Armagedon - Jotel Bau

Nazwa skrócona:
Armaged.
Skrót:
ARM

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2016.

Osiągnięcia w FLS: 2 miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2017)

Koszulki: Pomarańczowe

Liderzy zespołu: Paweł Cudek, Damian Domagała

Kapitan: Jakub Luraniec

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 12 5 7 0 -3 15

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
LLWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
30-09-2019 20:00 PWKDom
10-10-2019 20:35 Eagles FCWyjazd
17-10-2019 20:35 Stare WilkiDom
23-10-2019 21:55 Rocket FuelWyjazd
14-11-2019 20:35 TS LogitechDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
29-10-2019 21:30 ANTyFUTBOLDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 4
8 2 2 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
9 3 3 1 1 0 0
12 3 1 0 1 0 33
9 2 2 0 0 0 0
4 0 2 0 0 0 0
10 5 3 0 0 0 0
2 0 3 0 0 0 0
11 3 4 0 0 0 0
12 11 4 2 1 0 5
3 2 0 0 1 0 0
7 6 5 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 2 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
TS Logitech 3 1 0 2 8-11
No Name 3 1 0 2 10-11
Błękitna Wataha 3 3 0 0 18-12
Śledziki 3 0 0 3 3-16
Janusze Futbolu 3 2 1 0 18-9
Calcio & Birra Kraków 3 2 1 0 20-15
Virtus Logistics 2 0 0 2 5-13
Geodziki 2 0 1 1 7-10
Szopeni Futbolu 2 0 1 1 3-10
CCKS Chłopy 2 1 0 1 11-6
Black Hawks 2 1 0 1 7-7
Shamrock 2 0 0 2 6-16
Carpe Diem Sport 2 1 0 1 11-10
Rocket Fuel 2 2 0 0 15-5
ASTOR B 2 0 0 2 2-7
Powrót Żywych Trupów 2 2 0 0 12-4
Fi Squad 2 0 1 1 3-8
OREO 2 1 0 1 7-12
Olsza Team 1 1 0 0 6-2
Ławka Rezerwowych 1 0 0 1 4-6
Pakerbox.pl 1 0 0 1 5-7
BTCH 1 1 0 0 7-4
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 2-11
Coca Juniors 1 0 0 1 0-3
FC Meczdej 1 0 0 1 5-11
ISTV Sport 1 0 1 0 3-3
Adgosklep.pl 1 0 0 1 2-6
Asy NH B 1 1 0 0 2-1
Krakoska Piłka 1 0 0 1 5-10
Darmart 1 0 0 1 2-4
FC Po Staremu 1 1 0 0 7-0
Silicon Creations 1 1 0 0 4-3
Perła Kraków 1 1 0 0 5-4
Anonymous 1 0 0 1 0-9
Stare Wilki 1 1 0 0 6-3
Eagles FC 1 0 0 1 1-7
PWK 1 0 0 1 0-1
FC Luje 1 0 0 1 2-5
Jager-Masters 1 1 0 0 13-2
FC Admind 1 0 1 0 3-3
Red Bulls 1 0 0 1 3-5
Dream Crushers 1 0 0 1 2-14
Asy NH 1 0 0 1 2-8
KS Augustyn 1 0 0 1 2-9
Amadeus 1 1 0 0 4-2
Katedra CMUJ 1 0 1 0 3-3
Kaprin Kraków 1 0 0 1 2-5
Haftkomp 1 1 0 0 5-3
EmiTel 1 0 1 0 2-2
Los Blancos 1 1 0 0 10-6
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 4-5
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 9-5
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 4-3
Pink Bowling 1 1 0 0 16-1
AKS Kabaret 1 0 0 1 0-1
Hitachi ABB 1 1 0 0 12-4
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 5-1
NZS UEK FC 1 0 0 1 2-5
Black Team 1 1 0 0 1-0
ZP Tartak 1 1 0 0 8-3
Sport Consulting Group 1 0 0 1 2-9
BAnerka 1 1 0 0 9-4
ZSK '97 1 1 0 0 8-3
Jala Dreips 1 0 0 1 3-5
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 4-9
Prawdziki 1 1 0 0 6-4
eLCe 1 0 0 1 0-4
BiegunSport 1 0 0 1 2-7
Bad Boys 1 0 0 1 1-14
Żubry 1 0 0 1 1-5
Pustynne Lisy 1 0 0 1 4-8
Pizzeria Football 1 0 0 1 3-6
Vicenti 1 0 0 1 1-6
DK Logistics 1 0 0 1 3-7
FC Po 40-tce 1 0 0 1 0-5
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 2-15
GS Aleco 1 0 0 1 2-7
Piomet AMR Campania 1 0 0 1 2-5
Czyżyny 1 0 1 0 4-4
Amplus 1 0 0 1 1-5
Weldbud 1 1 0 0 6-3
Wściekłe Psy 1 1 0 0 3-2