Vittoria Kraków

Nazwa skrócona:
Vittoria
Skrót:
VIT

Historia: Drużyna Vittorii Kraków powstała wiosną 2009 roku, kiedy to przystąpiła do rozgrywek ligi RedBox, w której spędziła łącznie 4 sezony. Wielkich sukcesów jednak nie zanotowała, choć przez jeden sezon występowała w Ekstralidze. W FLS od początku, czyli do rozgrywek Wiosna 2011.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Zima 2018/2019), 3. miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2015)

Koszulki: Czarne

Dodatkowe informacje: Przed sezonem Wiosna 2013 w drużynie doszło do przebudowy. Z zespołem pożegnało się kilku graczy, którzy byli w nim od początku jego istnienia. Przed sezonem Wiosna 2015 doszło do kolejnej przebudowy. Z pierwotnego składu drużyny zostało już tylko dwóch zawodników.

Liderzy zespołu: Adrian Cerek, Tomasz Gęsiorek, Artur Kaczor, Martin Łabędzki

Kapitan: Maciej Ziemba

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
3 8 5 3 0 11 15

Aktualna forma

DomWyjazdDomDomWyjazd
WLLDW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
31-01-2020 19:05 TS LogitechDom
15-02-2020 16:15 Perła KrakówWyjazd
22-02-2020 16:15 Black LabelDom
29-02-2020 17:45 Wzmocnieni FCDom
07-03-2020 18:15 Ready4sWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
08-02-2020 16:15 FC KK 2019Wyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
2 0 1 0 0 0 12
0 0 0 0 0 0 0
7 3 3 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 5 2 1 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
9 14 11 2 2 0 0
5 2 1 0 0 0 4
9 1 5 0 0 0 0
2 5 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 1
6 6 10 2 0 0 0
9 16 8 2 0 0 0
5 0 1 0 0 0 21
1 0 1 0 0 0 7
8 7 4 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
PAMedica 9 0 2 7 23-44
Klepa Team 7 3 0 4 23-40
Rocket Fuel 6 4 1 1 31-20
OREO 6 3 0 3 29-30
Piraci 6 1 1 4 23-32
PGD Grupa 6 2 0 4 20-20
Brotha Collective 5 4 1 0 22-12
Cracovia 5 0 2 3 10-20
CA Sharks 5 1 1 3 12-30
Perła Kraków 4 1 0 3 17-19
La Furia Roja 4 3 0 1 19-15
KS Augustyn 4 2 0 2 23-25
Piomet AMR Campania 4 3 0 1 17-14
Feraina 4 3 0 1 18-16
Latin Kings 4 0 0 4 12-25
TS Logitech 4 2 0 2 15-13
Płaszów - Serwis Bank 4 1 0 3 10-14
Ready4s 4 3 1 0 23-11
Jolly Roger 4 1 2 1 14-11
Korkociagi.com 3 1 1 1 11-9
AKS Kabaret 3 2 1 0 10-5
Czyżyny 3 0 0 3 4-14
SOLIDEXPERT 3 2 0 1 12-9
Weldbud 3 1 0 2 13-16
Heineken HGSS 3 2 0 1 16-9
NZS UEK FC 3 0 1 2 11-13
Nie ma Lipy 3 2 0 1 16-11
Aqua Soil 3 0 0 3 3-14
Alliance 3 1 1 1 11-7
Black Label 3 0 0 3 7-19
Wzmocnieni FC 3 1 1 1 18-17
Pizzeria Football 3 0 1 2 13-19
Victoria 3 1 0 2 8-11
Gladiatorzy 3 2 0 1 15-12
Młodzi Geodeci 3 1 0 2 8-9
ROCH 3 3 0 0 23-7
Delta Dębica 3 1 0 2 10-14
Sępy 2011 Kraków 3 0 1 2 11-16
TEB Edukacja/GDA Investment 3 0 0 3 9-18
Melange Football Team 3 1 1 1 15-14
TSA Jugowice 2 2 0 0 12-7
TEB Edukacja/GDA B 2 0 0 2 4-11
Black Hawks 2 0 2 0 6-6
FC Lasowice 2 1 0 1 6-6
Gdów United 2 1 0 1 16-12
Darmat 2 1 0 1 9-17
Krakoska Piłka 2 2 0 0 11-1
Apollo 30 2 1 0 1 10-9
