Jaglacci Tinderwolves

Nazwa skrócona:
Jaglacci
Skrót:
JAG

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2017. 

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze C2 (Jesień 2020), 3. miejsce w Lidze C3 (Wiosna 2018), 3. miejsce w Lidze D4 (Wiosna 2017)

Koszulki: fioletowe

Informacje dodatkowe: Jak mówi kapitan drużyny Jakub Wilczyński,zespół to zgrana paczka kumpli, która niejednokrotnie spotykała się na boisku nie tylko z czasów juniorskich ale także seniorskich. Młode wilki, głodne zwycięstwa, dla których dieta w oparciu o kasze jaglaną oznacza wszystko. Zwodnicy grali niegdyś w różnych ligach od A klasy do 3 ligi, uczestniczyli w zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych turniejach. Przywykli walczyć na wielu płaszczyznach, czy to orlik, czy hala, czy pełnowymiarowe boisko, a do FLS trafili tylko po zwycięstwo!

Liderzy drużyny: Mateusz Kuczak, Adam Nakielny, Kamil Skórzyński

Kapitan: Kamil Skórzyński

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
4 13 10 3 0 27 30

Aktualna forma

DomWyjazdDomDomWyjazd
WLWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
11-10-2019 20:05 Rafis BDom
17-10-2019 19:40 Stal Nowa HutaWyjazd
24-10-2019 19:40 GSBKDom
06-11-2019 19:00 Styropian GarlinhoDom
18-11-2019 21:00 Coca JuniorsWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
6 2 4 0 0 0 0
9 0 1 0 0 0 28
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 10 8 0 0 0 0
11 10 7 1 0 0 0
12 15 8 5 0 0 0
5 4 4 1 0 0 0
4 0 0 0 0 0 15
12 5 4 1 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 3 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 2 1 0 0 0 0
11 4 3 1 2 0 0
5 9 3 1 1 0 0
11 3 2 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Big Time Kraków 5 4 0 1 29-11
Rafis B 4 3 0 1 17-20
Prawdziki 3 1 0 2 17-17
CCKS Chłopy 3 1 1 1 10-11
OlszaII 2 2 0 0 11-3
Kraków Airport 2 1 0 1 8-6
Nosacze 2 2 0 0 17-7
Porta Kraków 2 1 0 1 9-10
Pink Bowling 2 0 0 2 3-15
Nie ma Lipy 2 1 0 1 8-7
Wonderkids 2 1 0 1 10-5
NZS UEK FC 2 1 0 1 5-4
Hitachi ABB 2 1 0 1 7-9
Notoryczni Debiutanci 2 1 1 0 6-4
SOLIDEXPERT 2 2 0 0 10-5
Żubry 2 0 0 2 6-8
Galeco Team 2 0 0 2 4-8
4senal 2 0 0 2 6-12
Bianconeri 1 0 0 1 4-5
Jala Dreips 1 0 0 1 2-8
Darmart 1 1 0 0 3-2
BiegunSport 1 1 0 0 8-4
Tubylcy 1 0 0 1 3-5
Holba 1 0 0 1 3-5
Victoria 1 0 0 1 3-6
Browary Hills 32040 1 0 0 1 5-8
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 7-3
Husaria Kraków 1 0 0 1 2-5
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 1-4
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 0-5
Electricom Engieering Flamingo FT 1 1 0 0 8-2
AKS Kabaret 1 1 0 0 4-3
Despero 1 0 0 1 0-1
GSBK 1 1 0 0 6-2
Black Hawks 1 1 0 0 2-0
BTCH 1 1 0 0 14-3
Styropian Garlinho 1 1 0 0 8-3
Geodziki 1 0 0 1 5-7
ADGO 1 1 0 0 4-3
Coca Juniors 1 1 0 0 5-1
Krakoska Piłka 1 1 0 0 5-1
Złote Chłopaki 1 1 0 0 4-2
C.F. VilaNova 1 0 0 1 3-4
Oświecenia Team 1 0 0 1 2-5
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-12
Pakerbox.pl 1 1 0 0 6-1
7 Up 1 1 0 0 10-1
Fightłapy 1 1 0 0 5-0
Deportivo La Speluna 1 1 0 0 16-0
Galaktikos 1 1 0 0 3-2
Olsza Team 1 0 0 1 2-6
Omega 1 1 0 0 5-1
JMG Futbol Team 1 0 0 1 4-13
Tygrysy Bronxu 1 1 0 0 5-4
ZP Tartak 1 0 0 1 3-5
JogaBonito 1 1 0 0 5-3
Home Broker B 1 0 0 1 2-5
Kraków Knights 1 1 0 0 3-0
KS Augustyn 1 1 0 0 8-3
Comarch 1 1 0 0 8-4
Zakręcony Rogal 1 0 0 1 1-2
Korkociagi.com 1 0 1 0 6-6
Curva da Morte FC 1 1 0 0 6-0
FC Revolution 1 1 0 0 7-6
Żymła Siermięga 1 0 0 1 3-12
Krupiński Pompy 1 1 0 0 3-2
GS Aleco 1 0 0 1 4-6
Piraci 1 0 1 0 4-4
Home Broker 1 0 0 1 3-4
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 11-2
Pustynne Lisy 1 0 0 1 1-2
Grupa Partner 1 0 0 1 2-4
YOHO Cats 1 1 0 0 13-3
BAnerka 1 0 0 1 2-6
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 4-5
Piomet AMR Campania 1 0 0 1 2-4
Anonymous 1 1 0 0 9-4