DC House Solutions

Historia: Głównym powodem dla którego zespół Dream Crushers został powołany do życia była chęć lepszego przygotowania się jego graczy do weekendowych meczów ligowych na dużym boisku. Nazwa drużyny została wyłoniona w trakcie "burzy mózgów". Wszyscy zgodnie uznali, że właśnie nazwa "Dream Crushers" najlepiej do nich pasuje i będą się wobec niej rzecz jasna zobowiązywać.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze D1 (Wiosna 2019)

Koszulki: biało-czarna szachownica

Informacje dodatkowe: Dream Crushers to ambitna i głodna sukcesów ekipa, która przed startem pierwszego sezonu stawia sobie jeden cel: zawojowanie FLSowych boisk. Przed sezonem Wiosna 2021 drużyna zmieniła nazwę na DC House Solution.

Liderzy zespołu: Damian Duda, Sebastian Figura, Tomasz Kmiotek, Wojciech Płoskonka

Kapitan: Mateusz Skrzyszowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
10 12 3 7 2 -14 11

Aktualna forma

DomDomWyjazdWyjazdDom
DLLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
09-07-2020 21:25 BAnerkaDom
14-07-2020 19:35 AS MaestroDom
21-07-2020 20:30 Bishaka KurdwanówWyjazd
29-07-2020 21:30 RadkaWyjazd
05-08-2020 20:35 KamebDom
Nazwa Rozegrane mecze
2 0 0 0 0 0 5
11 4 8 0 0 0 0
9 4 2 1 0 0 0
8 3 2 1 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 2 0 0 0 0 0
10 3 0 0 1 0 0
6 2 5 1 0 0 0
7 1 1 0 0 0 0
4 1 0 0 0 0 0
12 7 3 0 1 0 0
4 0 0 1 0 0 9
1 0 0 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 35
1 1 0 0 0 0 0
11 6 3 1 0 0 0
6 1 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
FC Kalinex 3 1 0 2 15-14
FC Meczdej 3 3 0 0 20-9
Płaszów - Serwis Bank 3 1 0 2 16-14
Piomet 3 1 0 2 5-15
C.F. VilaNova 3 0 1 2 7-12
Black Hawks 2 1 0 1 7-4
CA Sharks 2 1 1 0 7-4
Krakoska Piłka 2 2 0 0 18-4
CCKS Chłopy 2 1 0 1 12-10
AS Maestro 2 1 0 1 4-2
Rodzina Królewska 2 2 0 0 12-3
Kameb 2 1 0 1 7-9
KS Klub Sportowy 2 0 0 2 6-10
BAnerka 2 0 1 1 3-4
Amadeus 2 1 1 0 8-7
Walkover 1 1 0 0 6-1
4senal 1 1 0 0 9-2
Radka 1 1 0 0 4-3
Wonderkids 1 1 0 0 2-0
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 2-4
Porta Kraków 1 1 0 0 6-2
Grupa Partner 1 0 0 1 3-6
Pink Bowling 1 1 0 0 5-3
Korkociagi.com 1 0 1 0 3-3
Oświecenia Team 1 0 0 1 2-3
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 6-2
KPPN 1 1 0 0 5-1
Bianconeri 1 0 0 1 1-4
BiegunSport 1 0 0 1 4-6
Coca Juniors 1 1 0 0 9-0
Tatarskie Imperium 1 1 0 0 9-6
Groove Street 1 0 1 0 3-3
Dragoons FC 1 1 0 0 5-2
Kotarba24.pl 1 0 0 1 3-4
Opatkovianka 1 1 0 0 22-0
Tubylcy 1 0 0 1 3-4
BTCH 1 1 0 0 7-1
Pakerbox.pl 1 1 0 0 9-3
ADGO 1 1 0 0 6-1
Jala Dreips 1 0 1 0 3-3
No Name 1 1 0 0 9-1
Asy NH B 1 1 0 0 5-0
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 5-1
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 14-2
Darmart 1 1 0 0 7-2
Shamrock 1 0 1 0 2-2
Wzmocnieni FC 1 1 0 0 8-1
Victoria 1 1 0 0 7-1
Czyżyny 1 1 0 0 3-2