Black Label

Nazwa skrócona:
Bl. Label
Skrót:
BLA

Historia: Black Label to powołany do życia przed sezonem Jesień 2018 projekt autorstwa Wojciecha Szymańskiego. Zespół powstał w oparciu o kilku zawodników znanych z wcześniejszych występów w Black Teamie oraz w Czyżynach. Liderem drużyny, a zarazem jej grającym trenerem, ma być posiadający spore FLSowe doświadczenie Bartłomiej Szewc.  

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze E (Zima 2019/2020)

Koszulki: czarne

Dodatkowe informacje: 

Liderzy zespołu: Patryk Micyk, Bartłomiej Szewc, Dariusz Tarnopolski

Kapitan: Wojciech Szymański

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 8 3 5 0 -11 9

Aktualna forma

DomDomWyjazdWyjazdWyjazd
LLWDL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
08-02-2020 17:45 Ready4sDom
11-02-2020 19:50 Wzmocnieni FCDom
22-02-2020 16:15 Vittoria KrakówWyjazd
28-02-2020 19:05 Aptiv2Wyjazd
04-03-2020 21:15 TS LogitechWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
30-11-2019 18:30 FC KK 2019Dom
Nazwa Rozegrane mecze
9 1 1 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 25
8 0 4 0 0 0 0
6 2 3 0 0 0 0
8 2 1 0 0 0 0
9 0 1 0 2 1 0
8 0 1 0 0 0 0
6 1 0 0 1 0 0
11 14 5 4 2 0 0
7 2 0 0 1 0 0
9 1 4 0 0 0 0
6 2 2 0 0 0 0
11 1 3 0 0 0 12
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Rekonwalescenci Skawina 3 1 0 2 7-12
TS Logitech 3 1 0 2 4-11
Vittoria Kraków 3 3 0 0 19-7
Wadowscy 2 0 0 2 2-6
OSK Adrenalina 2 0 0 2 6-11
Aptiv2 2 0 1 1 7-9
Silicon Creations 2 1 0 1 10-6
Perła Kraków 2 0 0 2 2-17
Eagles FC 2 1 0 1 6-9
Ready4s 2 0 0 2 4-10
NZS UEK FC 2 0 0 2 5-10
ANTyloopy 1 1 0 0 3-2
Wzmocnieni FC 1 0 0 1 0-3
C-Bulls 1 0 0 1 1-3
Koledzy z Roboty 1 0 0 1 2-4
Coca Juniors 1 0 0 1 3-8
Zmarnowane Talenty 1 0 0 1 3-6
BTCH 1 0 0 1 3-5
Gamma 1 0 0 1 2-9
Geodziki 1 0 0 1 3-4
Revo Drink Team 1 0 0 1 0-7
Nuova Forza 1 0 0 1 2-3
Big Time Kraków 1 0 0 1 1-12
Powrót Żywych Trupów 1 1 0 0 7-4
Szopeni Futbolu 1 0 0 1 4-7
Banda Pycholi 1 0 0 1 1-6
Kameb 1 0 1 0 4-4
Stare Wilki 1 1 0 0 10-2
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 2-7
Stefanini 1 1 0 0 17-1
Wakanda FC 1 0 0 1 2-4
Wściekłe Psy 1 1 0 0 8-1
Jager-Masters 1 1 0 0 4-0
Zmarnowane Talenty Prokocimia 1 0 0 1 1-3
FC Admind 1 1 0 0 4-2
Albatros 1 1 0 0 6-4
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 2-11
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 4-2
Apollo 30 1 0 0 1 2-6
Rodzina Królewska 1 0 0 1 1-10
Alliance 1 0 0 1 0-11
KS Augustyn 1 0 0 1 1-11
Tylko piękne się liczą 1 0 0 1 2-5