NEMBUD

Nazwa skrócona:
NEMBUD
Skrót:
NEM
Klub:

Historia: Drużyna powstała w 2016 roku, a swoją przygodę rozpoczęła w Biznes Lidze. W premierowym sezonie jako beniaminek rozgrywek zdobyła Mistrzostwo III ligi A wiosna/lato 2016, w drugim sezonie już na wyższym szczeblu zdobyła Wicemistrzostwo II ligi D sezonu jesień/zima 2016/2017, a w kolejnym, trzecim sezonie istnienia drużyna zdobyła Mistrzostwo I ligi A sezonu wiosna/lato 2017. Następnie, jako beniaminek Ekstraklasy Biznes Ligi do czasu wycofania się z rozgrywek NEMBUD zajmował III miejsce w tabeli po 10 kolejkach gier. Drużyna zawsze stara się grać efektownie i przyjemnie dla oka.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze A (Zima 2018/2019), 2. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2019), Mistrz Ligi C3 (Jesień 2018), 2. miejsce w Lidze D2 (Wiosna 2018)

Koszulki: Czerwone, żółte

Informacje dodatkowe: Nazwa zespołu wzięła się od nazwy głównego sponsora.

Liderzy zespołu: Krystian Kubiczek, Michał Tylek, Dominik Gaudyn

Kapitan: Krystian Kubiczek

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 9 3 6 0 -27 9

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdWyjazdWyjazd
WLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
03-02-2020 21:15 PrawdzikiWyjazd
10-02-2020 21:15 CyberDom
24-02-2020 22:45 Asy NHWyjazd
03-03-2020 22:45 Pink BowlingWyjazd
07-03-2020 20:30 Krupiński PompyWyjazd

Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0
2 3 0 0 0 0
1 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0
4 7 4 0 0 0
1 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
10 0 6 0 0 89
3 2 1 0 0 0
7 17 7 3 0 0
6 1 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0
8 4 6 0 0 0
2 0 0 0 0 0
4 5 3 0 0 0
3 5 1 0 1 0
0 0 0 0 0 0
4 2 2 0 0 0
1 1 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0
1 2 0 0 0 0
7 1 8 0 1 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Krupiński Pompy 5 3 0 2 29-26
Pink Bowling 4 2 1 1 16-15
Asy NH 4 2 0 2 24-34
Cyber 4 2 0 2 18-20
TEB Edukacja/GDA Investment 4 1 0 3 11-19
Stomatologia Stupka 4 0 0 4 24-46
Rafis 4 2 0 2 26-38
Czyżyny 3 2 0 1 18-15
Amber 3 2 0 1 18-18
Żymła Siermięga 3 1 0 2 14-20
Lepianka Troglodyty 2 1 1 0 12-7
Weldbud 2 2 0 0 14-10
Victoria 2 2 0 0 17-4
Aqua Soil 2 0 1 1 6-7
Cybermachina G. Pub 2 1 0 1 14-14
Prawdziki 2 1 0 1 16-10
ASTOR 2 0 0 2 7-20
SkillsMed 2 1 0 1 8-4
AZS UEK 2 1 0 1 8-9
Elita-Bud 2 1 0 1 11-14
Comarch 2 2 0 0 19-9
CA Sharks 1 1 0 0 8-3
Oświecenia Team 1 0 0 1 4-7
Bad Boys 1 1 0 0 16-7
Grupa Partner 1 1 0 0 7-0
Inter Kraków 1 1 0 0 9-1
PAMedica 1 1 0 0 10-5
BAnerka 1 0 1 0 2-2
Amadeus 1 1 0 0 4-2
Walkover 1 1 0 0 14-9
C.F. VilaNova 1 0 0 1 0-5
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 13-6
Wodociągi Miasta Krakowa 1 1 0 0 7-4
Comfort Tours Cracow 1 1 0 0 5-4
Porta Kraków 1 1 0 0 5-0
Sensible Soccer 1 1 0 0 13-2
Błękitna Wataha 1 1 0 0 8-4
BTCH 1 1 0 0 11-6
Istanbul United 1 1 0 0 12-1
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 8-2
Nosacze 1 1 0 0 11-6
Big Time Kraków 1 1 0 0 5-0
Aptiv 1 1 0 0 9-2
KOBY 1 1 0 0 5-3
ZP Tartak 1 0 1 0 5-5
FC Kalinex 1 1 0 0 5-4
Browary Hills 32040 1 0 0 1 3-6
7 Up 1 1 0 0 8-4
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 5-0
Holba 1 1 0 0 11-1
Apteka Słoneczna 1 0 0 1 1-3
Maximus Kraków 1 0 0 1 3-5
Radka 1 1 0 0 8-3