Oświecenia Team

Nazwa skrócona:
Oświecen.
Skrót:
OŚT

Historia: Pod koniec 2002 roku, w osiedlu Oświecenia zawiązała się grupa osób, która rozpoczęła przygotowania do powstania nowego podmiotu zrzeszającego osiedlową młodzież uprawiającą amatorsko sport. Po kilkunastu latach gry na hali i zdobyciu wielu laurów drużyna w 2014 roku rozpoczęła zmagania w Futbolowej Lidze Szóstek. Zespół przez sześć lat gry zdobył kilka tytułów.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Wiosna 2015), Wicemistrz Ligi C1 (Jesień 2014, Wiosna 2020), Mistrz Ligi D2 (Wiosna 2014).

Koszulki: Czarne, biało-czerwone

Najwięksi rywale: Kiedyś - GEO-ZENIT, TEB Edukacja, XXXIV, Home Broker, obecnie - nie ma.

Informacje dodatkowe: Obecnie zespół w większości złożony jest z zawodników bardzo doświadczonych, lecz już na piłkarskiej emeryturze, wspomagany kilkoma młodymi graczami. Drużyna dobrze zgrana, potrafiąca długo utrzymać się przy piłce i zagrać "z klepki". Oświecenia Team przebojem przedarło się przez niższe szczeble rozgrywkowe FLS, jednak w Lidze A nie powtórzyło już wcześniejszych sukcesów i przez sześć spędzonych w elicie sezonów największym osiągnięciem jest dwukrotne zajęcie piątej pozycji.

Lider zespołu: -

Kapitan: Konrad Maciejowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 11 8 2 1 23 25

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
WWWDW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
09-07-2020 19:35 Husaria KrakówDom
13-07-2020 19:40 Rodzina KrólewskaWyjazd
15-07-2020 20:35 FC DłubniaDom
22-07-2020 19:00 Jala DreipsWyjazd
29-07-2020 20:35 Stal Nowa HutaDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 1 0 0 2
10 9 7 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 1 0 0 0 0 15
4 2 3 1 0 0 0
4 0 1 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0 16
7 3 0 0 0 0 0
11 9 6 1 0 0 0
5 3 1 0 0 0 0
2 0 2 1 0 0 0
10 9 4 1 1 0 0
9 2 7 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 9 7 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 0
4 1 1 1 0 0 0
11 0 1 0 0 0 0
9 7 4 0 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Rafis 6 1 1 4 21-36
TEB Edukacja/GDA Investment 6 2 1 3 24-40
XXXIV 6 1 1 4 16-29
Home Broker 6 2 0 4 33-43
Aqua Soil 5 3 0 2 29-28
Żymła Siermięga 5 1 1 3 14-26
GEO-ZENIT 5 0 0 5 11-53
Amber 5 2 0 3 20-23
Cybermachina G. Pub 4 2 0 2 10-21
Cyber 4 1 2 1 16-14
Grupa Partner 4 3 0 1 42-19
Piraci 3 2 0 1 10-7
Piomet AMR Campania 3 1 1 1 14-16
Football Heaven Bar 3 3 0 0 35-11
Amadeus 3 2 0 1 16-12
BAnerka 3 0 1 2 13-16
Korkociagi.com 3 1 1 1 9-9
FC Blumeni 2 2 0 0 22-2
Partenaire Pologne 2 2 0 0 9-3
FC po Nalewce 2 1 0 1 12-10
Czyżyny 2 1 0 1 6-7
Stomatologia Stupka 2 1 0 1 18-18
Sław-Mont 2 0 0 2 4-23
Omega 2 2 0 0 12-7
PHU Olipra 2 0 0 2 2-13
Brainly 2 2 0 0 25-6
FC Pelikany 2 2 0 0 19-5
SOLIDEXPERT 2 2 0 0 23-4
AP Sportivo 2 2 0 0 37-4
Słoneczne GEO 2 1 1 0 12-4
Na Zero z Przodu 2 2 0 0 16-6
Delta Dębica 2 2 0 0 7-3
AKS Kabaret 2 2 0 0 18-7
Drink Team B 2 2 0 0 26-10
OREO 2 2 0 0 16-5
GS Aleco 1 1 0 0 11-2
Weldbud 1 0 0 1 4-8
NEMBUD 1 1 0 0 7-4
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 8-1
Pustynne Lisy 1 1 0 0 5-0
Walkover 1 1 0 0 10-5
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 4-3
Krupiński Pompy 1 1 0 0 14-3
Nie ma Lipy 1 1 0 0 7-0
Inter Kraków 1 0 0 1 6-8
PAMedica 1 1 0 0 7-4
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 3-4
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 4-2
Virtus Logistics 1 1 0 0 6-2
FC Dłubnia 1 1 0 0 5-3
Rodzina Królewska 1 1 0 0 2-1
Stal Nowa Huta 1 1 0 0 5-3
Jala Dreips 1 0 1 0 3-3
Husaria Kraków 1 1 0 0 14-4
Victoria 1 1 0 0 6-3
Bianconeri 1 1 0 0 6-4
CA Sharks 1 0 0 1 2-4
FC Meczdej 1 0 0 1 5-7
Pizzeria Football 1 0 1 0 6-6
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 5-2
Vittoria Kraków 1 1 0 0 10-4
Klepa Team 1 1 0 0 10-2
EmiTel 1 1 0 0 4-1
ASOCIAR.PL 1 1 0 0 5-4
Dzida w Przód 1 1 0 0 4-2
SOLART 1 1 0 0 8-3
Sęk Team 1 1 0 0 9-2
Etanol United 1 1 0 0 4-3
KPPN 1 1 0 0 13-1
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 4-2
FC Butchers 1 1 0 0 19-2
Pink Bowling 1 1 0 0 4-2
Fronton 1 1 0 0 18-0
PGD Grupa 1 1 0 0 11-1
Jolly Roger 1 1 0 0 10-2
Bishaka Kurdwanów 1 1 0 0 6-5
Brotha Collective 1 1 0 0 4-2
Aktywizacja Kraków 1 1 0 0 14-1
Doitbetter.pl 1 1 0 0 4-2
Aptiv 1 1 0 0 4-0
Rzezimieszki i Łobuzy 1 1 0 0 16-6
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 10-2
Kameb 1 0 0 1 3-7