Nic się nie stało

Historia: Zespół zgłoszony do rozgrywek FLS przed sezonem Wiosna 2015. Po dwóch sezonach Nic się nie stało wycofało się z dalszej rywalizacji, by powrócić do niej przed startem sezonu Wiosna 2019.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi E2 (Jesień 2020), 2. miejsce w Lidze E1 (Jesień 2019)

Koszulki: żółte

Dodatkowe informacje: Skład drużyny jest międzynarodowy, chociaż w znacznej mierze opiera się o graczy z Francji.

Liderzy zespołu: Kevin Dumon, Yaroslav Pavlushonok, Bertrand Perio

Kapitan: Bertrand Perio

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 0 0 0 0 0 0

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
BTCHDom
Eagles FCDom
Zmarnowane TalentyWyjazd
Koledzy z RobotyWyjazd
Black LabelDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
OREO 4 2 1 1 15-16
Janusze Futbolu 3 2 0 1 12-6
Powrót Żywych Trupów 3 3 0 0 19-0
Heineken HGSS 3 2 0 1 16-8
Błękitna Wataha 2 2 0 0 10-5
NiechSięBoio! 2 2 0 0 17-6
Boga Jonito 2 1 1 0 6-4
Despero 2 1 0 1 13-15
Hutniczek 2 1 0 1 11-11
InPost 2 2 0 0 13-2
Wzmocnieni FC 2 1 0 1 9-10
Husaria Kraków 2 1 0 1 6-4
Koledzy z Roboty 2 0 2 0 5-5
Brainly 2 1 0 1 16-8
FC Pelikany 2 2 0 0 21-2
ZK Bruk 2 2 0 0 8-6
Hitachi ABB 2 1 1 0 11-3
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 0-5
Styropian Garlinho 1 0 0 1 0-8
Krakoska Piłka 1 0 1 0 5-5
4senal 1 0 0 1 5-6
Rekonwalescenci Skawina 1 0 0 1 1-3
Albatros 1 0 0 1 1-7
Alliance 1 0 0 1 2-8
ADGO 1 0 0 1 2-3
Los Pivones C.F. 1 1 0 0 6-5
Szopeni Futbolu 1 0 1 0 2-2
Vittoria Kraków 1 1 0 0 14-3
BKS Team 1 0 0 1 3-5
No Name 1 1 0 0 3-2
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 10-1
Nafta Kraków Retro 1 1 0 0 8-0
Śledziki 1 1 0 0 7-2
Fi Squad 1 1 0 0 5-3
Za Słabi na B klasę 1 1 0 0 10-2
Restauracja V8 1 1 0 0 11-0
Familia de Papel 1 1 0 0 8-4
Amber Gol B 1 0 0 1 2-5
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 3-8
TeamTechnik 1 0 0 1 2-5
Kraków Knights 1 0 0 1 1-2
Contel Team 1 0 0 1 2-7
DK Logistics 1 0 0 1 3-12
Max Apartments 1 0 0 1 1-11
CCKS Chłopy 1 0 0 1 0-5
Gulden Draak 1 1 0 0 5-4
Mek-trans 1 0 0 1 4-9
ISTV Sport 1 1 0 0 4-3
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 1-2
Kaprin Kraków 1 0 0 1 2-6
Nie ma Lipy 1 0 0 1 2-7
Schibsted Tech Polska 1 0 0 1 3-4
UPM-Kymmene B 1 0 0 1 4-8
FC Admind 1 1 0 0 5-0
GROM 1 1 0 0 4-3
Budintech 1 1 0 0 5-0
Eagles Football Club 1 1 0 0 4-2