Zabankuj.pl

Strona www:
Nazwa skrócona:
Zabankuj
Skrót:
ZAB

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Jesień 2012 i utworzona została przez graczy, którzy wspólnie, towarzysko grali mniej więcej od 4 lat.

Osiągnięcia w FLS: brak

Koszulki: Niebieskie

Najwięksi rywale: SeeKrakow

Dodatkowe informacje: Pierwotna nazwa zespołu (TopSixTeam) nawiązywała do nazwy ligi, kadra drużyny złożona jest ze znajomych ze szkoły, studiów oraz wspólnych imprez. Od sezonu Jesień 2013 pod obecną nazwą.

Liderzy zespołu: Jakub Zasada, Michał Porębski

Kapitan: Piotr Seweryn

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 10 4 6 0 2 12

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdWyjazdWyjazd
WLDLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-02-2020 21:15 FC KalinexWyjazd
24-02-2020 19:50 Black HawksDom
26-02-2020 19:50 FC KalinexWyjazd
29-02-2020 19:15 FC PodchmieleniWyjazd
07-03-2020 19:00 Błękitna SiermięgaWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
9 16 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 4 4 0 0 0 0
7 1 5 0 0 0 0
9 7 8 0 0 0 0
8 4 7 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
5 1 3 0 0 0 0
12 4 4 0 0 0 0
13 0 3 0 0 0 96
12 41 20 4 0 0 0
2 0 2 0 0 0 0
3 1 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
FC Kalinex 6 3 2 1 26-15
FC Po 40-tce 5 2 1 2 25-33
Korkociagi.com 4 2 0 2 22-20
Bishaka Kurdwanów 4 1 1 2 10-23
Ekipa Wino 4 3 0 1 22-13
Aptiv 4 1 1 2 17-20
Grupa Partner 4 2 1 1 22-18
Victoria 3 2 0 1 11-5
Płaszów - Serwis Bank 3 1 0 2 12-15
Piraci 3 1 1 1 14-24
SeeKrakow 3 2 0 1 16-6
Błękitna Siermięga 3 0 0 3 16-36
CA Sharks 3 2 0 1 19-16
Pizzeria Football 3 1 1 1 12-12
Delta Squad 3 1 0 2 18-22
Rocket Fuel 3 2 0 1 11-10
Home Broker 2 0 0 2 10-15
Drewnleś Szóstka V. 2 1 0 1 8-5
ROCH 2 1 0 1 11-11
Leanpassion 2 1 0 1 10-9
Omega 2 1 0 1 9-11
Delta Dębica 2 0 1 1 8-21
M&M 2 1 0 1 12-7
PAMedica 2 1 1 0 14-8
Sensusmed Rolmet KW 2 1 0 1 9-5
AS Maestro 2 0 1 1 6-9
Pink Bowling 2 1 0 1 4-7
Techglass 2 0 0 2 2-16
La Furia Roja 2 1 0 1 8-7
EmiTel 2 1 0 1 9-9
Desperados 2 2 0 0 11-7
FC Butchers 2 2 0 0 18-5
KSEERO pl Lokomotiv 2 0 0 2 6-18
Kanonierzy 2 0 0 2 6-17
FC Podchmieleni 2 0 0 2 7-28
Spartan 2 2 0 0 18-2
AKS Kabaret 2 1 0 1 10-4
Motul Kraków 2 1 1 0 7-2
Czyżyny 2 0 0 2 1-13
VILO F.C. 2 0 0 2 9-15
KPPN 2 1 0 1 7-10
Al Capone 2 2 0 0 12-6
Walkover 2 1 0 1 14-11
Max Apartments 1 0 0 1 2-9
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 4-6
BKS Team 1 1 0 0 8-3
Sław-Mont 1 0 0 1 1-5
SOLIDEXPERT 1 0 0 1 1-7
DK Logistics 1 0 0 1 4-9
GS Aleco 1 0 0 1 0-11
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 10-3
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 4-8
Dziki Wschód 1 0 0 1 6-7
FC Dłubnia 1 1 0 0 9-3
FC Lasowice 1 1 0 0 8-5
CCKS Chłopy 1 1 0 0 6-3
KS Augustyn 1 0 1 0 3-3
Jala Dreips 1 0 0 1 1-3
Shamrock 1 0 1 0 5-5
Żubry 1 0 0 1 1-7
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 8-3
GSBK 1 0 0 1 0-2
Amadeus 1 0 0 1 4-7
AZS UEK 1 0 0 1 4-17
Soley 1 1 0 0 7-2
Radka 1 0 0 1 5-7
eLCe 1 0 0 1 3-11
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 4-20
Pustynne Lisy 1 0 0 1 1-10
Galeco Team 1 0 0 1 4-8
Piomet AMR Campania 1 0 0 1 6-14
NZS UEK FC 1 1 0 0 5-0
Amber 1 0 0 1 3-7
SEAT Euro Motor 1 1 0 0 7-4
Dzida w Przód 1 1 0 0 6-1
Doitbetter.pl 1 1 0 0 7-4
Voigt Medica 1 0 0 1 2-8
Porta Kraków 1 0 0 1 3-6
Deniko Drink Team 1 0 0 1 3-5
FC BONSAI 1 1 0 0 8-0
RKK agropark.com.pl 1 1 0 0 4-2
Nie ma Lipy 1 0 0 1 3-8
Brygada Kryzys 1 0 0 1 1-10
PGD Grupa 1 0 0 1 2-8
Meteor Kraków 1 0 1 0 3-3
Feraina 1 1 0 0 6-3
Aqua Soil 1 0 0 1 2-3
Vola United 1 1 0 0 7-4
Niezniszczalni 1 1 0 0 4-3
Na Zero z Przodu 1 1 0 0 3-1
Bażanty 1 1 0 0 4-3
Korupcja 1 0 0 1 2-4
Żymła Siermięga 1 1 0 0 6-3
Szesnastka 1 0 0 1 2-7
Cybermachina G. Pub 1 0 1 0 1-1
APLA 1 1 0 0 4-1
Cyber 1 0 0 1 3-9
Amber Gol B 1 0 1 0 2-2
Sęk Team 1 1 0 0 7-4
ASOCIAR.PL 1 1 0 0 5-1
Klepa Team 1 0 0 1 5-7
TSA Jugowice 1 1 0 0 3-2
ISTV Sport 1 1 0 0 16-5
Vittoria Kraków 1 0 0 1 2-3
Etanol United 1 0 1 0 3-3
Czarny Lotos 1 1 0 0 9-2
Brotha Collective 1 1 0 0 10-3
Trzynastka 1 1 0 0 10-4
Szkolni Nawijacze 1 0 0 1 2-6
Drink Team B 1 0 1 0 2-2
FC po Nalewce 1 0 0 1 6-12
Inter Kraków 1 0 0 1 3-4
Black Hawks 1 0 0 1 5-9