ADGO

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2016 przez grupę dobrych znajomych.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze C1 (Jesień 2020), Mistrz Ligi D1 (Jesień 2016, Wiosna 2020), Finalista Pucharu Ligi C (Zima 2016/2017)

Koszulki: Granatowe

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od nazwy firmy, w której pracuje większość zawodników.

Liderzy zespołu: Adrian Sikora, Gabriel Stefanik, Dawid Szymski

Kapitan: Adrian Sikora

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
3 12 8 4 0 18 24

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomDom
WLLWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-02-2020 19:05 Styropian GarlinhoWyjazd
14-02-2020 19:05 Krakoska PiłkaDom
21-02-2020 22:00 AlbatrosWyjazd
28-02-2020 19:50 AllianceDom
03-03-2020 19:50 AlbatrosDom

Nazwa Rozegrane mecze
5 0 0 0 0 0 13
12 14 8 1 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 11 5 1 1 1 0
5 1 0 0 0 0 0
5 1 2 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 0 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 1 0 16
0 0 0 0 0 0 0
10 3 3 0 0 0 0
12 18 13 3 0 0 0
4 0 1 2 0 0 13
9 4 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 0 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
2 0 2 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 0 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Nie ma Lipy 5 5 0 0 44-15
Notoryczni Debiutanci 4 2 0 2 12-15
KS Augustyn 4 3 1 0 22-11
Inter Kraków 4 2 1 1 19-12
Coca Juniors 3 2 1 0 16-12
BTCH 3 2 0 1 19-13
Rzezimieszki i Łobuzy 3 2 0 1 29-15
Grande Bande 3 2 0 1 12-14
Albatros 3 0 0 3 7-17
Szopeni Futbolu 2 1 0 1 5-5
Stal Nowa Huta 2 1 0 1 10-12
Styropian Garlinho 2 2 0 0 12-7
Electricom Engieering Flamingo FT 2 1 0 1 5-10
PAMedica 2 0 0 2 6-10
Ostatni Bastion 2 0 1 1 8-11
FC Butchers 2 1 0 1 10-12
Husaria Kraków 2 1 0 1 6-9
FC Meczdej 2 2 0 0 13-10
ASTOR 2 1 0 1 7-8
Bianconeri 2 0 0 2 7-9
FC Po 40-tce 2 0 0 2 1-15
Krakoska Piłka 2 0 0 2 6-8
Darmart 2 1 0 1 12-11
Rafis B 2 1 0 1 11-5
KS Klub Sportowy 2 0 2 0 10-10
NZS UEK FC 2 1 1 0 8-5
AKS Kabaret 2 0 0 2 5-12
ZSK '97 2 1 0 1 9-9
Zmarnowane Talenty 2 1 0 1 8-8
Anonymous 2 1 0 1 12-9
AGMA 2 2 0 0 21-6
Black Hawks 2 2 0 0 9-6
eLCe 2 2 0 0 14-4
Wolni Strzelcy 2 1 0 1 7-5
Gracie o Gacie 2 2 0 0 19-3
C-Bulls 1 1 0 0 7-2
Kraków Airport 1 0 0 1 3-6
Pelicans F.C. 1 0 0 1 1-2
No Name 1 1 0 0 5-0
Shamrock 1 0 0 1 4-12
Jala Dreips 1 1 0 0 10-2
Prawdziki 1 1 0 0 3-1
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 8-4
Rodzina Królewska 1 0 0 1 4-5
FC Dłubnia 1 1 0 0 8-3
GSBK 1 1 0 0 6-1
FC Luje 1 1 0 0 10-2
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 3-4
Hutniczek 1 1 0 0 8-4
4senal 1 0 0 1 5-6
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 10-1
Despero 1 1 0 0 3-2
Nic się nie stało 1 1 0 0 3-2
Koledzy z Roboty 1 1 0 0 6-1
PWK 1 1 0 0 2-1
Alliance 1 1 0 0 3-2
Awesome Team 1 1 0 0 7-6
Pakerbox.pl 1 0 0 1 0-5
Ekipa Wino 1 1 0 0 6-2
La Furia Roja 1 1 0 0 11-4
Contel Team 1 1 0 0 13-5
Bambaryły 1 1 0 0 21-3
Czarny Lotos 1 1 0 0 14-5
Amplus 1 1 0 0 7-6
Amadeus 1 0 0 1 2-5
M&M 1 1 0 0 5-0
Mazi Team 1 0 1 0 4-4
Haftkomp 1 1 0 0 4-3
Katedra CMUJ 1 1 0 0 6-1
Drużyna A 1 0 1 0 5-5
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 3-2
S4Eliminators 1 1 0 0 5-0
Zielone Muchomory 1 1 0 0 17-1
Pustynne Lisy 1 0 0 1 3-6
Żubry 1 1 0 0 6-5
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 6-2
BAnerka 1 0 0 1 1-3
Dream Crushers 1 0 0 1 1-6
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 10-2
Asy NH B 1 1 0 0 4-3
Piłkarski Klub Rzeźników 1 0 0 1 4-6
OREO 1 0 0 1 5-7
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-14
Vittoria Kraków 1 1 0 0 6-5
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 2-10
Heineken HGSS 1 1 0 0 14-3
Deep Blue 1 0 1 0 5-5
Chłopcy do Bicia 1 1 0 0 7-3
Asy NH 1 0 0 1 6-8
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 2-6
Porta Kraków 1 1 0 0 6-3
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 5-8
Korkociagi.com 1 0 0 1 2-4