Nie ma Lipy

Nazwa skrócona:
Nie ma L.
Skrót:
NIE

Historia: Przed występami w FLS Nie ma Lipy rozegrało dwa sezony w lidze RedBox. W pierwszym zakończyło zmagania na 3 miejscu z dość dużą stratą do czołowej dwójki, ale już w drugim sezonie w wyższej klasie rozgrywkowej było 2 ze stratą tylko dwóch punktów do Team 1997. W FLS od sezonu Wiosna 2012.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2013), 2. miejsce w Lidze C2 (Jesień 2012), Mistrz Ligi E1 (Wiosna 2019)

Koszulki: Zielone

Dodatkowe informacje: Nazwa drużyny zaczerpnięta została z filmików od Hardkorowego Koksa umieszczonych na stronie Youtube. Decyzja o takiej, a nie innej nazwie została podjęta przez kapitana drużyny Rafała Furgała oraz Macieja Tarkowskiego na 2 minuty przed zapisaniem do ligi RedBox. Zespół tworzą zarówno znajomi z podwórka, jak i koledzy ze szkoły czy studiów. Nie brakuje też w zespole powiązań rodzinnych, bo w jej składzie można znaleźć braci czy kuzynów. Nie ma Lipy gra piłkę techniczną, posiada w składzie szybkich i bardzo ruchliwych graczy. Obecnie skład NmL znacząco różni się od tego, który rozpoczynał swoją przygodę z Futbolową Ligą Szóstek. Nie ma Lipy jest w wyjątkowo wąskim gronie zespołów, które występowały na wszystkich szczeblach FLS.

