Despero

Historia: Zespół zgłoszony do rozgrywek FLS przed sezonem Jesień 2019.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B (Zima 2020/21), Mistrz Ligi B1 (Jesień 2020), Wicemistrz Ligi C2 (Wiosna 2020), Wicemistrz Ligi C/D (Zima 2019/20), Mistrz Ligi E1 (Jesień 2019)

Koszulki: pomarańczowe

Dodatkowe informacje: 

Liderzy zespołu: Bartłomiej Zasadni, Michał Matyasik, Michał Maciak

Kapitan: Przemysław Uznański

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 13 12 1 0 110 36

Aktualna forma

DomDomWyjazdWyjazdDom
WWWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
10-10-2019 20:35 OREODom
17-10-2019 21:30 Familia de PapelDom
24-10-2019 21:30 Restauracja V8Wyjazd
29-10-2019 20:35 Vittoria KrakówWyjazd
14-11-2019 21:55 Janusze FutboluDom
Nazwa Rozegrane mecze
6 10 7 0 0 0 0
12 73 23 11 0 0 0
8 5 10 0 0 0 0
10 4 5 0 0 0 0
8 2 9 0 0 0 0
12 11 20 0 0 0 0
12 17 23 1 1 0 0
12 5 6 0 0 0 0
12 14 17 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
4senal 3 2 0 1 9-5
Stal Nowa Huta 3 3 0 0 23-10
BAnerka 2 0 0 2 5-13
Alliance 2 2 0 0 11-4
Złote Chłopaki 2 0 1 1 5-6
KS Klub Sportowy 2 2 0 0 8-4
Krupiński Pompy 2 0 1 1 7-8
Krakoska Piłka 2 2 0 0 13-5
Czyżyny 2 1 0 1 10-7
Browary Hills 32040 2 1 0 1 4-5
Korkociagi.com 2 2 0 0 10-2
Prawdziki 2 2 0 0 9-5
ADGO 2 1 0 1 8-5
Albatros 2 2 0 0 8-6
Pink Bowling 2 1 1 0 7-5
AZS UEK 2 1 0 1 12-14
Amber 2 2 0 0 18-4
Nic się nie stało 2 1 0 1 15-13
Weldbud 1 1 0 0 8-6
BiegunSport 1 1 0 0 3-1
Rafis 1 0 0 1 2-6
Omega 1 1 0 0 3-2
FC Po 40-tce 1 1 0 0 5-0
Asy NH 1 0 0 1 3-7
Tubylcy 1 1 0 0 6-1
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 5-6
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 1-13
Cemark.pl 1 1 0 0 4-3
FC Kalinex 1 1 0 0 3-0
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 3-4
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 9-0
Płaszów - Serwis Bank 1 0 1 0 1-1
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 14-5
Home Broker 1 1 0 0 13-2
Janusze Futbolu 1 1 0 0 9-1
Kraków Airport 1 0 1 0 2-2
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 9-3
Restauracja V8 1 1 0 0 8-0
Familia de Papel 1 1 0 0 19-3
Błękitna Wataha 1 1 0 0 14-2
Hutniczek 1 1 0 0 7-3
Heineken HGSS 1 1 0 0 11-1
Budintech 1 1 0 0 14-0
InPost 1 1 0 0 10-3
Wzmocnieni FC 1 1 0 0 12-5
Powrót Żywych Trupów 1 1 0 0 16-2
OREO 1 1 0 0 9-2
Szopeni Futbolu 1 0 1 0 2-2
Hitachi ABB 1 0 1 0 3-3
UBS Kraków 1 1 0 0 14-3
Husaria Kraków 1 1 0 0 5-1
Styropian Garlinho 1 0 0 1 2-4
Notoryczni Debiutanci 1 0 1 0 3-3
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 7-2
Rafis B 1 1 0 0 5-2
Wonderkids 1 0 1 0 2-2
CCKS Chłopy 1 1 0 0 15-0
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 1-0
Vittoria Kraków 1 1 0 0 6-2
Big Time Kraków 1 1 0 0 4-2