Krupiński Pompy

Historia: Zespół, którego kapitanem jest Jakub Mokrzycki powstał na bazie znajomych, którzy mają za sobą mniejszą lub większą historię występów w FLS. Część z nich grała już na poziomie Lig B,C, a także D. Skład uzupełniają osoby na co dzień grające w rozgrywkach Playareny.

Osiągnięcia w FLS: 2 miejsce w Lidze B1 (Jesień 2020), 2. miejsce w Lidze B2 (Jesień 2019), 2. miejsce w Lidze C3 (Jesień 2018), Mistrz Ligi D1 (Wiosna 2017), 

Koszulki: Białe

Informacje dodatkowe: Krupiński pompy spółka z o o sp. K. Generalne przedstawicielstwo Speck Pumpen w Polsce. Firma zajmuje się sprzedażą przemysłowych pomp odśrodkowych. Na meczach tej drużyny nigdy nie można się nudzić. Pompy prezentują bowiem otwarty, ofensywny i przyjemny dla oka futbol.

Liderzy zespołu: Jakub Nowak, Jakub Ryś, Jakub Skucha

Kapitan: Dominik Święch

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
14 13 2 11 0 -69 6

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomDomWyjazd
LLLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-07-2020 21:00 Asy NHWyjazd
20-07-2020 21:30 NEMBUDWyjazd
27-07-2020 20:00 ASTORDom
29-07-2020 20:00 CA SharksDom
05-08-2020 20:00 AmberWyjazd
-1:0

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Pink BowlingWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
9 10 3 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 9
9 6 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
6 8 6 0 0 0 0
5 1 2 0 0 0 0
12 7 13 1 0 0 0
11 1 2 0 0 0 116
11 11 12 1 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
10 3 3 0 0 0 0
6 6 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
2 3 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 2 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 3 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Czyżyny 6 5 1 0 35-20
Prawdziki 5 3 0 2 20-20
NEMBUD 5 2 0 3 26-29
Weldbud 4 1 0 3 23-33
GDA Investment 3 0 0 3 9-27
Tubylcy 3 2 1 0 13-6
Żymła Siermięga 3 0 0 3 9-22
Pink Bowling 3 2 0 1 14-16
ADGO 3 1 0 2 10-14
Comarch 3 3 0 0 35-15
FC Revolution 2 2 0 0 19-9
Rafis 2 0 0 2 6-16
FC Kalinex 2 0 0 2 2-8
Amadeus 2 1 0 1 9-10
PAMedica 2 1 0 1 11-8
Grupa Partner 2 1 1 0 16-10
BAnerka 2 2 0 0 10-7
Elita-Bud 2 0 0 2 5-32
Aptiv 2 2 0 0 20-4
Stomatologia Stupka 2 1 0 1 16-19
Asy NH 2 0 0 2 7-18
Cemark.pl 2 2 0 0 10-5
Stal Nowa Huta 2 1 1 0 9-8
Omega 2 1 0 1 16-15
Despero 2 1 1 0 8-7
KS Klub Sportowy 2 2 0 0 11-5
Browary Hills 32040 2 2 0 0 12-4
Notoryczni Debiutanci 2 2 0 0 14-6
Big Time Kraków 2 1 0 1 15-7
Porta Kraków 2 2 0 0 12-7
Zakręcony Rogal 2 1 0 1 13-8
Nosacze 2 2 0 0 12-5
7 Up 1 1 0 0 10-4
CA Sharks 1 0 0 1 4-9
ASTOR 1 0 0 1 6-9
FC Po 40-tce 1 1 0 0 11-3
NZS UEK FC 1 0 0 1 3-4
OREO 1 1 0 0 12-1
Złote Chłopaki 1 1 0 0 7-4
Home Broker 1 1 0 0 7-2
Aqua Soil 1 1 0 0 9-6
BiegunSport 1 1 0 0 8-5
Orzeł' 12 1 1 0 0 14-3
OlszaII 1 1 0 0 10-3
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 10-0
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 1-9
Korkociagi.com 1 1 0 0 8-4
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 16-3
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 1-15
Sensible Soccer 1 1 0 0 12-1
Amber 1 1 0 0 11-4
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 2-3
ZP Tartak 1 1 0 0 8-4
TS Logitech 1 1 0 0 15-1
Walkover 1 1 0 0 12-9
Grand Parade 1 1 0 0 5-1
Janusze Futbolu 1 1 0 0 15-0
Inter Kraków 1 0 0 1 2-3
Oświecenia Team 1 0 0 1 3-14
Curva da Morte FC 1 1 0 0 2-0
Pakerbox.pl 1 1 0 0 7-4
Chłopcy do Bicia 1 1 0 0 8-0
Kameb 1 1 0 0 5-2
AZS UEK 1 1 0 0 7-3
CCKS Chłopy 1 1 0 0 4-1
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 1-5
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 7-1
Holba 1 0 1 0 5-5
UBS Kraków 1 1 0 0 18-0