Adgosklep.pl

Nazwa skrócona:
Adgosklep
Skrót:
ADG

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2016 przez grupę dobrych znajomych.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi D1 (Jesień 2016, Wiosna 2020), Finalista Pucharu Ligi C (Zima 2016/2017)

Koszulki: Granatowe

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od nazwy firmy, w której pracuje większość zawodników.

Liderzy zespołu: Adrian Sikora, Gabriel Stefanik, Dawid Szymski

Kapitan: Adrian Sikora

Aktualna forma

DomDomDomDomWyjazd
LWLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
28-08-2020 20:50 Rodzina KrólewskaDom
31-08-2020 19:35 Nowa Elektro SquadDom
11-09-2020 19:55 Zmarnowane TalentyDom
16-09-2020 20:00 Pelicans F.C.Dom
21-09-2020 19:00 Inter KrakówWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
26-10-2017 Asy NHDom
16-03-2018 Vittoria KrakówDom
19-03-2018 AlbatrosDom
13-04-2018 AlbatrosDom
25-09-2020 19:00 Jala DreipsWyjazd

Nazwa Rozegrane mecze
19 19 19 2 0 0 0
15 0 1 0 0 0 41
112 134 77 12 4 0 0
3 2 0 0 0 0 0
19 10 11 0 0 0 0
28 23 12 2 1 1 0
20 2 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
29 11 10 0 1 0 0
1 1 0 0 0 0 0
2 1 1 0 0 0 7
8 4 3 0 1 0 0
16 4 10 1 0 0 0
10 7 3 0 1 1 0
6 0 3 0 1 0 0
2 0 1 0 0 0 0
38 30 25 2 2 0 0
99 18 18 0 6 2 69
15 3 7 1 2 0 0
1 0 1 0 0 0 0
36 55 68 9 2 0 0
1 0 0 0 0 0 5
0 0 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
12 0 1 0 1 0 39
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
11 0 2 0 0 0 0
4 2 1 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 6 3 0 0 0 0
11 4 2 0 1 0 0
9 4 7 0 0 0 0
36 55 44 6 1 0 0
28 6 9 0 1 0 0
2 0 1 0 0 0 8
1 0 0 0 0 0 0
41 59 29 12 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 13
12 8 7 0 0 0 0
23 0 3 3 0 0 89
3 0 0 0 0 0 0
26 15 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
43 83 47 13 6 0 0
3 0 1 0 0 0 0
30 0 0 1 0 0 114
2 0 0 0 0 0 0
15 0 9 0 2 0 0
1 0 0 0 0 0 0
17 16 14 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
21 6 8 0 0 0 0
8 14 6 3 0 0 0
10 0 0 0 0 0 63
30 18 7 1 1 0 0
6 2 6 0 0 0 0
4 0 3 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
3 0 1 0 0 0 7
15 0 1 0 0 0 68
31 1 8 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
18 11 13 2 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Nie ma Lipy 5 5 0 0 44-15
Notoryczni Debiutanci 4 2 0 2 12-15
Inter Kraków 4 2 1 1 19-12
KS Augustyn 4 3 1 0 22-11
Albatros 3 0 0 3 7-17
Grande Bande 3 2 0 1 12-14
Rzezimieszki i Łobuzy 3 2 0 1 29-15
Stal Nowa Huta 2 1 0 1 10-12
Styropian Garlinho 2 2 0 0 12-7
Flamingo FT 2 1 0 1 5-10
Husaria Kraków 2 1 0 1 6-9
Rafis B 2 1 0 1 11-5
PAMedica 2 0 0 2 6-10
FC Butchers 2 1 0 1 10-12
Coca Juniors 2 1 1 0 9-6
Ostatni Bastion 2 0 1 1 8-11
BTCH 2 1 0 1 12-10
ASTOR 2 1 0 1 7-8
FC Po 40-tce 2 0 0 2 1-15
Krakoska Piłka 2 0 0 2 6-8
Szopeni Futbolu 2 1 0 1 5-5
Darmart 2 1 0 1 12-11
eLCe 2 2 0 0 14-4
AGMA 2 2 0 0 21-6
Gracie o Gacie 2 2 0 0 19-3
Anonymous 2 1 0 1 12-9
Wolni Strzelcy 2 1 0 1 7-5
Black Hawks 2 2 0 0 9-6
NZS UEK FC 2 1 1 0 8-5
ZSK '97 2 1 0 1 9-9
AKS Kabaret 2 0 0 2 5-12
Shamrock 1 0 0 1 4-12
Despero 1 1 0 0 3-2
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 6-2
Pelicans F.C. 1 0 0 1 1-2
Pakerbox.pl 1 0 0 1 0-5
Zmarnowane Talenty 1 0 0 1 3-5
Rodzina Królewska 1 0 0 1 4-5
UBS Kraków 1 1 0 0 6-1
KS Klub Sportowy 1 0 1 0 7-7
Hutniczek 1 1 0 0 8-4
Alliance 1 1 0 0 3-2
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 3-4
PWK 1 1 0 0 2-1
Dream Crushers 1 0 0 1 1-6
No Name 1 1 0 0 5-0
Nic się nie stało 1 1 0 0 3-2
FC Meczdej 1 1 0 0 7-5
Kraków Airport 1 0 0 1 3-6
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 10-1
GSBK 1 1 0 0 6-1
FC Luje 1 1 0 0 10-2
4senal 1 0 0 1 5-6
Awesome Team 1 1 0 0 7-6
BAnerka 1 0 0 1 1-3
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 10-2
Pustynne Lisy 1 0 0 1 3-6
Zielone Muchomory 1 1 0 0 17-1
S4Eliminators 1 1 0 0 5-0
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 3-2
Drużyna A 1 0 1 0 5-5
Katedra CMUJ 1 1 0 0 6-1
Haftkomp 1 1 0 0 4-3
M&M 1 1 0 0 5-0
Ekipa Wino 1 1 0 0 6-2
Amadeus 1 0 0 1 2-5
Amplus 1 1 0 0 7-6
Czarny Lotos 1 1 0 0 14-5
Bambaryły 1 1 0 0 21-3
Contel Team 1 1 0 0 13-5
La Furia Roja 1 1 0 0 11-4
Mazi Team 1 0 1 0 4-4
Asy NH B 1 1 0 0 4-3
Żubry 1 1 0 0 6-5
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 2-10
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 5-8
Porta Kraków 1 1 0 0 6-3
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 2-6
Asy NH 1 0 0 1 6-8
Chłopcy do Bicia 1 1 0 0 7-3
Deep Blue 1 0 1 0 5-5
Heineken HGSS 1 1 0 0 14-3
Vittoria Kraków 1 1 0 0 6-5
OREO 1 0 0 1 5-7
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-14
Piłkarski Klub Rzeźników 1 0 0 1 4-6
Bianconeri 1 0 0 1 4-5
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 8-4