Błękitna Siermięga

Nazwa skrócona:
Bł. Pantery
Skrót:
BPA

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2014 jako Różowe Pantery. Od sezonu Jesień 2019 w zespole zaszły spore zmiany, a drużyna od tej właśnie edycji występuje pod nazwą Błękitne Pantery.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze C2 (Jesień 2017), 3. miejsce w Lidze D1 (Jesień 2014)

Koszulki: granatowo-błękitne

Informacje dodatkowe: Zespół złożony w dużej części z zawodników grających na co dzień w piłce jedenastoosobowej. Mieszanka doświadczenia i młodości. Drużynę charakteryzuje ofensywny styl i dobra organizacja gry.

Liderzy zespołu: Damian Kodyra, Bartłomiej Kluska, Arkadiusz Wałaszek

Kapitan: Piotr Mikołajczyk

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 10 8 2 0 19 24

Aktualna forma

WyjazdDomDomDomDom
WWLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
10-02-2020 19:05 Black HawksWyjazd
20-02-2020 22:00 FC PodchmieleniDom
26-02-2020 22:00 FC DłubniaDom
29-02-2020 18:30 Korkociagi.comDom
07-03-2020 19:00 Zabankuj.plDom
Nazwa Rozegrane mecze
6 1 4 0 0 0 0
12 41 8 5 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
7 2 4 0 0 0 34
11 14 26 3 2 0 0
6 1 6 0 1 0 0
1 0 1 0 0 0 8
1 0 1 0 0 0 0
3 2 3 0 0 0 0
2 0 4 0 0 0 0
4 2 5 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 4
8 13 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
8 7 8 1 0 0 0
1 0 1 0 0 1 0
7 2 0 0 0 1 0
0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 6
2 2 1 0 1 0 0
3 0 5 0 0 0 16
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Korkociagi.com 4 1 0 3 17-18
FC Po 40-tce 3 1 0 2 16-13
UBS Kraków 3 2 1 0 24-8
Wybrzeże Klatki Schodowej 3 1 0 2 9-28
Pink Bowling 3 0 1 2 10-19
Albatros 3 3 0 0 14-6
Zabankuj.pl 3 3 0 0 36-16
Pustynne Lisy 2 1 0 1 8-8
Piraci 2 0 0 2 6-11
Piomet AMR Campania 2 0 0 2 7-13
Victoria 2 0 0 2 8-11
GS Aleco 2 0 1 1 10-14
Home Broker 2 1 0 1 10-9
Bishaka Kurdwanów 2 1 0 1 7-17
Black Hawks 2 2 0 0 17-13
FC Dłubnia 2 1 0 1 10-9
Galeco Team 2 1 0 1 5-12
Grupa Partner 2 0 0 2 4-10
BAnerka 2 1 0 1 11-12
Heineken HGSS 2 0 1 1 6-11
AZS UEK 1 0 0 1 4-10
Oświecenia Team 1 0 0 1 2-10
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 2-11
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-8
Banda Pycholi 1 0 0 1 3-9
Virtus Logistics 1 0 0 1 4-8
Kameb 1 0 0 1 0-11
Żubry 1 1 0 0 8-4
ASTOR 1 0 0 1 4-8
Hitachi ABB 1 0 0 1 9-12
Wakanda FC 1 0 0 1 5-8
Aptiv 1 0 0 1 2-10
Piłkarski Klub Rzeźników 1 1 0 0 6-5
Grande Bande 1 0 0 1 0-5
GSBK 1 1 0 0 10-2
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 5-2
FC Samaobrona 1 1 0 0 6-2
Wonderkids 1 1 0 0 7-4
Na Zero z Przodu 1 1 0 0 10-1
FC Lasowice 1 0 0 1 5-13
Dziki Wschód 1 1 0 0 5-4
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 6-5
FC Kalinex 1 0 0 1 2-4
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 14-6
Wadowscy 1 0 0 1 9-13
Wściekłe Psy 1 1 0 0 4-0
NZS UEK FC 1 0 0 1 3-7
Big Time Kraków 1 1 0 0 6-3
Złote Chłopaki 1 0 0 1 5-16
KS Augustyn 1 0 1 0 4-4
Nowa Elektro Squad 1 0 0 1 2-3
Szopeni Futbolu 1 0 0 1 5-11
Ekipa Wino 1 1 0 0 2-1
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 4-7
PGD Grupa 1 0 0 1 2-9
All In 1 1 0 0 5-0
VILO F.C. 1 0 0 1 0-5
Niezniszczalni 1 0 0 1 3-4
AGMA 1 1 0 0 7-0
La Furia Roja 1 0 0 1 7-8
Janusze Futbolu 1 0 1 0 3-3
TS Logitech 1 1 0 0 18-0
Technikum TEB Edukacja 1 1 0 0 9-3
Mazi Team 1 0 0 1 2-7
AP Sportivo 1 0 1 0 5-5
Asy NH 1 0 0 1 1-14
Sensible Soccer 1 1 0 0 5-4
Zielone Muchomory 1 1 0 0 15-4
Prawdziki 1 0 1 0 7-7
Drużyna A 1 1 0 0 6-4
Fronton 1 1 0 0 12-0
Leroy Merlin Bonarka 1 1 0 0 7-3
EmiTel 1 1 0 0 4-2
Hellada 1 1 0 0 7-0
Schibsted Tech Polska 1 0 0 1 2-5
Delta Dębica 1 0 1 0 3-3
Bez Zdziwień Salwator 1 1 0 0 4-0
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 2-1
UPM-Kymmene B 1 1 0 0 11-2
Hotel Margerita 1 1 0 0 4-0
Inter Kraków 1 1 0 0 7-0
Zakręcony Rogal 1 0 1 0 4-4
JogaBonito 1 1 0 0 8-2
Rocket Fuel 1 1 0 0 3-2
Katedra CMUJ 1 1 0 0 6-0
Kaprin Kraków 1 0 0 1 7-8
Haftkomp 1 1 0 0 4-1
FC Podchmieleni 1 1 0 0 11-5