Korkociagi.com

Nazwa skrócona:
Korkociagi
Skrót:
KOR

Historia: Zespół przystąpił do rozgrywek FLS w sezonie Jesień 2013

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2020), 2. miejsce w Lidze C1 (Wiosna 2017)

Koszulki: Czerwone

Najwięksi rywale: Grupa Partner, KPPN

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od nazwy sponsora, czyli firmy korkociagi.com, zajmującej się handlem akcesoriami do win. Wcześniej występowała jako UPM-Kymmene.

Liderzy zespołu: Wojciech Dębowski, Jacek Gabryś, Tomasz Gromadzki, Nazar Mykhailynyn

Kapitan: Jacek Gabryś

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 11 8 2 1 19 25

Aktualna forma

WyjazdDomDomWyjazdDom
DWWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-07-2020 22:20 Stal Nowa HutaWyjazd
14-07-2020 22:20 Jala DreipsDom
17-07-2020 20:50 VictoriaDom
23-07-2020 22:20 BianconeriWyjazd
04-08-2020 19:35 Husaria KrakówDom
Nazwa Rozegrane mecze
6 1 3 0 0 0 2
0 0 0 0 0 0 0
6 10 1 2 0 1 0
7 3 3 0 0 0 0
11 10 2 2 0 0 0
2 1 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
11 1 5 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 2 2 0 0 0 0
5 2 1 0 0 0 0
10 0 0 1 0 0 29
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
10 4 6 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 4 7 0 1 0 0
2 4 1 1 0 0 0
7 3 4 1 1 0 0
7 4 3 1 2 0 0
2 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
FC Kalinex 5 1 0 4 16-18
KPPN 4 3 0 1 17-11
FC Butchers 4 3 1 0 17-7
Zabankuj.pl 4 2 0 2 20-22
Płaszów - Serwis Bank 4 2 1 1 14-9
SOLIDEXPERT 4 1 2 1 12-14
Home Broker 4 0 1 3 11-20
Błękitna Siermięga 4 3 0 1 18-17
Husaria Kraków 4 3 1 0 33-9
Piomet AMR Campania 4 2 0 2 16-19
CA Sharks 4 2 0 2 11-11
Bishaka Kurdwanów 3 0 1 2 11-18
Wybrzeże Klatki Schodowej 3 2 0 1 23-18
JogaBonito 3 2 1 0 16-6
Tygrysy Bronxu 3 1 0 2 12-18
Amadeus 3 1 0 2 7-13
Vittoria Kraków 3 1 1 1 9-11
Grupa Partner 3 2 0 1 13-10
Oświecenia Team 3 1 1 1 9-9
Spartan 3 2 1 0 12-7
FC Po 40-tce 3 1 0 2 11-9
AS Maestro 3 0 1 2 4-10
Brotha Collective 3 1 0 2 6-12
Al Capone 2 2 0 0 13-5
Black Hawks 2 2 0 0 8-3
CBB 2 1 0 1 4-10
TEB Edukacja/GDA B 2 1 0 1 13-8
BKS Team 2 2 0 0 9-3
Melange Football Team 2 1 0 1 11-6
KS Augustyn 2 2 0 0 9-5
Kraków Knights 2 1 0 1 8-8
Olsza Team 2 2 0 0 9-5
Radka 2 0 0 2 4-8
BAnerka 2 0 1 1 6-9
Ekipa Wino 2 1 0 1 4-6
Salva 2 0 0 2 3-14
NZS UEK FC 2 2 0 0 8-3
GS Aleco 2 0 1 1 8-16
Piraci 2 0 0 2 6-10
Amber 2 0 0 2 4-11
Nie ma Lipy 2 0 0 2 7-12
FC Podchmieleni 2 1 0 1 12-13
Meteor Kraków 2 1 0 1 6-7
Czarny Lotos 2 2 0 0 16-2
PGD Grupa 2 0 0 2 1-6
FC Dłubnia 2 1 0 1 7-13
Aptiv 2 0 0 2 5-13
Fronton 2 1 0 1 9-7
ROCH 2 2 0 0 10-1
TSA Jugowice 2 1 0 1 6-8
Jolly Roger 2 0 1 1 3-5
Pustynne Lisy 2 1 1 0 12-9
C.F. VilaNova 2 1 0 1 10-12
SkillsMed Bezpieczniki 2 2 0 0 11-7
Bianconeri 1 1 0 0 8-4
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 1 0 2-2
Stal Nowa Huta 1 0 1 0 2-2
FC Meczdej 1 1 0 0 5-4
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 6-2
Rodzina Królewska 1 0 0 1 1-4
Omega 1 1 0 0 5-4
FC Lasowice 1 1 0 0 6-3
Victoria 1 1 0 0 6-1
Dziki Wschód 1 1 0 0 7-2
Delta Dębica 1 0 0 1 4-6
Jaglacci Tinderwolves 1 0 1 0 6-6
Jala Dreips 1 1 0 0 3-2
Browary Hills 32040 1 1 0 0 7-1
Galeco Team 1 0 0 1 6-12
Virtus Logistics 1 1 0 0 12-1
Cemark.pl 1 0 0 1 1-6
ASTOR 1 0 0 1 3-9
Pink Bowling 1 0 0 1 4-6
Prawdziki 1 0 0 1 5-7
AdeBajory 1 0 0 1 5-8
PAMedica 1 1 0 0 9-6
ISTV Sport 1 1 0 0 3-1
Los Pivones C.F. 1 0 0 1 1-5
Etanol United 1 0 0 1 3-7
Diabły Tasmańskie 1 1 0 0 4-1
Baterie Energy Cell 1 0 0 1 3-5
Restauracja Magillo 1 0 1 0 3-3
F.C. Scorpions 1 0 0 1 4-5
Motul Kraków 1 1 0 0 2-1
Polska Myśl Szkolen. 1 0 0 1 2-10
Żymła Siermięga 1 0 0 1 2-7
Słoneczne GEO 1 0 0 1 1-6
AP Sportivo 1 0 0 1 4-5
Aktywizacja Kraków 1 0 0 1 4-5
APLA 1 0 0 1 2-5
Trzynastka 1 0 0 1 3-7
Gdów United 1 1 0 0 12-3
Walkover 1 1 0 0 3-2
SOLART 1 0 1 0 4-4
OREO 1 1 0 0 3-1
Sport Consulting Group 1 1 0 0 4-3
FC Po Staremu 1 1 0 0 9-2
AS Romy 1 1 0 0 5-4
eLCe 1 0 1 0 1-1
Bambaryły 1 1 0 0 9-3
Sław-Mont 1 0 0 1 1-6
Wielka Szóstka 1 1 0 0 8-2
DK Logistics 1 0 0 1 1-6
Schibsted Tech Polska 1 1 0 0 5-2
EmiTel 1 0 0 1 2-3
Bruta 1 0 1 0 1-1
Goodfellas 1 1 0 0 6-0
Cyber 1 0 1 0 3-3
Kameb 1 0 0 1 4-5