Rekonwalescenci Skawina

Nazwa skrócona:
Rekonw,
Skrót:
REK

Historia: Zespół zgłoszony do rozgrywek FLS przed Ligą Zimową 2018/2019. W jej trakcie Rekonwalesceni Skawina zaprezentowali się z dobrej strony i w pełni zasłużenie otrzymali „dziką kartę” umożliwiającą im grę w sezonie Wiosna 2019 na czwartym, a nie piątym, szczeblu rozgrywkowym. Zespół ze Skawiny korzystnie prezentował się zwłaszcza w drugiej części Ligi, w której nie miał sobie równych.

Osiągnięcia w FLS: brak

Koszulki: niebieskie

Liderzy zespołu: Marcin Bahyrycz, Konrad Biela, Tomasz Szumny

Kapitan: Tomasz Szumny

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 11 5 5 1 4 16

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdWyjazd
WLWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
29-06-2020 19:00 UBS KrakówDom
08-07-2020 20:00 Coca JuniorsWyjazd
22-07-2020 19:40 Black LabelDom
0:-3
29-07-2020 19:00 Eagles FCWyjazd
31-07-2020 20:50 WadowscyWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Nic się nie stałoDom
Nic się nie stałoDom
Nazwa Rozegrane mecze
10 2 6 0 0 0 0
6 0 2 0 1 0 0
2 1 1 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
10 4 5 0 0 0 0
3 1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
8 10 8 2 0 0 0
6 0 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 1 2 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 0
9 4 0 1 0 0 0
10 13 2 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 9 1 1 0 0 0
10 0 0 0 0 0 46
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Albatros 4 0 2 2 12-18
UBS Kraków 4 3 0 1 19-12
Wadowscy 4 4 0 0 25-10
Black Label 3 2 0 1 12-7
Szopeni Futbolu 3 1 1 1 8-10
Prawdziki 2 2 0 0 7-3
Big Time Kraków 2 1 0 1 4-4
Eagles FC 2 0 0 2 7-16
Hutniczek 2 1 0 1 5-4
NZS UEK FC 2 2 0 0 14-11
Nowa Elektro Squad 2 0 0 2 3-15
Wściekłe Psy 2 2 0 0 9-4
Alliance 2 0 0 2 5-17
KS Augustyn 2 1 1 0 7-4
Błękitna Wataha 2 2 0 0 13-6
Jager-Masters 2 2 0 0 15-6
Płaszów - Serwis Bank 2 0 0 2 4-11
Coca Juniors 1 0 0 1 5-6
Husaria Kraków 1 0 0 1 2-4
Krakoska Piłka 1 0 0 1 2-4
4senal 1 0 0 1 1-4
Zmarnowane Talenty 1 0 1 0 2-2
C-Bulls 1 1 0 0 8-4
Despero 1 0 0 1 3-9
Aptiv 1 0 0 1 3-8
BTCH 1 0 0 1 2-6
Red Bulls 1 1 0 0 3-2
Stare Wilki 1 0 0 1 1-6
Styropian Garlinho 1 0 0 1 7-10
Stal Nowa Huta 1 1 0 0 4-2
Nic się nie stało 1 1 0 0 3-1
Adgosklep.pl 1 0 0 1 1-10
Rodzina Królewska 1 0 0 1 2-3
Wonderkids 1 0 0 1 1-6
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 6-5
Złote Chłopaki 1 0 0 1 5-6
FC Kalinex 1 0 0 1 4-5
Błękitna Siermięga 1 0 0 1 2-5
Vittoria Kraków 1 1 0 0 9-3
OSK Adrenalina 1 0 0 1 4-6
Apollo 30 1 0 0 1 1-4
Się Wymyśli Potem 1 0 0 1 2-6
Cairo-Honda 1 0 0 1 2-6