ADGO

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2016 przez grupę dobrych znajomych.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze C1 (Jesień 2020), Mistrz Ligi D1 (Jesień 2016, Wiosna 2020), Finalista Pucharu Ligi C (Zima 2016/2017)

Koszulki: Granatowe

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od nazwy firmy, w której pracuje większość zawodników.

Liderzy zespołu: Adrian Sikora, Gabriel Stefanik, Dawid Szymski

Kapitan: Adrian Sikora

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 13 10 2 1 37 31

Aktualna forma

DomWyjazdDomDomWyjazd
WWLWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
13-07-2020 20:00 Wolni StrzelcyDom
15-07-2020 20:00 KS AugustynWyjazd
29-07-2020 19:00 Wolni StrzelcyDom
03-08-2020 20:35 NZS UEK FCDom
07-08-2020 19:55 AnonymousWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
10 0 1 0 0 0 28
7 6 6 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 6 3 1 0 0 0
5 0 0 0 0 0 0
10 5 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 0 2 0 2 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 0 1 0 0 0 9
0 0 0 0 0 0 0
5 3 0 0 0 0 0
9 3 3 0 0 0 0
12 12 10 3 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 8 3 0 0 0 0
7 8 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
8 14 6 3 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 2 4 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
8 6 4 2 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Nie ma Lipy 5 5 0 0 44-15
Notoryczni Debiutanci 4 2 0 2 12-15
Stal Nowa Huta 4 1 1 2 18-21
KS Augustyn 4 3 1 0 22-11
Inter Kraków 4 2 1 1 19-12
FC Meczdej 3 3 0 0 27-19
Albatros 3 0 0 3 7-17
Korkociagi.com 3 1 1 1 22-14
Wolni Strzelcy 3 2 0 1 12-9
Grande Bande 3 2 0 1 12-14
Krupiński Pompy 3 2 0 1 14-10
BTCH 3 2 0 1 19-13
Rzezimieszki i Łobuzy 3 2 0 1 29-15
Coca Juniors 3 2 1 0 16-12
Rafis B 2 1 0 1 11-5
Pelicans F.C. 2 0 0 2 4-7
Zmarnowane Talenty 2 1 0 1 8-8
Husaria Kraków 2 1 0 1 6-9
Rodzina Królewska 2 0 1 1 8-9
Anonymous 2 1 0 1 12-9
Szopeni Futbolu 2 1 0 1 5-5
Bianconeri 2 0 0 2 7-9
NZS UEK FC 2 1 1 0 8-5
Despero 2 1 0 1 5-8
FC Po 40-tce 2 0 0 2 1-15
Darmart 2 1 0 1 12-11
PAMedica 2 0 0 2 6-10
Krakoska Piłka 2 0 0 2 6-8
Pink Bowling 2 1 0 1 6-8
ASTOR 2 1 0 1 7-8
Electricom Engieering Flamingo FT 2 1 0 1 5-10
FC Butchers 2 1 0 1 10-12
Prawdziki 2 2 0 0 10-1
Ostatni Bastion 2 0 1 1 8-11
eLCe 2 2 0 0 14-4
AKS Kabaret 2 0 0 2 5-12
AGMA 2 2 0 0 21-6
Gracie o Gacie 2 2 0 0 19-3
ZSK '97 2 1 0 1 9-9
Black Hawks 2 2 0 0 9-6
Płaszów - Serwis Bank 2 1 0 1 7-6
KS Klub Sportowy 2 0 2 0 10-10
Styropian Garlinho 2 2 0 0 12-7
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 10-1
4senal 1 0 0 1 5-6
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 3-4
FC Dłubnia 1 1 0 0 8-3
Nic się nie stało 1 1 0 0 3-2
Browary Hills 32040 1 0 0 1 2-4
Żymła Siermięga 1 0 0 1 0-7
BiegunSport 1 1 0 0 7-1
Tubylcy 1 0 0 1 0-6
Omega 1 1 0 0 6-5
Cemark.pl 1 0 1 0 3-3
Czyżyny 1 1 0 0 5-2
FC Kalinex 1 0 1 0 4-4
UBS Kraków 1 1 0 0 6-1
Jala Dreips 1 1 0 0 10-2
C-Bulls 1 1 0 0 7-2
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 8-4
Hutniczek 1 1 0 0 8-4
PWK 1 1 0 0 2-1
FC Luje 1 1 0 0 10-2
Alliance 1 1 0 0 3-2
GSBK 1 1 0 0 6-1
Awesome Team 1 1 0 0 7-6
Kraków Airport 1 0 0 1 3-6
Amadeus 1 0 0 1 2-5
Mazi Team 1 0 1 0 4-4
Pustynne Lisy 1 0 0 1 3-6
La Furia Roja 1 1 0 0 11-4
Contel Team 1 1 0 0 13-5
Bambaryły 1 1 0 0 21-3
Czarny Lotos 1 1 0 0 14-5
Amplus 1 1 0 0 7-6
Ekipa Wino 1 1 0 0 6-2
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 2-10
M&M 1 1 0 0 5-0
Haftkomp 1 1 0 0 4-3
Katedra CMUJ 1 1 0 0 6-1
Drużyna A 1 0 1 0 5-5
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 3-2
S4Eliminators 1 1 0 0 5-0
Zielone Muchomory 1 1 0 0 17-1
Żubry 1 1 0 0 6-5
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 5-8
No Name 1 1 0 0 5-0
Piłkarski Klub Rzeźników 1 0 0 1 4-6
Shamrock 1 0 0 1 4-12
Pakerbox.pl 1 0 0 1 0-5
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 6-2
DC House Solutions 1 0 0 1 1-6
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 10-2
OREO 1 0 0 1 5-7
Asy NH B 1 1 0 0 4-3
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-14
Porta Kraków 1 1 0 0 6-3
BAnerka 1 0 0 1 1-3
Vittoria Kraków 1 1 0 0 6-5
Heineken HGSS 1 1 0 0 14-3
Deep Blue 1 0 1 0 5-5
Chłopcy do Bicia 1 1 0 0 7-3
Asy NH 1 0 0 1 6-8
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 2-6
Kameb 1 0 0 1 1-2