TEB Edukacja/GDA B

Nazwa skrócona:
TEB Ed. B
Skrót:
TEB

Historia: Zespół został powołany jako rezerwy drużyny występującej w Lidze A.

Osiągnięcia w FLS:  3. miejsce w Lidze B2 (Jesień 2015),  Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2018), 3. miejsce Ligi D1 (Jesień 2017)

Koszulki: Pomarańczowe

Dodatkowe informacje: Nazwa pochodzi od sponsora, czyli szkół policealnych TEB Edukacja.

Liderzy zespołu: Radosław Targosz, Maciej Golmento

Kapitan: Radosław Targosz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
13 12 4 8 0 1 5

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazdDomDom
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
13-07-2020 20:35 PrawdzikiDom
-3:0
21-07-2020 21:25 CzyżynyWyjazd
23-07-2020 21:25 TubylcyWyjazd
0:-3
28-07-2020 21:05 Browary Hills 32040Dom
04-08-2020 21:25 AZS UEKDom
-1:0
Nazwa Rozegrane mecze
6 8 10 1 0 0
5 2 2 0 1 0
5 5 3 0 0 0
0 0 0 0 0 0
2 0 2 0 0 0
4 0 1 0 0 28
1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
3 0 2 0 0 0
1 0 0 0 0 0
6 2 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
5 5 6 0 0 0
0 0 0 0 0 0
5 2 3 0 0 0
9 3 3 0 0 0
5 19 7 2 1 0
2 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 7
5 4 4 1 0 0
5 1 0 0 0 16
2 6 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
1 1 3 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Piomet AMR Campania 3 1 0 2 18-19
PAMedica 3 2 1 0 10-6
Home Broker 3 2 0 1 31-14
Pink Bowling 2 1 0 1 5-5
Inter Kraków 2 2 0 0 15-3
Omega 2 1 0 1 12-8
Vittoria Kraków 2 2 0 0 11-4
Korkociagi.com 2 1 0 1 8-13
Piraci 2 0 0 2 1-7
Chłopcy do Bicia 2 1 0 1 8-10
CA Sharks 2 1 0 1 11-7
Amber 2 0 0 2 3-14
BAnerka 2 1 0 1 4-7
Czyżyny 2 0 0 2 3-11
GS Aleco 1 0 0 1 3-4
ADGO 1 1 0 0 14-2
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 8-2
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 6-1
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 1-11
Rafis B 1 1 0 0 10-2
Pustynne Lisy 1 1 0 0 10-1
Grupa Partner 1 1 0 0 5-3
Oświecenia Team 1 1 0 0 4-3
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 3-5
KPPN 1 0 0 1 2-5
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 5-4
Radka 1 1 0 0 9-2
Black Hawks 1 1 0 0 5-2
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 7-2
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 6-14
AS Maestro 1 0 0 1 0-5
FC Kalinex 1 1 0 0 6-5
Cemark.pl 1 0 0 1 3-9
AZS UEK 1 0 0 1 3-8
Browary Hills 32040 1 0 0 1 1-3
Prawdziki 1 0 0 1 0-5
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 7-4
Visko Gdów 1 0 0 1 3-6
BiegunSport 1 0 0 1 3-4
Nie ma Lipy 1 1 0 0 4-2
OlszaII 1 1 0 0 9-0
Heineken HGSS 1 1 0 0 12-3
PGD Grupa 1 1 0 0 8-0
GEO-ZENIT 1 0 0 1 2-9
Rafis 1 0 0 1 2-10
Etanol United 1 0 0 1 3-4
XXXIV 1 0 0 1 1-4
Żymła Siermięga 1 1 0 0 4-2
Egalite Bujakowianka 1 0 0 1 3-14
Pizzeria Football 1 1 0 0 2-1
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 7-1
Meteor Kraków 1 1 0 0 6-1
Salva 1 1 0 0 5-4
Aqua Soil 1 0 0 1 4-5
Szkolni Nawijacze 1 1 0 0 4-2
Weldbud 1 1 0 0 4-2
APLA 1 1 0 0 15-0
Grande Bande 1 1 0 0 5-2
Grand Parade 1 1 0 0 4-3
OREO 1 1 0 0 5-2
Krupiński Pompy 1 0 0 1 1-7
Orzeł' 12 1 1 0 0 8-0
FC Revolution 1 1 0 0 7-4
Sensible Soccer 1 0 1 0 4-4
Comarch 1 0 1 0 7-7
TS Logitech 1 1 0 0 18-1
CCKS Chłopy 1 1 0 0 3-0
Janusze Futbolu 1 1 0 0 4-1
Deniko Drink Team 1 0 0 1 0-5
Koledzy z Roboty 1 1 0 0 7-2
Albatros 1 1 0 0 6-1
Deep Blue 1 1 0 0 11-2
Tubylcy 1 0 0 1 0-5