar-Gr. Partner 2 0 0 2 1-9
Czyżyny 2 0 0 2 2-16
AS Romy 2 0 0 2 7-12
GDA Investment 2 0 1 1 7-10
Sęk Team 2 1 1 0 10-3
SeeKrakow 2 0 0 2 2-6
JogaBonito 2 1 0 1 8-9
M&M 2 1 0 1 9-16
Leanpassion 2 1 0 1 8-7
Inter Kraków 2 0 0 2 5-11
Delta Squad 2 1 1 0 9-7
Fronton 2 1 0 1 10-8
Pink Bowling 2 0 0 2 2-16
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 5-3
Nosacze 1 1 0 0 9-4
Geodziki 1 0 1 0 2-2
Bruta 1 0 0 1 0-8
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 3-12
Browary Hills 32040 1 0 0 1 1-7
Tubylcy 1 1 0 0 3-1
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 6-3
PGD Grupa 1 0 0 1 2-8
Holba 1 1 0 0 7-2
C.F. VilaNova 1 0 0 1 1-3
KS Augustyn 1 0 0 1 1-5
Alliance 1 0 0 1 2-4
Brainly 1 1 0 0 6-3
Polska Myśl Szkolen. 1 0 0 1 2-5
Meteor Kraków 1 0 0 1 1-2
Krakoska Piłka 1 0 1 0 3-3
Hitachi ABB 1 0 0 1 1-2
FC Butchers 1 0 1 0 3-3
Prawdziki 1 0 0 1 1-7
Apollo 30 1 1 0 0 4-3
Virtus Logistics 1 0 0 1 1-4
Rekonwalescenci Skawina 1 0 0 1 2-7
CBB 1 1 0 0 9-3
Cairo-Honda 1 0 0 1 2-7
Stare Wilki 1 0 0 1 3-4
Big Time Kraków 1 0 0 1 1-4
FC Dłubnia 1 0 0 1 1-5
Oświecenia Team 1 0 0 1 3-6
Korkociagi.com 1 0 0 1 1-6
KPPN 1 0 0 1 2-8
Nowa Elektro Squad 1 0 0 1 3-10
Husaria Kraków 1 0 1 0 2-2
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 2-3
4senal 1 0 0 1 2-3
AGMA 1 1 0 0 8-2
VILO F.C. 1 0 1 0 2-2
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 4-6
Dream Crushers 1 0 0 1 1-7
Szesnastka 1 0 0 1 2-3
Nieociosani 1 1 0 0 7-2
Hotel Margerita 1 1 0 0 9-4
Bez Sztycha 1 1 0 0 4-3
AS Maestro 1 0 0 1 0-4
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 4-7
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 2-8
GEO-ZENIT 1 0 0 1 4-15
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 1-5
APLA 1 0 0 1 2-3
Piomet AMR Campania 1 0 0 1 1-6
Szkolni Nawijacze 1 0 0 1 0-35
Grupa Partner 1 0 0 1 1-7
FC po Nalewce 1 0 0 1 3-5
Max Apartments 1 0 0 1 1-5
Weldbud 1 0 0 1 3-5
Football Heaven Bar 1 0 0 1 3-9
Drink Team B 1 0 1 0 5-5
TSA Jugowice 1 1 0 0 2-0
Gdów United 1 0 0 1 3-12
Home Broker 1 0 0 1 1-11
Ekipa Wino 1 0 0 1 3-13
Al Capone 1 0 0 1 5-6
Coca Juniors 1 1 0 0 7-4
Błękitna Wataha 1 1 0 0 10-6
Pakerbox.pl 1 1 0 0 5-0
KSEERO pl Lokomotiv 1 0 0 1 4-5
Istanbul United 1 1 0 0 8-4
Etanol United 1 0 0 1 2-9
Drewnleś Szóstka V. 1 0 0 1 6-7
ISTV Sport 1 1 0 0 4-2
FC Po Staremu 1 1 0 0 4-3
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 8-3
AKS Kabaret 1 0 0 1 3-10
Katedra CMUJ 1 0 0 1 2-5
Los Pivones C.F. 1 1 0 0 6-3
Albatros 1 0 1 0 3-3
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 0-5
EmiTel 1 0 0 1 2-13
Zakręcony Rogal 1 0 0 1 4-7
BAnerka 1 0 1 0 1-1
Galeco Team 1 0 0 1 2-5
Haftkomp 1 0 0 1 2-7
Gulden Draak 1 1 0 0 5-0