ADGO

Nazwa skrócona:
Adgosklep
Skrót:
ADG

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2016 przez grupę dobrych znajomych.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze C1 (Jesień 2020), Mistrz Ligi D1 (Jesień 2016, Wiosna 2020), Finalista Pucharu Ligi C (Zima 2016/2017)

Koszulki: Granatowe

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od nazwy firmy, w której pracuje większość zawodników.

Liderzy zespołu: Adrian Sikora, Gabriel Stefanik, Dawid Szymski

Kapitan: Adrian Sikora

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 13 5 7 1 -11 16

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdWyjazdDom
LLWDW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
14-10-2019 19:00 Stal Nowa HutaWyjazd
16-10-2019 19:00 Electricom Engieering Flamingo FTDom
21-10-2019 19:40 Styropian GarlinhoWyjazd
06-11-2019 20:00 Coca JuniorsWyjazd
13-11-2019 21:55 Nie ma LipyDom
Nazwa Rozegrane mecze
13 17 7 2 0 0 0
4 0 2 0 0 0 0
9 6 4 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
8 3 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 3 3 0 0 0 0
1 0 0 0 1 0 0
9 7 4 1 1 0 0
11 1 4 0 1 1 7
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 0 3 0 0 0 0
11 18 2 3 0 0 0
8 0 1 0 0 0 29
0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
8 0 3 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 30
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 0 1 0 0 0 0
2 1 2 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Nie ma Lipy 5 5 0 0 44-15
Notoryczni Debiutanci 4 2 0 2 12-15
Inter Kraków 4 2 1 1 19-12
KS Augustyn 4 3 1 0 22-11
Rzezimieszki i Łobuzy 3 2 0 1 29-15
Grande Bande 3 2 0 1 12-14
Albatros 3 0 0 3 7-17
BTCH 3 2 0 1 19-13
Coca Juniors 3 2 1 0 16-12
Bianconeri 2 0 0 2 7-9
ASTOR 2 1 0 1 7-8
FC Meczdej 2 2 0 0 13-10
FC Butchers 2 1 0 1 10-12
Rafis B 2 1 0 1 11-5
FC Po 40-tce 2 0 0 2 1-15
PAMedica 2 0 0 2 6-10
Krakoska Piłka 2 0 0 2 6-8
Darmart 2 1 0 1 12-11
Electricom Engieering Flamingo FT 2 1 0 1 5-10
Styropian Garlinho 2 2 0 0 12-7
Stal Nowa Huta 2 1 0 1 10-12
Szopeni Futbolu 2 1 0 1 5-5
Husaria Kraków 2 1 0 1 6-9
Ostatni Bastion 2 0 1 1 8-11
Anonymous 2 1 0 1 12-9
Wolni Strzelcy 2 1 0 1 7-5
ZSK '97 2 1 0 1 9-9
NZS UEK FC 2 1 1 0 8-5
AGMA 2 2 0 0 21-6
AKS Kabaret 2 0 0 2 5-12
Zmarnowane Talenty 2 1 0 1 8-8
Gracie o Gacie 2 2 0 0 19-3
eLCe 2 2 0 0 14-4
Black Hawks 2 2 0 0 9-6
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 8-4
Pelicans F.C. 1 0 0 1 1-2
Kraków Airport 1 0 0 1 3-6
C-Bulls 1 1 0 0 7-2
Shamrock 1 0 0 1 4-12
Jala Dreips 1 1 0 0 10-2
No Name 1 1 0 0 5-0
FC Dłubnia 1 1 0 0 8-3
KS Klub Sportowy 1 0 1 0 7-7
FC Luje 1 1 0 0 10-2
Rodzina Królewska 1 0 0 1 4-5
GSBK 1 1 0 0 6-1
Hutniczek 1 1 0 0 8-4
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 3-4
4senal 1 0 0 1 5-6
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 10-1
PWK 1 1 0 0 2-1
Despero 1 1 0 0 3-2
Nic się nie stało 1 1 0 0 3-2
Pakerbox.pl 1 0 0 1 0-5
Alliance 1 1 0 0 3-2
Koledzy z Roboty 1 1 0 0 6-1
Awesome Team 1 1 0 0 7-6
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 6-2
Ekipa Wino 1 1 0 0 6-2
La Furia Roja 1 1 0 0 11-4
Contel Team 1 1 0 0 13-5
Bambaryły 1 1 0 0 21-3
Czarny Lotos 1 1 0 0 14-5
Amplus 1 1 0 0 7-6
Amadeus 1 0 0 1 2-5
M&M 1 1 0 0 5-0
Mazi Team 1 0 1 0 4-4
Haftkomp 1 1 0 0 4-3
Katedra CMUJ 1 1 0 0 6-1
Drużyna A 1 0 1 0 5-5
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 3-2
S4Eliminators 1 1 0 0 5-0
Zielone Muchomory 1 1 0 0 17-1
Pustynne Lisy 1 0 0 1 3-6
Żubry 1 1 0 0 6-5
Dream Crushers 1 0 0 1 1-6
Vittoria Kraków 1 1 0 0 6-5
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 10-2
Asy NH B 1 1 0 0 4-3
Piłkarski Klub Rzeźników 1 0 0 1 4-6
OREO 1 0 0 1 5-7
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-14
BAnerka 1 0 0 1 1-3
Heineken HGSS 1 1 0 0 14-3
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 2-10
Deep Blue 1 0 1 0 5-5
Chłopcy do Bicia 1 1 0 0 7-3
Asy NH 1 0 0 1 6-8
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 2-6
Porta Kraków 1 1 0 0 6-3
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 5-8
Korkociagi.com 1 0 0 1 2-4