Albatros

Nazwa skrócona:
Albatros
Skrót:
ALB

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2017.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze C1 (Wiosna 2018), 3. miejsce w Lidze C/D (Zima 2019/20), 2. miejsce w Lidze D2 (Jesień 2019), 2. miejsce w Lidze D1 (Wiosna 2017)

Koszulki: czerwone

Informacje dodatkowe: Zespół założony przez Damiana Frasika, który zaprosił do wspólnej gry swoich kolegów i znajomych. Nazwa drużyny powstała spontanicznie.

Liderzy zespołu: Damian Frasik, Tomasz Juszczak, Grzegorz Juszczak

Kapitan: Mateusz Cholewa

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 12 7 4 1 14 22

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazdWyjazdDom
WWWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
21-02-2020 22:00 Adgosklep.plDom
28-02-2020 20:30 Szopeni FutboluWyjazd
03-03-2020 19:50 Adgosklep.plWyjazd
06-03-2020 21:25 DesperoWyjazd
09-03-2020 19:05 Styropian GarlinhoDom
Nazwa Rozegrane mecze
1 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 1
0 0 0 0 0 0 0
9 3 3 0 0 0 3
3 0 0 0 0 1 11
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 2 1 0 0 0 0
2 1 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
15 3 6 1 1 0 0
3 1 0 0 0 0 0
14 16 12 2 0 0 0
14 9 10 0 0 0 0
12 4 1 0 2 0 0
13 0 2 0 0 0 0
3 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
14 25 14 6 0 0 0
10 0 2 1 0 0 28
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Rekonwalescenci Skawina 4 2 2 0 18-12
Adgosklep.pl 3 3 0 0 17-7
Błękitna Siermięga 3 0 0 3 6-14
Koledzy z Roboty 3 2 1 0 18-8
Szopeni Futbolu 3 3 0 0 33-9
Płaszów - Serwis Bank 3 1 0 2 7-11
Inter Kraków 2 1 1 0 6-5
KS Augustyn 2 2 0 0 11-4
Big Time Kraków 2 1 1 0 11-8
Nowa Elektro Squad 2 0 0 2 8-12
NZS UEK FC 2 2 0 0 9-5
BAnerka 2 0 1 1 5-6
Się Wymyśli Potem 2 1 1 0 15-6
Vittoria Kraków 2 2 0 0 14-7
FC Kalinex 2 0 0 2 1-8
Prawdziki 2 2 0 0 15-7
Despero 2 0 0 2 6-8
Styropian Garlinho 2 1 0 1 6-10
Aptiv 2 0 0 2 6-12
Alliance 2 0 0 2 1-10
Black Label 1 0 0 1 4-6
OSK Adrenalina 1 1 0 0 5-1
Jager-Masters 1 1 0 0 10-2
Hutniczek 1 1 0 0 6-4
Błękitna Wataha 1 1 0 0 6-5
Drużyna A 1 1 0 0 7-1
Rodzina Królewska 1 0 0 1 2-3
Wściekłe Psy 1 1 0 0 4-3
Złote Chłopaki 1 1 0 0 7-1
Wadowscy 1 1 0 0 6-4
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-0
Wonderkids 1 0 0 1 1-6
Krakoska Piłka 1 1 0 0 3-2
Nic się nie stało 1 1 0 0 7-1
Husaria Kraków 1 1 0 0 6-2
4senal 1 0 0 1 3-5
Apollo 30 1 1 0 0 6-3
PAMedica 1 1 0 0 4-0
Notoryczni Debiutanci 1 0 1 0 3-3
Haftkomp 1 0 0 1 4-6
Janusze Futbolu 1 1 0 0 11-3
TS Logitech 1 1 0 0 23-0
Technikum TEB Edukacja 1 1 0 0 7-3
Mazi Team 1 0 0 1 3-7
Sensible Soccer 1 1 0 0 5-1
Asy NH 1 1 0 0 8-2
Zielone Muchomory 1 1 0 0 16-1
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 7-3
EmiTel 1 0 0 1 1-5
Black Hawks 1 1 0 0 6-0
Galeco Team 1 0 0 1 3-4
Katedra CMUJ 1 0 0 1 4-10
Rafis B 1 1 0 0 10-8
Victoria 1 0 1 0 3-3
Kaprin Kraków 1 1 0 0 6-5
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 5-2
Pink Bowling 1 1 0 0 7-2
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 1-6
Chłopcy do Bicia 1 0 1 0 6-6
Deep Blue 1 0 0 1 3-4
Grande Bande 1 1 0 0 9-1
Heineken HGSS 1 1 0 0 6-2
Nie ma Lipy 1 1 0 0 5-4
All In 1 1 0 0 7-0
Stal Nowa Huta 1 1 0 0 4-1