TEB Edukacja/GDA Investment

Nazwa skrócona:
TEB Edu.
Skrót:
TEB

Historia: Zespół TEB Edukacji powstał na bazie grającej kiedyś w Krakowskiej Lidze Futsalu drużyny KS Wolanka. W FLS, który w pewnym momencie stał się jedyną areną zmagań graczy tej drużyny, od sezonu Jesień 2011.

Osiągnięcia w FLS: Mistrzostwo Ligi A (Wiosna 2012, Jesień 2012, Jesień 2013, Wiosna 2014, Jesień 2015, Jesień 2016, Wiosna 2018, Zima 2018/2019, Wiosna 2020), 2 miejsce w Lidze A (Wiosna 2017, Jesień 2017, Jesień 2018), 3 miejsce w Lidze A (Jesień 2013, Jesień 2014, Wiosna 2019), Mistrzostwo Ligi B (Jesień 2011), Zdobycie Pucharu Ligi (Zima 2012/13, Zima 2016/2017), 2 miejsce w Pucharze Ligi (Zima 2015/2016)

Koszulki: czerwone

Najwięksi rywale: Rafis, Stomatologia Stupka

Dodatkowe informacje: Nazwa pochodzi od sponsora, czyli szkół policealnych TEB Edukacja. Drużyna od początku istnienia wykazywała się dobrą organizacją gry przenosząc pewne wzorce z futsalu. TEB Edukacja aktywna jest na rynku transferowym i nieraz pozyskiwała zawodników ze znaczącym dorobkiem w FLS.

Liderzy zespołu: Grzegorz Bizoń, Jakub Sieprawski, Tomasz Kawa

Kapitan: Radosław Targosz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 13 12 0 1 73 37

