Szopeni Futbolu

Nazwa skrócona:
Szopeni F.
Skrót:
SZF

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2018.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze D2 (Jesień 2018)

Koszulki: Szaro-zielone

Informacje dodatkowe: Nazwa zespołu nawiązuje do faktu, że gracze zespołu kochają zarówno piłkę nożną, jak i muzykę klasyczną i dlatego ich gra jest płynna jak walc.

Liderzy zespołu: Sebastian Bator, Filip Gurgul

Kapitan: Filip Gurgul

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
4 12 7 3 2 3 23

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomWyjazd
WLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
08-02-2020 18:30 Husaria KrakówWyjazd
11-02-2020 22:00 Styropian GarlinhoDom
20-02-2020 19:05 Krakoska PiłkaWyjazd
28-02-2020 20:30 AlbatrosDom
03-03-2020 21:15 4senalWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
10 5 8 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 0 0 41
12 5 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 3 1 1 0 0 0
3 2 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 14 7 5 0 0 0
12 8 7 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 5
7 2 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 2 4 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
KS Augustyn 4 2 0 2 17-17
TS Logitech 3 2 1 0 15-5
Albatros 3 0 0 3 9-33
Geodziki 3 1 0 2 8-7
NZS UEK FC 3 2 0 1 18-8
Virtus Logistics 3 0 0 3 7-16
Rekonwalescenci Skawina 3 1 1 1 10-8
Armagedon - Jotel Bau 2 1 1 0 10-3
4senal 2 1 0 1 7-7
Adgosklep.pl 2 1 0 1 5-5
Nowa Elektro Squad 2 1 1 0 9-7
Alliance 2 1 1 0 7-6
Husaria Kraków 2 2 0 0 8-4
Big Time Kraków 2 1 0 1 3-6
UBS Kraków 2 1 1 0 5-4
Janusze Futbolu 2 1 0 1 10-3
Hutniczek 2 1 0 1 11-12
Calcio & Birra Kraków 2 2 0 0 7-0
Błękitna Wataha 2 2 0 0 9-2
Krakoska Piłka 2 1 0 1 13-11
PWK 2 0 0 2 5-7
Nie ma Lipy 2 2 0 0 12-5
FC Luje 2 1 1 0 12-7
Wściekłe Psy 1 1 0 0 5-1
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 3-8
Anonymous 1 0 0 1 4-5
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 2-3
Stal Nowa Huta 1 1 0 0 5-0
Despero 1 0 1 0 2-2
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 11-5
Nic się nie stało 1 0 1 0 2-2
Styropian Garlinho 1 0 0 1 2-7
Black Label 1 1 0 0 7-4
Wonderkids 1 1 0 0 3-2
Fuste Kraków 1 1 0 0 14-2
7 Up 1 0 0 1 3-4
CBB 1 1 0 0 8-0
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 9-3
Piłkarski Klub Rzeźników 1 0 0 1 1-3
Radka 1 0 0 1 3-10
Browary Hills 32040 1 0 0 1 2-9
Kraków Knights 1 0 0 1 1-4
OSK Adrenalina 1 1 0 0 7-6
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 10-2
Vittoria Kraków 1 1 0 0 6-3
Rodzina Królewska 1 0 1 0 6-6
Płaszów - Serwis Bank 1 0 1 0 4-4
Apollo 30 1 0 0 1 4-7
ASTOR 1 0 0 1 3-4
Złote Chłopaki 1 0 0 1 6-7
Wadowscy 1 0 0 1 3-4
Shamrock Projekty 1 0 0 1 2-12