Liderzy zespołu: Konrad Ekiert, Rafał Furgał, Wiktor Siekierka, Kamil Żarnowski

Kapitan: Rafał Furgał

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 13 5 7 1 0 16

Aktualna forma

WyjazdDomDomWyjazdWyjazd
LWLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
09-07-2020 21:25 Wolni StrzelcyWyjazd
21-07-2020 22:20 FC LujeDom
27-07-2020 19:40 PWKDom
30-07-2020 21:25 Szopeni FutboluWyjazd
03-08-2020 21:30 HutniczekWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
4 0 2 0 0 0 0
11 7 6 0 1 0 0
13 10 6 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 0 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 2 1 0 0 0 0
11 5 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 1
13 13 15 2 0 0 0
13 18 8 1 0 0 0
5 11 4 3 1 0 0
11 1 3 0 0 0 0
12 0 1 0 0 0 66
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
KS Augustyn 5 2 0 3 20-20
Adgosklep.pl 5 0 0 5 15-44
PAMedica 5 1 0 4 19-33
Brygada Kryzys 4 3 0 1 17-12
Omega 4 1 0 3 17-28
Sęk Team 4 2 1 1 14-10
UBS Kraków 4 3 1 0 32-8
PWK 3 1 1 1 9-9
FC Butchers 3 1 0 2 11-9
Weldbud 3 1 1 1 13-13
FC Po Staremu 3 2 0 1 10-10
Rafis B 3 1 1 1 16-11
Vittoria Kraków 3 1 0 2 11-16
Cyber 3 1 0 2 13-13
Electrix 3 0 1 2 5-13
SOLART 3 2 0 1 15-12
Motul Kraków 3 2 0 1 15-11
NueVos DesperaDos 3 1 1 1 20-29
Hutniczek 3 3 0 0 26-8
Płaszów - Serwis Bank 3 1 1 1 13-12
OREO 3 3 0 0 14-9
Heineken HGSS 3 3 0 0 18-5
Jaglacci Tinderwolves 2 1 0 1 7-8
Coca Juniors 2 0 0 2 6-11
Olsza Team 2 1 1 0 7-5
BTCH 2 1 0 1 9-7
AKS Kabaret 2 1 0 1 15-14
Hotel Margerita 2 1 0 1 7-5
Aptiv 2 0 0 2 4-13
Korkociagi.com 2 2 0 0 12-7
Los Pivones C.F. 2 1 0 1 12-9
Brotha Collective 2 2 0 0 15-7
Piraci 2 0 0 2 2-13
Victoria 2 1 0 1 8-5
Niezniszczalni 2 1 0 1 12-15
Kraków Knights 2 2 0 0 11-3
JogaBonito 2 0 0 2 4-12
Black Hawks 2 0 1 1 5-10
NZS UEK FC 2 0 0 2 2-9
Bez Sztycha 2 0 0 2 7-22
Tygrysy Bronxu 2 1 1 0 17-8
MassATTACK 2 1 0 1 8-6
Dzida w Przód 2 0 1 1 3-10
Flamingo FT 2 0 0 2 7-14
Techglass 2 0 0 2 5-12
Klepa Team 2 0 0 2 4-17
IZIS 2 2 0 0 13-2
Husaria Kraków 2 1 0 1 5-6
Szopeni Futbolu 2 0 0 2 5-12
Voigt Medica 2 0 0 2 2-9
Opatkovianka 2 2 0 0 21-5
Bud-rol 2 1 0 1 9-8
ZIP Skład 2 2 0 0 19-1
Delta Dębica 2 1 0 1 7-9
Rafis 2 0 0 2 4-12
FC Luje 2 2 0 0 23-10
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 4-9
FC Mateco Kraków 1 1 0 0 6-2
Darmart 1 1 0 0 12-4
Anonymous 1 1 0 0 8-7
Kraków Airport 1 0 0 1 0-8
Styropian Garlinho 1 1 0 0 4-1
GSBK 1 0 1 0 4-4
Big Time Kraków 1 1 0 0 9-3
AS Romy 1 0 0 1 3-5
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 4-12
JMG Futbol Team 1 0 0 1 2-4
ZP Tartak 1 1 0 0 6-4
Home Broker B 1 0 0 1 4-5
Prawdziki 1 1 0 0 5-4
BiegunSport 1 0 0 1 3-5
FC Admind 1 1 0 0 8-4
Janusze Futbolu 1 1 0 0 6-1
Pakerbox.pl 1 0 0 1 3-5
Błękitna Wataha 1 1 0 0 12-5
Nieociosani 1 1 0 0 7-2
Sensible Soccer 1 1 0 0 6-5
Apollo 30 1 0 0 1 2-8
Nic się nie stało 1 1 0 0 7-2
Grande Bande 1 0 0 1 2-6
InPost 1 1 0 0 9-1
Deep Blue 1 0 0 1 2-15
Chłopcy do Bicia 1 0 0 1 3-5
Albatros 1 0 0 1 4-5
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-4
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 1-2
BAnerka 1 0 1 0 1-1
Inter Kraków 1 1 0 0 5-1
Powrót Żywych Trupów 1 1 0 0 11-0
Wzmocnieni FC 1 1 0 0 10-5
Hitachi ABB 1 0 0 1 4-6
Słoneczny Patrol 1 1 0 0 10-3
Sport Consulting Group 1 1 0 0 7-5
Rocket Fuel 1 1 0 0 3-1
Aerodynamika Nocnika 1 0 0 1 6-9
APLA 1 0 0 1 3-4
Deniko Drink Team 1 0 0 1 1-16
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 0-5
Piomet AMR Campania 1 0 0 1 4-9
DTW-Galacticos 1 0 0 1 0-18
CA Sharks 1 0 0 1 1-11
Kanonierzy 1 1 0 0 4-3
Pizzeria Football 1 1 0 0 1-0
Zabankuj.pl 1 1 0 0 8-3
KPPN 1 1 0 0 6-2
Finezyjni 1 1 0 0 5-0
Aqua Soil 1 1 0 0 4-3
PGD Grupa 1 1 0 0 3-2
Desperados 1 1 0 0 10-3
Feraina 1 1 0 0 10-3
R 22 1 1 0 0 8-4
Bez Zdziwień Salwator 1 1 0 0 4-1
Skawmar-Gr. Partner 1 1 0 0 7-4
Drużyna z Łapanki 1 1 0 0 5-0
Paraolimpijczycy 1 1 0 0 14-3
Bruta 1 1 0 0 10-1
La Furia Roja 1 1 0 0 7-5
Gladiatorzy 1 0 0 1 2-4
SEAT Euro Motor 1 1 0 0 6-0
Wielka Szóstka 1 1 0 0 10-3
Spoko Team 1 0 0 1 8-11
AS Maestro 1 0 0 1 1-4
Porta Kraków 1 0 0 1 1-6
ZSK '97 1 1 0 0 5-4
ISTV Sport 1 1 0 0 10-3
Max Apartments 1 0 0 1 2-7
Czarny Lotos 1 1 0 0 4-2
Gdów United 1 0 0 1 3-13
Amadeus 1 0 0 1 2-8
ROCH 1 1 0 0 9-2
Spartan 1 1 0 0 5-1
Salva 1 1 0 0 4-3
FC Po 40-tce 1 0 0 1 4-8
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 4-3
TSA Jugowice 1 0 0 1 3-4
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 4-7
EmiTel 1 0 0 1 4-8
Rzezimieszki i Łobuzy 1 1 0 0 7-5
Home Broker 1 0 0 1 3-10
Oświecenia Team 1 0 0 1 0-7
Grupa Partner 1 0 0 1 2-5
Meteor Kraków 1 1 0 0 3-0
Shamrock Projekty 1 0 0 1 6-7