NZS UEK FC

Nazwa skrócona:
NZS UEK
Skrót:
NZS

Historia: Zespół powołany na potrzeby FLS przed sezonem Wiosna 2016. Po półrocznej przerwie NZS wrócił do rozgrywek przed sezonem Wiosna 2019

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2017)

Koszulki: niebieskie

Dodatkowe informacje: Zespół powstał z inicjatywy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie a większość graczy to osoby działające w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów UEK. Kilku zawodników ma doświadczenie w krakowskich rozgrywkach piłkarskich m.in. w FLS a także Akademickim Związku Sportowym Uniwersytetu Ekonomicznego.  

Liderzy zespołu:  Tomasz Dzierżewicz, Marcin Gajewski, Jan Maślanka

Kapitan: Marcin Sarapata  

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
4 13 6 3 4 7 22

Aktualna forma

DomDomDomWyjazdWyjazd
DDWLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
06-07-2020 21:30 HutniczekDom
15-07-2020 19:00 Wolni StrzelcyDom
27-07-2020 20:35 KS AugustynDom
03-08-2020 20:35 Adgosklep.plWyjazd
05-08-2020 19:40 AnonymousWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
8 4 1 0 0 0 0
8 9 5 2 0 0 0
12 2 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 0 0 0 0 0 27
9 4 7 3 0 0 0
10 5 9 1 0 0 0
5 0 0 0 0 0 8
4 0 0 0 0 0 0
12 0 2 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
13 2 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
7 2 1 0 1 0 0
13 5 0 0 0 0 0
12 5 2 1 2 0 0
1 0 0 0 0 0 5
12 9 4 2 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
KS Augustyn 5 2 1 2 17-19
Hitachi ABB 4 1 1 2 17-21
Frytki Belgijskie w Krk. 3 2 0 1 13-12
Sensusmed Rolmet KW 3 3 0 0 29-8
Big Time Kraków 3 0 0 3 2-9
Anonymous 3 1 0 2 13-14
Black Team 3 2 1 0 29-6
Szopeni Futbolu 3 1 0 2 8-18
Vittoria Kraków 3 2 1 0 13-11
Płaszów - Serwis Bank 2 0 1 1 5-8
Black Label 2 2 0 0 10-5
Rekonwalescenci Skawina 2 0 0 2 11-14
Albatros 2 0 0 2 5-9
Wonderkids 2 0 0 2 2-11
Jaglacci Tinderwolves 2 1 0 1 4-5
Korkociagi.com 2 0 0 2 3-8
Nowa Elektro Squad 2 1 0 1 6-10
Perła Kraków 2 1 0 1 6-6
Ready4s 2 0 1 1 4-5
Nie ma Lipy 2 2 0 0 9-2
AS Maestro 2 1 0 1 9-7
Sport Consulting Group 2 1 0 1 4-5
Wolni Strzelcy 2 0 1 1 5-8
Adgosklep.pl 2 0 1 1 5-8
Prawdziki 2 1 0 1 7-8
Apollo 30 1 0 0 1 5-13
Curva da Morte FC 1 0 1 0 6-6
Porta Kraków 1 1 0 0 4-3
Rodzina Królewska 1 0 0 1 1-11
4senal 1 0 0 1 4-6
FC Luje 1 1 0 0 3-1
OSK Adrenalina 1 0 1 0 5-5
Wściekłe Psy 1 0 1 0 3-3
Alliance 1 0 0 1 3-7
Wzmocnieni FC 1 1 0 0 7-3
Złote Chłopaki 1 0 0 1 0-4
Wadowscy 1 0 0 1 0-3
UBS Kraków 1 1 0 0 2-0
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-0
PWK 1 1 0 0 3-1
Hutniczek 1 0 1 0 5-5
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 7-3
Aptiv2 1 1 0 0 4-2
TS Logitech 1 1 0 0 3-0
ANTyloopy 1 1 0 0 6-3
Comarch 1 0 0 1 4-9
Krupiński Pompy 1 1 0 0 4-3
Zakręcony Rogal 1 0 0 1 3-7
Rocket Fuel 1 1 0 0 7-1
FC Po Staremu 1 1 0 0 2-0
AS Romy 1 1 0 0 6-1
Tygrysy Bronxu 1 1 0 0 4-2
OREO 1 1 0 0 8-3
Olsza Team 1 1 0 0 2-1
ISTV Sport 1 1 0 0 10-0
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 5-2
Kraków Knights 1 1 0 0 6-1
Carpe Diem Sport 1 0 0 1 3-7
ZP Tartak 1 1 0 0 8-2
AKS Kabaret 1 0 0 1 3-7
FC Samaobrona 1 1 0 0 7-6
Format 1 0 0 1 3-6
ROCH 1 0 1 0 4-4
JogaBonito 1 1 0 0 4-0
Amber 1 0 0 1 4-7
Pink Bowling 1 0 0 1 1-10
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 0-5
Pakerbox.pl 1 0 0 1 0-2
FC Revolution 1 1 0 0 2-1
Żymła Siermięga 1 0 0 1 0-14
Nosacze 1 0 0 1 4-5
ZSK '97 1 0 0 1 1-2
Amadeus 1 0 0 1 1-11
Al Capone 1 0 1 0 3-3
Walkover 1 0 0 1 3-5
Zabankuj.pl 1 0 0 1 0-5
PAMedica 1 0 0 1 3-7
Grupa Partner 1 0 1 0 3-3
Ekipa Wino 1 0 0 1 0-5
FC Kalinex 1 0 0 1 0-6
CA Sharks 1 0 0 1 0-1
Black Hawks 1 0 0 1 1-4