KS Augustyn

Nazwa skrócona:
Augustyn
Skrót:
KSA

Historia: Zespół został założony przez grupę przyjaciół w 2011 roku. W FLS od sezonu Jesień 2015.

Osiągnięcia w FLS: brak

Koszulki: fioletowe

Informacje dodatkowe: Zespół założyła grupą przyjaciół mieszkających razem przy ulicy Augustiańskiej (stąd nazwa), która grywała razem oraz osobno na różnych obiektach i w różnych ligach. Chodziła też na boisko przy ul. Grzegórzeckiej (popularna Margaryna) i pewnego dnia nie udało im się tam zagrać, ponieważ odbywały się baraże do 1 Ligi Podgórskiej. Wtedy padł pomysł by założyć drużynę i przystąpić do ww. ligi. Barwy drużyny i herb wynikają z zamiłowania jednego z zawodników do ligi włoskiej. 

Liderzy zespołu: Jakub Karpiński, Marcin Mazur, Adam Sosnowski

Kapitan: Kamil Samołyk

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
4 13 5 6 2 -14 17

Aktualna forma

DomDomWyjazdWyjazdDom
LLLLD

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
08-07-2020 19:40 AnonymousDom
15-07-2020 20:00 Adgosklep.plDom
22-07-2020 20:35 Wolni StrzelcyWyjazd
27-07-2020 20:35 NZS UEK FCWyjazd
29-07-2020 21:00 AnonymousDom
Nazwa Rozegrane mecze
4 2 0 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 4 5 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 4 3 0 0 0 0
10 8 4 1 0 0 0
1 1 1 0 0 0 0
3 3 2 1 0 0 0
8 5 1 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 4 1 0 0 0 0
13 4 4 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 48
3 0 0 0 0 0 0
1 1 0 1 0 0 0
2 0 0 0 0 0 6
1 0 1 0 0 0 0
4 1 2 1 0 0 0
10 2 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 1 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Black Hawks 6 2 0 4 17-24
Nie ma Lipy 5 3 0 2 20-20
NZS UEK FC 5 2 1 2 19-17
Szopeni Futbolu 4 2 0 2 17-17
Vittoria Kraków 4 2 0 2 25-23
Adgosklep.pl 4 0 1 3 11-22
Tygrysy Bronxu 4 1 1 2 11-15
Ławka Rezerwowych 3 2 0 1 11-10
Big Time Kraków 3 2 0 1 14-15
Olsza Team 3 3 0 0 17-4
Alliance 3 0 0 3 5-17
JogaBonito 3 1 0 2 18-18
Krakoska Piłka 3 1 1 1 8-11
Wolni Strzelcy 2 1 0 1 9-10
Grupa Partner 2 0 0 2 2-6
Sław-Mont 2 0 0 2 4-17
FC Po Staremu 2 0 1 1 6-7
OREO 2 0 0 2 8-11
Płaszów - Serwis Bank 2 0 1 1 5-9
PWK 2 2 0 0 6-4
Anonymous 2 0 1 1 6-10
AS Romy 2 1 0 1 8-9
Wściekłe Psy 2 1 1 0 11-4
Goodfellas 2 0 1 1 8-9
Shamrock 2 0 0 2 7-13
Ostatni Bastion 2 2 0 0 8-6
GSBK 2 2 0 0 16-5
Rekonwalescenci Skawina 2 0 1 1 4-7
Vertical Studio 2 1 0 1 12-7
CCKS Chłopy 2 1 1 0 7-5
Żubry 2 0 1 1 7-12
Husaria Kraków 2 0 0 2 5-11
Jala Dreips 2 0 0 2 4-8
eLCe 2 0 0 2 2-20
Nowa Elektro Squad 2 0 1 1 3-8
Albatros 2 0 0 2 4-11
Korkociagi.com 2 0 0 2 5-9
UBS Kraków 2 0 0 2 5-11
Kraków Knights 2 1 0 1 11-9
BiegunSport 1 0 0 1 4-7
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 3-11
Asy NH 1 1 0 0 6-1
Radka 1 0 0 1 3-10
Bad Boys 1 0 0 1 7-15
Soley 1 1 0 0 3-2
Hutniczek 1 1 0 0 2-1
Złote Chłopaki 1 0 0 1 3-9
AZS UEK 1 0 0 1 2-12
KPPN 1 0 0 1 5-8
FC Luje 1 0 0 1 3-4
Zabankuj.pl 1 0 1 0 3-3
Wadowscy 1 0 0 1 1-3
Levada 1 1 0 0 8-3
TS Logitech 1 0 0 1 1-2
Perła Kraków 1 1 0 0 8-0
Victoria 1 1 0 0 5-1
Rodzina Królewska 1 1 0 0 5-4
Błękitna Siermięga 1 0 1 0 4-4
Black Label 1 1 0 0 11-1
Wonderkids 1 0 0 1 1-5
Apollo 30 1 0 1 0 3-3
OSK Adrenalina 1 1 0 0 5-0
AGMA 1 0 1 0 1-1
Omega 1 0 0 1 2-11
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 9-2
FC Samaobrona 1 1 0 0 6-2
Bruta 1 0 0 1 2-5
Schibsted Tech Polska 1 1 0 0 6-3
BKS Team 1 1 0 0 4-2
EmiTel 1 0 0 1 0-4
CBB 1 0 0 1 2-5
AdeBajory 1 0 0 1 2-4
UPM Griffins 1 1 0 0 9-6
Pustynne Lisy 1 1 0 0 13-3
AD-KAM Instalacje 1 1 0 0 5-3
GS Aleco 1 0 0 1 5-7
Football Heaven Bar 1 0 0 1 2-10
Nie do mnie! 1 1 0 0 7-4
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 13-0
Brotha Collective 1 0 1 0 4-4
DK Logistics 1 0 0 1 1-7
Deportivo La Speluna 1 1 0 0 7-0
TEB Edukacja/GDA Investment 1 1 0 0 5-0
JMG Futbol Team 1 0 0 1 2-13
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 3-8
Home Broker B 1 0 0 1 5-6
Rafis B 1 1 0 0 7-6
Prawdziki 1 0 0 1 6-8
Volveremos 1 1 0 0 10-3
ZP Tartak 1 0 1 0 7-7
Sport Consulting Group 1 0 0 1 3-5
Na Zero z Przodu 1 1 0 0 7-1
Janusze Futbolu 1 1 0 0 17-1
7 Up 1 1 0 0 8-3
ZK Bruk 1 1 0 0 13-2
YOHO Cats 1 1 0 0 9-4
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-7
FC Pelikany 1 1 0 0 7-0
ASTOR B 1 0 0 1 3-6