Skawmar-Gr. Partner 2 0 0 2 3-7
Albatros 2 0 0 2 7-14
BiegunSport 2 2 0 0 10-5
GSBK 2 2 0 0 17-7
Amway Kraków 2 2 0 0 18-8
SmQ 2 2 0 0 16-3
APLA 2 1 0 1 10-3
Salva 2 0 1 1 9-10
Deep Blue 2 1 0 1 10-10
KPPN 2 2 0 0 12-10
Silicon Creations 2 1 0 1 6-7
BKS Team 2 1 1 0 6-4
XXXIV 2 0 0 2 4-16
AP Sportivo 2 0 0 2 9-24
InPost 2 1 1 0 11-9
FC Butchers 2 1 0 1 11-4
Inter Kraków 2 1 0 1 7-6
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 4-7
Hitachi ABB 1 0 0 1 2-4
Coca Juniors 1 0 0 1 2-4
Shamrock Projekty 1 0 0 1 3-11
BTCH 1 1 0 0 5-2
Stare Wilki 1 1 0 0 5-1
Adgosklep.pl 1 0 0 1 5-6
Grande Bande 1 0 0 1 3-6
Nieociosani 1 1 0 0 8-3
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 4-6
BAnerka 1 1 0 0 3-2
Rafis B 1 0 1 0 2-2
Chłopcy do Bicia 1 0 1 0 6-6
Nuova Forza 1 1 0 0 7-6
Gamma 1 1 0 0 9-2
Ławka Rezerwowych 1 0 0 1 1-2
Sensible Soccer 1 0 0 1 5-6
Familia de Papel 1 1 0 0 10-2
Pakerbox.pl 1 0 0 1 5-9
Big Time Kraków 1 0 1 0 3-3
Budintech 1 1 0 0 12-0
Błękitna Wataha 1 1 0 0 8-2
Despero 1 0 0 1 2-6
Rekonwalescenci Skawina 1 0 0 1 3-9
Hutniczek 1 0 0 1 5-6
Nic się nie stało 1 0 0 1 3-14
Rodzina Królewska 1 0 0 1 4-13
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 7-4
Szopeni Futbolu 1 0 0 1 3-6
Koledzy z Roboty 1 1 0 0 5-4
7 Up 1 1 0 0 5-1
Powrót Żywych Trupów 1 1 0 0 10-3
OSK Adrenalina 1 0 0 1 3-6
Wściekłe Psy 1 1 0 0 9-1
Restauracja V8 1 1 0 0 8-1
Janusze Futbolu 1 0 1 0 6-6
Levada 1 1 0 0 7-5
ANTyloopy 1 1 0 0 11-7
Bez Zdziwień Salwator 1 1 0 0 5-3
Aptiv2 1 1 0 0 5-2
Curva da Morte FC 1 0 0 1 0-5
Diamond 1 1 0 0 4-2
Aktywizacja Kraków 1 1 0 0 3-2
Aptiv 1 0 1 0 4-4
Trzynastka 1 1 0 0 5-2
ISTV Sport 1 1 0 0 8-0
Czarny Lotos 1 1 0 0 2-1
Spartan 1 1 0 0 6-5
DTW-Galacticos 1 0 1 0 2-2
Feniks 1 1 0 0 7-2
Dzida w Przód 1 0 0 1 5-9
Desperados 1 1 0 0 7-0
Słoneczne GEO 1 0 0 1 2-18
Oświecenia Team 1 0 0 1 4-10
Fronton 1 0 0 1 0-3
FC Po 40-tce 1 0 0 1 2-3
Finezyjni 1 0 0 1 1-8
GEO-ZENIT 1 0 0 1 1-6
Bruta 1 1 0 0 3-1
Amber 1 0 0 1 6-11
FC Kalinex 1 0 0 1 4-7
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 2-5
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 2-0
GSSC Electrolux 1 1 0 0 9-6
MassATTACK 1 0 0 1 4-8
Egalite Bujakowianka 1 0 0 1 0-2
Brygada Kryzys 1 1 0 0 11-7
Zabankuj.pl 1 1 0 0 3-2
Meteor Kraków 1 0 0 1 2-3
Nienazwani 1 0 0 1 1-3
Olsza Team 1 0 0 1 4-7
Ecolab 1 0 0 1 3-5
Rogue 1 1 0 0 6-4
Los Amigos 1 1 0 0 11-8
Kanonierzy 1 0 0 1 3-5
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 7-2
Tygrysy Bronxu 1 1 0 0 5-2
Sport Consulting Group 1 0 0 1 4-12
Bezimienni 1 1 0 0 7-1
Kraków Knights 1 1 0 0 4-2
Strzelcy 1 0 0 1 2-6
JogaBonito 1 0 0 1 3-4
FC Po Staremu 1 1 0 0 2-1
Szkolni Nawijacze 1 0 0 1 1-5
AS Romy 1 0 0 1 4-10
Sław-Mont 1 0 0 1 3-11
Gulden Draak 1 0 0 1 4-6
Football Heaven Bar 1 0 0 1 3-13
Rafis 1 0 0 1 1-4
Walkover 1 0 0 1 4-7
Grupa Partner 1 0 0 1 5-11
DHL 1 1 0 0 9-4
Mek-trans 1 0 1 0 4-4
Omega 1 0 0 1 4-5
Copacabana 1 0 1 0 4-4
Pink Bowling 1 1 0 0 3-1
Geodziki 1 0 1 0 3-3