Hitachi ABB

Nazwa skrócona:
ABB
Skrót:
ABB
Klub:

Historia: Zespół firmowy, złożony z pracowników firmy ABB. W Futbolowej Lidze Szóstek od sezonu Jesień 2014.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze D1 (Jesień 2018)

Koszulki: szare

Dodatkowe informacje: ABB to firma, która jest międzynarodowym koncernem z siedzibą w Zurychu, a działa w takich branżach jak: automatyka, robotyka oraz energetyka. Od kilku sezonów drużyna notuje zauważalny progres zarówno w grze jak i osiąganych wynikach. Najlepszym dowodem jest wywalczony Jesienią 2018 awans na trzeci szczebel rozgrywkowy po 9 sezonach spędzonych czwartym. Swój premierowy sezon w Lidze C zespół ABB może zaliczyć do udanych. Zmagania w sezonie Wiosna 2019 ukończył bowiem na wysokiej 6. pozycji z bilansem meczów 7-1-5. Od sezonu Jesień 2020 pod szyldem Hitachi ABB.

Liderzy zespołu: Mariusz Michałowski, Jędrzej Podulka, Przemysław Toroń

Kapitan: Marcin Czyżowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
9 12 4 7 1 -34 13

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
WLLWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
08-07-2020 19:40 Big Time KrakówDom
16-07-2020 21:25 Kraków AirportWyjazd
27-07-2020 20:35 4senalDom
30-07-2020 20:30 Jaglacci TinderwolvesWyjazd
04-08-2020 22:00 Złote ChłopakiDom
Nazwa Rozegrane mecze
6 0 0 0 1 0 47
0 0 0 0 0 0 0
8 2 1 0 0 0 0
11 2 4 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 2 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 2 1 0 1 0 0
8 1 1 0 0 0 0
12 14 4 3 0 0 0
11 2 1 0 0 0 0
7 0 0 0 0 0 22
0 0 0 0 0 0 0
7 2 2 0 0 0 0
9 5 3 1 0 0 0
7 1 1 0 0 0 0
8 2 1 0 0 0 0
7 0 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Black Team 5 4 0 1 24-14
OREO 4 2 0 2 12-10
ISTV Sport 4 3 1 0 33-6
NZS UEK FC 4 2 1 1 21-17
FC Pelikany 4 1 1 2 18-20
ZP Tartak 3 1 0 2 8-13
Frytki Belgijskie w Krk. 3 1 1 1 11-11
Sensusmed Rolmet KW 3 1 0 2 6-8
Grande Bande 3 2 0 1 13-7
Rafis B 3 0 0 3 6-15
Heineken HGSS 3 2 0 1 14-8
Apollo 30 2 1 0 1 8-5
CCKS Chłopy 2 0 0 2 4-6
Guerreros Licores 2 0 0 2 5-14
Wakanda FC 2 2 0 0 5-3
Koledzy z Roboty 2 1 1 0 5-4
FC Agudas de los Toros 2 1 0 1 13-6
Shamrock 2 1 1 0 14-11
Nieociosani 2 1 1 0 15-3
Virtus Logistics 2 1 0 1 10-11
Pakerbox.pl 2 1 0 1 7-4
FC Po 40-tce 2 0 0 2 4-14
Banda Pycholi 2 2 0 0 12-9
Nic się nie stało 2 0 1 1 3-11
Krakoska Piłka 2 0 0 2 7-15
4senal 2 0 1 1 5-9
Jaglacci Tinderwolves 2 1 0 1 9-7
ZK Bruk 2 2 0 0 12-6
Wonderkids 2 1 0 1 7-12
Brainly 2 1 1 0 6-2
Piłkarski Klub Rzeźników 1 1 0 0 7-4
BiegunSport 1 0 1 0 3-3
Złote Chłopaki 1 0 0 1 0-10
Vittoria Kraków 1 1 0 0 4-2
Kraków Airport 1 0 0 1 1-14
Despero 1 0 1 0 3-3
InPost 1 1 0 0 12-0
Soley 1 1 0 0 6-4
GSBK 1 1 0 0 16-1
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 2-4
No Name 1 0 0 1 2-6
KPPN 1 0 0 1 0-3
Grand Parade 1 1 0 0 9-5
Jordan Judo Kraków 1 1 0 0 7-1
Dzikie Węże 1 1 0 0 5-3
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 0-4
Big Time Kraków 1 1 0 0 3-2
Coca Juniors 1 1 0 0 6-3
ASTOR 1 0 0 1 1-5
Inter Kraków 1 0 0 1 6-8
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 12-9
Elita-Bud 1 0 0 1 5-11
Omega 1 0 0 1 5-11
Aptiv 1 0 0 1 1-2
Alliance 1 0 0 1 3-8
Żubry 1 0 1 0 2-2
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 6-2
BTCH 1 0 0 1 1-4
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 0-5
SOLIDEXPERT 1 0 0 1 2-8
AZS UEK 1 0 0 1 1-7
Victoria 1 1 0 0 2-1
Nie ma Lipy 1 1 0 0 6-4
Kameb 1 0 0 1 2-4
Sensible Soccer 1 1 0 0 8-5
Bianconeri 1 0 0 1 2-5
Serco Poland 1 0 0 1 3-6
Holba 1 0 0 1 4-5
BKS Team 1 0 0 1 1-11
Max Apartments 1 0 0 1 3-10
DK Logistics 1 0 0 1 2-11
Kraków Knights 1 0 0 1 1-3
Mek-trans 1 0 0 1 0-19
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 1-7
Schibsted Tech Polska 1 0 0 1 2-8
UPM-Kymmene B 1 0 0 1 5-9
Kaprin Kraków 1 0 0 1 2-4
GROM 1 0 0 1 3-7
Amber Gol B 1 0 0 1 2-9
Contel Team 1 0 0 1 4-9
Pink Bowling 1 0 0 1 2-17
Planet Escape 1 1 0 0 6-5
JogaBonito 1 0 0 1 0-4
Czarny Lotos 1 1 0 0 3-2
RKS C.H.U.W.D.U. 1 0 0 1 1-14
TSA Jugowice 1 0 0 1 2-12
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 3-11
AdeBajory 1 0 0 1 3-8
Spartan 1 0 0 1 1-8
Gulden Draak 1 0 0 1 2-6
Los Pivones C.F. 1 0 0 1 3-21
Szósty Zmysł 1 1 0 0 15-0
Prawdziki 1 0 0 1 1-4
CBB 1 0 0 1 2-3
FC Po Staremu 1 0 0 1 2-4
Nosacze 1 0 0 1 4-5
Bad Boys 1 0 0 1 4-14
Zakapior Team 1 1 0 0 9-4
Home Broker B 1 0 0 1 2-9
JMG Futbol Team 1 0 0 1 2-31
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 4-5
Gracie o Gacie 1 1 0 0 7-3
Carpe Diem Sport 1 0 0 1 3-12
TeamTechnik 1 1 0 0 8-4
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 4-12
Rocket Fuel 1 1 0 0 3-2
AKS Kabaret 1 0 0 1 4-5
Sport Consulting Group 1 0 0 1 3-7
FC Samaobrona 1 0 0 1 1-9
ROCH 1 0 0 1 4-8
ZSK '97 1 0 0 1 1-7
AS Maestro 1 0 0 1 0-3
Format 1 1 0 0 3-1
Anonymous 1 0 0 1 2-3