Victoria

Nazwa skrócona:
Victoria
Skrót:
VIC

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2013 i został założony przez zawodników, którzy wcześniej występowali w ZIP Składzie.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze C3 (Wiosna 2016), Mistrz Ligi D1 (Jesień 2018)

Koszulki: Biało-czarne

Lider zespołu: Konrad Hajto, Adam Pawłowski, Bartłomiej Suski

Kapitan: Adam Pawłowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
14 13 1 12 0 -40 3

Aktualna forma

WyjazdWyjazdWyjazdDomDom
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-10-2019 20:00 Black HawksWyjazd
21-10-2019 20:35 FC MeczdejWyjazd
25-10-2019 21:55 BiegunSportWyjazd
13-11-2019 20:00 Rodzina KrólewskaDom
18-11-2019 19:00 WalkoverDom
Nazwa Rozegrane mecze
10 8 3 1 0 0 0
10 5 2 0 0 0 0
10 7 5 0 2 0 0
1 0 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 1 0 0 0 0 0
3 2 1 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 48
3 1 0 0 0 0 0
4 1 2 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 24
3 4 2 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
9 1 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 3 2 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
12 0 1 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Sensusmed Rolmet KW 5 3 0 2 19-16
La Furia Roja 4 2 1 1 12-11
UBS Kraków 4 1 1 2 21-12
Black Hawks 3 0 1 2 4-17
Walkover 3 0 1 2 8-13
Niezniszczalni 3 2 1 0 12-8
Heineken HGSS 3 3 0 0 23-8
Bianconeri 3 0 0 3 10-20
Zabankuj.pl 3 1 0 2 5-11
Jala Dreips 3 2 0 1 12-10
Aptiv 3 1 0 2 12-20
Rocket Fuel 3 2 0 1 14-11
Vittoria Kraków 3 2 0 1 11-8
BiegunSport 3 2 0 1 15-14
Brotha Collective 3 2 0 1 11-6
Perła Kraków 2 1 0 1 13-5
CCKS Chłopy 2 1 0 1 14-7
Błękitna Siermięga 2 2 0 0 11-8
Lepianka Troglodyty 2 1 1 0 11-9
NEMBUD 2 0 0 2 4-17
Kaprin Kraków 2 2 0 0 8-6
SkillsMed 2 0 0 2 3-11
BKS Team 2 0 0 2 6-15
OREO 2 2 0 0 7-1
FC Kalinex 2 0 1 1 8-9
BTCH 2 1 0 1 6-8
Sensible Soccer 2 2 0 0 10-2
Wściekłe Psy 2 2 0 0 11-5
AZS UEK 2 0 0 2 5-14
Nie ma Lipy 2 1 0 1 5-8
TS Logitech 2 2 0 0 10-2
SOLIDEXPERT 2 1 0 1 8-6
Porta Kraków 2 1 0 1 8-7
Pink Bowling 2 0 0 2 2-16
Levada 2 1 0 1 13-10
CA Sharks 2 1 0 1 10-7
Sław-Mont 2 0 1 1 11-20
PAMedica 2 0 0 2 4-18
JogaBonito 2 1 0 1 8-9
IZIS 2 1 1 0 6-5
Sęk Team 2 1 1 0 10-3
Bud-rol 2 0 0 2 5-12
Cyber 2 0 1 1 7-10
AS Romy 2 0 0 2 7-12
SeeKrakow 2 0 0 2 2-6
Delta Squad 2 1 1 0 9-7
Czyżyny 2 0 0 2 2-16
Leanpassion 2 1 0 1 8-7
Skawmar-Gr. Partner 2 0 0 2 1-9
M&M 2 1 0 1 9-16
Opatkovianka 2 1 0 1 8-12
Fronton 2 1 0 1 10-8
