Virtus Logistics

Nazwa skrócona:
Virtus L.
Skrót:
VRL

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Wiosna 2018 i składała się głównie z zawodników grających wcześniej w innych zespołach FLS oraz w niższych ligach regionalnych.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi D2 (Jesień 2018)

Koszulki: Białe z elementami zielono-niebieskimi

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od jej sponsora - firmy Virtus Logistics, zajmującej się transportem międzynarodowym oraz spedycją morską.

Liderzy zespołu: Iwan Polakow, Andrzej Skulski, Grzegorz Szczepan

Kapitan: Dawid Podhajny

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
10 11 2 8 1 -35 7

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomDomWyjazd
LLLLD

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-07-2020 21:25 FC DłubniaWyjazd
14-07-2020 21:25 Rodzina KrólewskaWyjazd
16-07-2020 22:20 Stal Nowa HutaDom
22-07-2020 21:30 Husaria KrakówDom
28-07-2020 22:20 Jala DreipsWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
6 0 1 0 0 0 27
4 2 3 0 0 0 0
2 1 1 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 0
5 4 1 0 0 0 0
10 7 5 1 0 0 0
8 6 4 1 0 0 0
3 3 0 0 0 0 0
3 3 1 0 1 0 0
1 1 0 0 0 0 0
4 3 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
4 2 2 1 0 0 0
7 2 2 0 0 0 0
7 2 3 0 0 0 10
3 1 0 0 0 0 0
8 1 2 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0 36
1 0 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 0 4 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Szopeni Futbolu 3 3 0 0 16-7
TS Logitech 3 2 1 0 20-8
Geodziki 3 1 1 1 11-9
Błękitna Wataha 2 2 0 0 23-13
Hitachi ABB 2 1 0 1 11-10
FC Po 40-tce 2 1 0 1 10-11
Armagedon - Jotel Bau 2 2 0 0 13-5
Calcio & Birra Kraków 2 1 0 1 9-9
Janusze Futbolu 2 2 0 0 10-4
Grande Bande 2 2 0 0 16-8
Wakanda FC 2 0 0 2 5-11
Piłkarski Klub Rzeźników 2 1 0 1 4-8
Banda Pycholi 2 0 0 2 4-14
ASTOR 2 1 0 1 6-8
Rodzina Królewska 1 0 0 1 3-6
Apollo 30 1 1 0 0 11-4
FC Dłubnia 1 0 0 1 5-7
Krakoska Piłka 1 0 0 1 3-5
Korkociagi.com 1 0 0 1 1-12
Fuste Kraków 1 1 0 0 6-3
Oświecenia Team 1 0 0 1 2-6
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 5-11
Shamrock 1 1 0 0 9-6
Jala Dreips 1 0 1 0 6-6
Husaria Kraków 1 0 0 1 3-11
Bianconeri 1 1 0 0 3-2
Victoria 1 1 0 0 4-1
Nowa Elektro Squad 1 0 0 1 1-4
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 3-8
GSBK 1 1 0 0 10-2
Inter Kraków 1 0 0 1 1-3
Alliance 1 1 0 0 6-3
Omega 1 1 0 0 5-4
Elita-Bud 1 0 0 1 4-12
Żubry 1 1 0 0 6-4
Kameb 1 0 0 1 2-7
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 8-5
Aptiv 1 0 0 1 2-5
AZS UEK 1 0 0 1 2-6
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 8-4
Kraków Knights 1 1 0 0 14-4
Radka 1 0 0 1 2-3
CBB 1 1 0 0 5-0
Browary Hills 32040 1 0 0 1 4-5
7 Up 1 0 0 1 2-10
FC Meczdej 1 0 0 1 5-7