KS Augustyn

Historia: Zespół został założony przez grupę przyjaciół w 2011 roku. W FLS od sezonu Jesień 2015.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze D1 (Jesień 2020)

Koszulki: fioletowe

Informacje dodatkowe: Zespół założyła grupą przyjaciół mieszkających razem przy ulicy Augustiańskiej (stąd nazwa), która grywała razem oraz osobno na różnych obiektach i w różnych ligach. Chodziła też na boisko przy ul. Grzegórzeckiej (popularna Margaryna) i pewnego dnia nie udało im się tam zagrać, ponieważ odbywały się baraże do 1 Ligi Podgórskiej. Wtedy padł pomysł by założyć drużynę i przystąpić do ww. ligi. Barwy drużyny i herb wynikają z zamiłowania jednego z zawodników do ligi włoskiej. 

Liderzy zespołu: Jakub Karpiński, Marcin Mazur, Adam Sosnowski

Kapitan: Kamil Samołyk

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 13 5 6 2 -14 17

Aktualna forma

DomDomWyjazdWyjazdDom
LLLLD

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
08-07-2020 19:40 AnonymousDom
15-07-2020 20:00 ADGODom
22-07-2020 20:35 Wolni StrzelcyWyjazd
27-07-2020 20:35 NZS UEK FCWyjazd
29-07-2020 21:00 AnonymousDom
Nazwa Rozegrane mecze
4 2 0 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 4 5 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 4 3 0 0 0 0
10 8 4 1 0 0 0
1 1 1 0 0 0 0
3 3 2 1 0 0 0
8 5 1 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 4 1 0 0 0 0
13 4 4 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 48
3 0 0 0 0 0 0
1 1 0 1 0 0 0
2 0 0 0 0 0 6
1 0 1 0 0 0 0
4 1 2 1 0 0 0
10 2 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 1 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Black Hawks 8 3 1 4 25-28
Nie ma Lipy 7 4 0 3 29-26
Szopeni Futbolu 5 2 0 3 21-22
NZS UEK FC 5 2 1 2 19-17
Vittoria Kraków 4 2 0 2 25-23
AVEVA 4 2 1 1 22-18
ADGO 4 0 1 3 11-22
Tygrysy Bronxu 4 1 1 2 11-15
Krakoska Piłka 4 1 2 1 13-16
Perła Kraków 3 2 0 1 18-10
Ławka Rezerwowych 3 2 0 1 11-10
Big Time Kraków 3 2 0 1 14-15
Jala Dreips 3 0 0 3 6-14
BTCH 3 2 0 1 20-19
Alliance 3 0 0 3 5-17
JogaBonito 3 1 0 2 18-18
Olsza Team 3 3 0 0 17-4
UBS Kraków 3 1 0 2 8-12
OREO 2 0 0 2 8-11
Płaszów - Serwis Bank 2 0 1 1 5-9
Kraków Knights 2 1 0 1 11-9
FC Po Staremu 2 0 1 1 6-7
eLCe 2 0 0 2 2-20
Nowa Elektro Squad 2 0 1 1 3-8
Albatros 2 0 0 2 4-11
Ostatni Bastion 2 2 0 0 8-6
Vertical Studio 2 1 0 1 12-7
Rodzina Królewska 2 2 0 0 9-7
Rekonwalescenci Skawina 2 0 1 1 4-7
Żubry 2 0 1 1 7-12
CCKS Chłopy 2 1 1 0 7-5
Shamrock 2 0 0 2 7-13
TS Logitech 2 0 0 2 1-3
Wściekłe Psy 2 1 1 0 11-4
Grupa Partner 2 0 0 2 2-6
Wonderkids 2 0 1 1 5-9
BKS Team 2 1 0 1 7-6
Anonymous 2 0 1 1 6-10
Sław-Mont 2 0 0 2 4-17
PWK 2 2 0 0 6-4
Wolni Strzelcy 2 1 0 1 9-10
GSBK 2 2 0 0 16-5
Amadeus 2 0 2 0 5-5
AS Romy 2 1 0 1 8-9
FC Mateco Kraków 2 1 0 1 8-8
Korkociagi.com 2 0 0 2 5-9
Goodfellas 2 0 1 1 8-9
Heineken HGSS 1 1 0 0 6-2
FC STILLBar 1 1 0 0 10-1
Ready4s 1 0 1 0 2-2
Zabankuj.pl 1 0 1 0 3-3
H&S Team 1 0 0 1 0-1
Victoria 1 1 0 0 5-1
Fi Squad 1 1 0 0 6-5
FC Meczdej 1 0 0 1 4-13
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 4-6
AZS Kozacy Bohuna 1 0 1 0 2-2
Shamrock Projekty 1 1 0 0 6-5
Menu Catering 1 1 0 0 6-5
Śledziki 1 1 0 0 6-1
KS Batory 1 1 0 0 5-2
Black Label 1 1 0 0 11-1
Apollo 30 1 0 1 0 3-3
OSK Adrenalina 1 1 0 0 5-0
PAMedica 1 1 0 0 3-2
Złote Chłopaki 1 0 0 1 3-9
Hutniczek 1 1 0 0 2-1
FC Luje 1 0 0 1 3-4
Wadowscy 1 0 0 1 1-3
Błękitna Siermięga 1 0 1 0 4-4
Levada 1 1 0 0 8-3
AGMA 1 0 1 0 1-1
KPPN 1 0 0 1 5-8
CBB 1 0 0 1 2-5
Na Zero z Przodu 1 1 0 0 7-1
Deportivo La Speluna 1 1 0 0 7-0
Pustynne Lisy 1 1 0 0 13-3
DK Logistics 1 0 0 1 1-7
Bruta 1 0 0 1 2-5
Schibsted Tech Polska 1 1 0 0 6-3
Husaria Kraków 1 0 0 1 2-7
EmiTel 1 0 0 1 0-4
AdeBajory 1 0 0 1 2-4
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-7
FC Samaobrona 1 1 0 0 6-2
UPM Griffins 1 1 0 0 9-6
AD-KAM Instalacje 1 1 0 0 5-3
GS Aleco 1 0 0 1 5-7
Football Heaven Bar 1 0 0 1 2-10
Nie do mnie! 1 1 0 0 7-4
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 13-0
Brotha Collective 1 0 1 0 4-4
FC Pelikany 1 1 0 0 7-0
YOHO Cats 1 1 0 0 9-4
AZS UEK 1 0 0 1 2-12
TEB Edukacja/GDA Investment 1 1 0 0 5-0
Soley 1 1 0 0 3-2
Radka 1 0 0 1 3-10
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 3-11
BiegunSport 1 0 0 1 4-7
Bad Boys 1 0 0 1 7-15
Asy NH 1 1 0 0 6-1
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 9-2
Volveremos 1 1 0 0 10-3
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 3-8
ZK Bruk 1 1 0 0 13-2
Home Broker B 1 0 0 1 5-6
Rafis B 1 1 0 0 7-6
Prawdziki 1 0 0 1 6-8
Omega 1 0 0 1 2-11
ZP Tartak 1 0 1 0 7-7
JMG Futbol Team 1 0 0 1 2-13
Sport Consulting Group 1 0 0 1 3-5
Janusze Futbolu 1 1 0 0 17-1
7 Up 1 1 0 0 8-3
GEO-ZENIT 1 0 0 1 4-5