Bishaka Kurdwanów

Historia: Zespół powstał przed sezonem Jesień 2014, jako druga drużyna Deniko MassATTACK.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Jesień 2015), 2. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2018), 3. miejsce w Lidze B1 (Jesień 2017), Wicemistrz Ligi B2 (Wiosna 2020), Mistrz Ligi B/C (Zima 2019/20), Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2015), Mistrz Ligi D2 (Jesień 2014)

Koszulki: Białe

Najwięksi rywale: Czyżyny, Piraci, Stomatologia Stupka

Informacje dodatkowe: Przed sezonem Wiosna 2015 drużyna zmieniła nazwę na Deniko Design, a od sezonu Jesień 2015 występuje pod obecnym szyldem Bishaka Kurdwanów.

Liderzy zespołu: Tomasz Gościński, Damian Pabiś, Krystian Sochacki, Maciej Wcisło, Mateusz Ziółko

Kapitan: Marcin Nosek

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 12 9 2 1 18 28

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
LWWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
10-07-2020 20:50 Płaszów - Serwis BankDom
15-07-2020 21:30 FC KalinexWyjazd
21-07-2020 20:30 Dream CrushersDom
28-07-2020 22:20 AS MaestroWyjazd
05-08-2020 21:00 RadkaDom
Nazwa Rozegrane mecze
12 7 1 1 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
11 0 1 0 0 0 30
11 2 5 0 1 0 0
12 1 6 0 1 0 0
12 9 7 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0 6
11 7 4 1 1 0 0
12 0 4 0 0 0 0
12 23 6 5 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 3 8 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 1 3 0 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Czyżyny 6 4 0 2 36-23
Stomatologia Stupka 5 1 0 4 24-30
Piomet AMR Campania 4 3 0 1 17-12
FC Po 40-tce 4 3 0 1 22-14
Rafis 4 0 1 3 12-32
Pizzeria Football 4 3 1 0 25-14
FC Kalinex 4 4 0 0 18-9
Piraci 4 3 0 1 23-12
Zabankuj.pl 4 2 1 1 23-10
Grupa Partner 4 3 1 0 25-12
TEB Edukacja/GDA Investment 4 0 0 4 16-35
Amber 3 1 0 2 13-18
AZS UEK 3 1 0 2 10-13
Pink Bowling 3 1 1 1 17-13
Cybermachina G. Pub 3 0 0 3 6-18
DK Logistics 3 2 0 1 20-10
Korkociagi.com 3 2 1 0 18-11
Aqua Soil 3 0 1 2 6-11
GS Aleco 3 2 0 1 21-17
Weldbud 3 2 0 1 23-16
Płaszów - Serwis Bank 3 1 0 2 10-13
Home Broker 2 2 0 0 20-10
GEO-ZENIT 2 0 0 2 4-20
XXXIV 2 0 0 2 5-10
Visko Gdów 2 2 0 0 24-10
Pustynne Lisy 2 2 0 0 23-7
Błękitna Siermięga 2 1 0 1 17-7
AS Maestro 2 2 0 0 15-8
Cemark.pl 2 1 1 0 8-6
GDA Investment 2 1 0 1 8-15
Asy NH 2 0 0 2 17-22
BAnerka 2 1 0 1 7-8
Amadeus 2 1 0 1 6-10
Kameb 2 1 1 0 10-8
Black Hawks 2 2 0 0 15-3
FC Dłubnia 2 2 0 0 15-9
ASTOR 2 2 0 0 19-9
NEMBUD 2 1 0 1 16-16
Wybrzeże Klatki Schodowej 2 2 0 0 12-4
Aptiv 2 2 0 0 16-11
Ekipa Wino 2 1 1 0 10-6
Porta Kraków 2 2 0 0 14-7
Delta Dębica 2 2 0 0 11-1
EmiTel 2 1 0 1 9-4
RKS C.H.U.W.D.U. 2 2 0 0 21-8
Omega 2 1 0 1 8-8
Comfort Tours Cracow 1 1 0 0 7-1
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 5-2
Serco Poland 1 1 0 0 17-4
Planet Escape 1 1 0 0 16-2
Bad Boys 1 0 0 1 3-8
Mazi Team 1 1 0 0 6-2
Czarny Lotos 1 1 0 0 6-3
FC Pelikany 1 1 0 0 10-2
FC Po Staremu 1 1 0 0 5-2
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 17-3
OREO 1 1 0 0 10-2
CA Sharks 1 1 0 0 6-3
Tubylcy 1 0 0 1 3-11
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 9-0
Krupiński Pompy 1 1 0 0 5-1
Hitachi ABB 1 1 0 0 11-3
FC Podchmieleni 1 0 1 0 8-8
JogaBonito 1 1 0 0 6-1
FC Lasowice 1 1 0 0 11-5
Dziki Wschód 1 1 0 0 9-1
Dream Crushers 1 1 0 0 4-2
C.F. VilaNova 1 1 0 0 3-1
Radka 1 0 0 1 1-2
TSA Jugowice 1 1 0 0 4-3
AdeBajory 1 1 0 0 8-3
PAMedica 1 1 0 0 27-2
Koledzy z Roboty 1 1 0 0 5-3
Delta Squad 1 1 0 0 5-2
Max Apartments 1 0 0 1 1-4
Sęk Team 1 1 0 0 2-1
Żymła Siermięga 1 0 0 1 3-8
Oświecenia Team 1 0 0 1 5-6
FC po Nalewce 1 1 0 0 10-4
PHU Olipra 1 0 0 1 2-9
Dzida w Przód 1 1 0 0 3-2
Spartan 1 1 0 0 11-1
Klepa Team 1 0 0 1 7-8
ASOCIAR.PL 1 1 0 0 5-4
Husaria Kraków 1 1 0 0 16-3
Los Pivones C.F. 1 1 0 0 5-2
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 8-2
VILO F.C. 1 1 0 0 8-3
Cisco 1 0 0 1 2-3
Doitbetter.pl 1 0 0 1 3-4
Format 1 0 0 1 6-8
M&M 1 1 0 0 7-2
Spoko Team 1 1 0 0 5-0
Vicenti 1 0 0 1 6-7
ZSK '97 1 1 0 0 22-3
Amplus 1 1 0 0 5-0
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 15-2
Inter Kraków 1 1 0 0 11-1
Galeco Team 1 0 0 1 3-4
Zakapior Team 1 1 0 0 12-2