Aktualna forma

DomDomWyjazdDomWyjazd
WWWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-07-2020 22:20 Żymła SiermięgaDom
20-07-2020 21:30 Elita-BudDom
23-07-2020 22:20 CyberWyjazd
28-07-2020 22:00 WeldbudDom
03-08-2020 21:00 Stomatologia StupkaWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Pink BowlingWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
3 0 0 0 0 0 9
9 16 7 2 1 0 0
1 0 1 0 0 0 0
1 0 3 0 0 0 0
8 11 5 1 0 0 0
2 0 0 0 0 0 7
10 13 16 2 0 0 0
1 2 2 0 0 0 0
1 1 1 0 0 0 0
1 1 2 0 0 0 0
2 3 2 0 0 0 0
12 11 11 1 0 0 0
5 5 6 0 0 0 0
7 16 13 4 0 0 0
3 3 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 22 11 3 0 0 0
1 1 1 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0 14
5 2 3 0 1 0 0
2 3 0 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0 11
1 0 0 0 0 0 1
2 2 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
9 3 4 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Rafis 16 8 4 4 88-65
Amber 10 9 0 1 76-37
Czyżyny 10 9 1 0 70-20
Cyber 10 6 1 3 59-40
GEO-ZENIT 10 6 1 3 47-40
PAMedica 10 5 2 3 49-47
XXXIV 10 8 1 1 64-34
Stomatologia Stupka 9 5 2 2 46-33
Aqua Soil 9 7 1 1 56-36
Cybermachina G. Pub 9 6 2 1 37-24
CA Sharks 8 6 0 2 48-24
Piomet AMR Campania 8 7 1 0 56-27
Egalite Bujakowianka 7 7 0 0 53-22
Piraci 7 7 0 0 58-20
Żymła Siermięga 7 5 1 1 39-29
Klepa Team 6 4 2 0 38-15
Oświecenia Team 6 3 1 2 40-24
Delta Dębica 6 4 1 1 29-19
NEMBUD 4 3 0 1 19-11
DTW-Galacticos 4 3 0 1 18-9
Bishaka Kurdwanów 4 4 0 0 35-16
Gladiatorzy 4 4 0 0 26-6
Home Broker 4 2 2 0 33-12
Cracovia 4 4 0 0 37-9
Asy NH 4 2 1 1 12-10
Dzida w Przód 4 2 2 0 20-12
Amadeus 3 1 1 1 17-16
Pink Bowling 3 3 0 0 24-10
Voigt Medica 3 2 0 1 15-13
Football Heaven Bar 3 3 0 0 27-10
Vittoria Kraków 3 3 0 0 18-9
Janusze Futbolu 2 2 0 0 32-5
AP Sportivo 2 1 0 1 15-11
Aptiv 2 2 0 0 22-2
KPPN 2 2 0 0 14-4
FC Lasowice 2 2 0 0 12-5
Przyszlim kopnąć 2 0 0 2 7-20
Bezimienni 2 2 0 0 20-4
La Furia Roja 2 2 0 0 17-4
Feraina 2 2 0 0 22-6
FC po Nalewce 2 1 0 1 12-6
Rocket Fuel 2 2 0 0 23-5
Cemark.pl 2 2 0 0 21-11
PHU Olipra 2 1 0 1 7-8
Comfort Tours Cracow 2 2 0 0 25-9
Etanol United 2 1 0 1 10-7
Latin Kings 2 2 0 0 11-2
Sław-Mont 2 2 0 0 27-8
NueVos DesperaDos 2 2 0 0 13-6
Electrix 2 2 0 0 18-10
Bez Zdziwień Salwator 2 2 0 0 28-0
Techglass 2 2 0 0 13-2
Deniko Drink Team 2 1 0 1 10-8
Bad Boys 2 1 0 1 9-7
Płaszów - Serwis Bank 2 2 0 0 23-5
Bud-rol 2 2 0 0 14-6
C.F. VilaNova 1 1 0 0 3-2
Visko Gdów 1 1 0 0 5-3
ASTOR 1 1 0 0 16-5
Weldbud 1 1 0 0 14-5
KS Augustyn 1 0 0 1 0-5
Pizzeria Football 1 1 0 0 13-3
Mazi Team 1 1 0 0 9-3
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 9-4
AS Maestro 1 1 0 0 9-1
Comarch 1 1 0 0 16-2
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 15-4
AZS UEK 1 1 0 0 6-1
KOBY 1 1 0 0 8-4
Apteka Słoneczna 1 1 0 0 5-0
Krupiński Pompy 1 1 0 0 15-1
Maximus Kraków 1 1 0 0 10-2
Wodociągi Miasta Krakowa 1 1 0 0 7-6
Elita-Bud 1 1 0 0 6-3
Młodzi Geodeci 1 1 0 0 10-3
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 15-3
Victoria II 1 1 0 0 3-1
Jolly Roger 1 1 0 0 19-0
Sępy 2011 Kraków 1 1 0 0 11-2
Spartan 1 1 0 0 13-5
Red Devils 1 1 0 0 10-4
Copacabana 1 1 0 0 12-4
Feniks 1 1 0 0 13-4
Melange Football Team 1 1 0 0 15-2
Nie ma Lipy 1 1 0 0 5-0
Skawmar-Gr. Partner 1 0 1 0 5-5
Delta Squad 1 1 0 0 6-2
Trzynastka 1 1 0 0 8-0
Cracovia Pasy 1 1 0 0 25-2
Szkolni Nawijacze 1 1 0 0 5-0
Victoria 1 1 0 0 5-1
Szesnastka 1 1 0 0 14-2
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 1-3
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 5-3
RKK agropark.com.pl 1 1 0 0 6-2
Harnaś 1 1 0 0 14-0
Słoneczne GEO 1 1 0 0 5-2
AKS Kabaret 1 1 0 0 11-3
Cygi-Bud 1 0 1 0 3-3
Doitbetter.pl 1 1 0 0 5-2
Omega 1 1 0 0 11-4
UBS Kraków 1 1 0 0 11-3
Grupa Partner 1 1 0 0 9-2
Radka 1 1 0 0 8-3