Inter Kraków 2 0 0 2 5-11
Rodzina Królewska 2 0 0 2 4-10
FC Meczdej 2 0 1 1 5-16
Bez Zdziwień Salwator 2 2 0 0 7-2
AP Sportivo 2 0 0 2 6-11
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 8-3
Cairo-Honda 1 0 0 1 2-7
Krakoska Piłka 1 0 1 0 3-3
Hitachi ABB 1 0 0 1 1-2
Nieociosani 1 1 0 0 7-2
Apollo 30 1 1 0 0 4-3
Coca Juniors 1 1 0 0 7-4
Pakerbox.pl 1 1 0 0 5-0
Alliance 1 0 0 1 2-4
Istanbul United 1 1 0 0 8-4
KPPN 1 0 0 1 2-8
Virtus Logistics 1 0 0 1 1-4
Red Bulls 1 1 0 0 2-1
Tubylcy 1 1 0 0 3-1
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 4-6
4senal 1 0 0 1 2-3
C.F. VilaNova 1 0 0 1 1-3
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 2-3
Nosacze 1 1 0 0 9-4
Geodziki 1 0 1 0 2-2
Browary Hills 32040 1 0 0 1 1-7
Husaria Kraków 1 0 1 0 2-2
Stare Wilki 1 0 0 1 3-4
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 6-3
Nowa Elektro Squad 1 0 0 1 3-10
Holba 1 1 0 0 7-2
Korkociagi.com 1 0 0 1 1-6
Dream Crushers 1 0 0 1 1-7
KS Augustyn 1 0 0 1 1-5
Oświecenia Team 1 0 0 1 3-6
FC Dłubnia 1 0 0 1 1-5
Prawdziki 1 0 0 1 1-7
Piomet AMR Campania 1 0 0 1 1-6
Błękitna Wataha 1 1 0 0 10-6
Drink Team B 1 0 1 0 5-5
ISTV Sport 1 1 0 0 4-2
FC Butchers 1 0 1 0 3-3
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 5-3
Bruta 1 0 0 1 0-8
CBB 1 1 0 0 9-3
AGMA 1 1 0 0 8-2
VILO F.C. 1 0 1 0 2-2
PGD Grupa 1 0 0 1 2-8
Home Broker 1 0 0 1 1-11
FC po Nalewce 1 0 0 1 3-5
Los Pivones C.F. 1 1 0 0 6-3
Szkolni Nawijacze 1 0 0 1 0-35
AKS Kabaret 1 0 0 1 3-10
Drewnleś Szóstka V. 1 0 0 1 6-7
Etanol United 1 0 0 1 2-9
KSEERO pl Lokomotiv 1 0 0 1 4-5
Szesnastka 1 0 0 1 2-3
Meteor Kraków 1 0 0 1 1-2
Polska Myśl Szkolen. 1 0 0 1 2-5
Brainly 1 1 0 0 6-3
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 3-12
FC Po Staremu 1 1 0 0 4-3
Bez Sztycha 1 1 0 0 4-3
Albatros 1 0 1 0 3-3
AS Maestro 1 0 0 1 0-4
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 0-5
EmiTel 1 0 0 1 2-13
Zakręcony Rogal 1 0 0 1 4-7
BAnerka 1 0 1 0 1-1
Galeco Team 1 0 0 1 2-5
Haftkomp 1 0 0 1 2-7
Katedra CMUJ 1 0 0 1 2-5
Al Capone 1 0 0 1 5-6
Grupa Partner 1 0 0 1 1-7
Ekipa Wino 1 0 0 1 3-13
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 4-7
Max Apartments 1 0 0 1 1-5
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 2-8
GEO-ZENIT 1 0 0 1 4-15
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 1-5
Gulden Draak 1 1 0 0 5-0
APLA 1 0 0 1 2-3
Weldbud 1 0 0 1 3-5
Football Heaven Bar 1 0 0 1 3-9
TSA Jugowice 1 1 0 0 2-0
Gdów United 1 0 0 1 3-12
Hotel Margerita 1 1 0 0 9-4
Wadowscy 1 0 0 1 3-5