Szopeni Futbolu

Nazwa skrócona:
Szopeni F.
Skrót:
SZF

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2018.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze D2 (Jesień 2018)

Koszulki: Szaro-zielone

Informacje dodatkowe: Nazwa zespołu nawiązuje do faktu, że gracze zespołu kochają zarówno piłkę nożną, jak i muzykę klasyczną i dlatego ich gra jest płynna jak walc.

Liderzy zespołu: Sebastian Bator, Filip Gurgul

Kapitan: Filip Gurgul

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 13 4 8 1 4 12

Aktualna forma

DomDomWyjazdDomWyjazd
DWWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
08-07-2020 20:35 FC LujeDom
15-07-2020 19:40 HutniczekDom
28-07-2020 22:20 FC LujeWyjazd
30-07-2020 21:25 Nie ma LipyDom
04-08-2020 20:10 PWKWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
3 1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 1 2 0 0 0 0
12 15 6 2 1 0 0
4 0 1 0 0 0 0
9 0 2 0 0 0 37
2 0 0 0 0 0 0
4 9 4 2 1 0 0
4 4 4 0 0 0 0
1 3 0 0 1 0 0
11 5 2 1 0 0 0
12 0 0 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 0 2 0 0 0 5
0 0 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
7 3 1 0 0 0 0
5 4 2 0 1 0 0
2 0 0 0 0 0 8
1 0 4 0 0 0 0
9 3 8 0 0 0 0
7 3 6 0 0 1 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
KS Augustyn 5 3 0 2 22-21
Nie ma Lipy 4 3 0 1 23-14
Virtus Logistics 3 0 0 3 7-16
PWK 3 1 0 2 11-10
Albatros 3 0 0 3 9-33
NZS UEK FC 3 2 0 1 18-8
Rekonwalescenci Skawina 3 1 1 1 10-8
TS Logitech 3 2 1 0 15-5
Geodziki 3 1 0 2 8-7
Koledzy z Roboty 2 1 1 0 5-4
Krakoska Piłka 2 1 0 1 13-11
Nowa Elektro Squad 2 1 1 0 9-7
Hutniczek 2 1 0 1 11-12
4senal 2 1 0 1 7-7
FC Luje 2 1 1 0 12-7
FC Mateco Kraków 2 0 0 2 5-15
Big Time Kraków 2 1 0 1 3-6
Alliance 2 1 1 0 7-6
ADGO 2 1 0 1 5-5
Janusze Futbolu 2 1 0 1 10-3
Calcio & Birra Kraków 2 2 0 0 7-0
Błękitna Wataha 2 2 0 0 9-2
ASTOR B 2 0 0 2 2-11
Armagedon - Jotel Bau 2 1 1 0 10-3
Husaria Kraków 1 1 0 0 4-3
Stal Nowa Huta 1 1 0 0 5-0
Despero 1 0 1 0 2-2
Nic się nie stało 1 0 1 0 2-2
Shamrock Projekty 1 0 0 1 2-12
Styropian Garlinho 1 0 0 1 2-7
PAMedica 1 1 0 0 12-3
CBB 1 1 0 0 8-0
Anonymous 1 0 0 1 4-5
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 2-3
7 Up 1 0 0 1 3-4
Browary Hills 32040 1 0 0 1 2-9
Wściekłe Psy 1 1 0 0 5-1
Apollo 30 1 0 0 1 4-7
Fuste Kraków 1 1 0 0 14-2
Radka 1 0 0 1 3-10
OSK Adrenalina 1 1 0 0 7-6
Vittoria Kraków 1 1 0 0 6-3
Rodzina Królewska 1 0 1 0 6-6
Piłkarski Klub Rzeźników 1 0 0 1 1-3
Płaszów - Serwis Bank 1 0 1 0 4-4
Black Label 1 1 0 0 7-4
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 11-5
ASTOR 1 0 0 1 3-4
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 9-3
Złote Chłopaki 1 0 0 1 6-7
Wadowscy 1 0 0 1 3-4
Kraków Knights 1 0 0 1 1-4
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 10-2
Wonderkids 1 1 0 0 3-2
NiechSięBoio! 1 1 0 0 9-1