AKS Kabaret

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2013.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2015), 3. miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2014), Mistrz Ligi D3 (Jesień 2016), 3. miejsce w Lidze E2 (Wiosna 2019)

Koszulki: zielono-białe

Najwięksi rywale: Vittoria Kraków

Informacje dodatkowe: Nazwa zespołu jest wyrazem pozytywnego sposobu bycia kapitana. Na boisku AKS to przede wszystkim zdyscyplinowany taktycznie monolit.

Lider zespołu: Mateusz Bąk

Kapitan: Rafał Pancerz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
10 12 3 8 1 -11 10

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazdWyjazdDom
LWLDL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
01-07-2020 21:30 TS LogitechDom
07-07-2020 19:35 Nuova ForzaWyjazd
09-07-2020 22:20 Stare WilkiWyjazd
14-07-2020 22:00 Vittoria KrakówWyjazd
23-07-2020 20:30 Shamrock ProjektyDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Jager-MastersWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
2 1 0 0 0 0 0
11 6 3 0 1 0 0
12 1 7 0 0 0 0
12 0 1 2 0 0 41
12 2 1 0 0 0 0
12 7 4 1 0 0 0
7 1 1 0 0 0 0
10 3 1 0 0 0 0
9 2 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 2 2 0 0 0 0
7 0 0 0 2 0 0
11 5 1 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Perła Kraków 4 1 1 2 12-13
La Furia Roja 4 1 1 2 6-12
Etanol United 3 0 0 3 5-29
Żymła Siermięga 3 0 0 3 9-24
Silicon Creations 3 1 0 2 14-11
TS Logitech 3 2 0 1 9-6
Amber 3 0 0 3 11-26
Drewnleś Szóstka V. 3 2 0 1 17-10
Vittoria Kraków 3 0 1 2 5-10
ASOCIAR.PL 2 0 1 1 7-8
GSBK 2 2 0 0 5-2
Rocket Fuel 2 2 0 0 10-5
Wonderkids 2 0 1 1 5-6
Nie ma Lipy 2 1 0 1 14-15
ISTV Sport 2 1 1 0 9-4
Albero Meble 2 0 1 1 3-9
Sensusmed Rolmet KW 2 2 0 0 15-3
Delta Dębica 2 2 0 0 13-9
Rzezimieszki i Łobuzy 2 1 0 1 23-11
Oświecenia Team 2 0 0 2 7-18
BKS Team 2 1 0 1 9-10
Wściekłe Psy 2 1 1 0 5-3
Ready4s 2 2 0 0 15-3
Stare Wilki 2 1 0 1 7-9
Delta Squad 2 2 0 0 6-3
Zabankuj.pl 2 1 0 1 4-10
Omega 2 1 0 1 12-16
RKK agropark.com.pl 2 2 0 0 9-5
ADGO 2 2 0 0 12-5
Deniko Drink Team 2 1 0 1 9-13
Aptiv 2 0 0 2 5-9
Home Broker 2 0 0 2 7-21
ROCH 2 2 0 0 24-3
Nuova Forza 2 1 0 1 5-6
Aerodynamika Nocnika 1 0 1 0 3-3
Groove Street 1 1 0 0 5-3
FC Butchers 1 0 0 1 3-5
Pustynne Lisy 1 0 0 1 0-6
Czarny Lotos 1 1 0 0 5-0
Contel Team 1 1 0 0 4-0
ZSK '97 1 0 1 0 6-6
eLCe 1 0 0 1 3-9
Bambaryły 1 1 0 0 12-4
AGMA 1 0 0 1 3-6
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 3-5
Amplus 1 0 0 1 1-5
Kraków Airport 1 0 0 1 2-7
Jager-Masters 1 1 0 0 11-3
Styropian Garlinho 1 0 0 1 2-7
Black Label 1 1 0 0 8-2
Revo Drink Team 1 1 0 0 6-1
Geodziki 1 0 0 1 2-6
Gamma 1 0 1 0 4-4
InPost 1 0 0 1 2-3
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 4-7
Shamrock Projekty 1 0 0 1 2-6
BTCH 1 0 0 1 2-3
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 3-7
Rafis B 1 0 0 1 3-4
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 3-8
Darmart 1 0 0 1 2-4
Husaria Kraków 1 0 0 1 4-9
Sport Consulting Group 1 1 0 0 9-2
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 3-4
Coca Juniors 1 0 0 1 2-4
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 4-2
PHU Olipra 1 0 0 1 1-12
Black Team 1 1 0 0 17-1
SeeKrakow 1 1 0 0 10-2
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 8-0
Aqua Soil 1 1 0 0 6-4
Bruta 1 0 0 1 3-4
Skawmar-Gr. Partner 1 0 0 1 2-4
FC Kalinex 1 0 0 1 3-4
M&M 1 0 0 1 4-7
KSEERO pl Lokomotiv 1 1 0 0 8-1
Victoria 1 1 0 0 10-3
Szesnastka 1 0 0 1 4-5
Polska Myśl Szkolen. 1 1 0 0 5-0
Leanpassion 1 1 0 0 4-1
Meteor Kraków 1 0 1 0 3-3
Porta Kraków 1 1 0 0 4-1
FC BONSAI 1 1 0 0 20-2
Motul Kraków 1 1 0 0 10-1
GeoKrak 1 1 0 0 5-0
Popily my wczoraj 1 0 1 0 1-1
Galdrew 1 0 1 0 3-3
Darmat 1 0 0 1 2-7
Trzynastka 1 1 0 0 9-2
Techglass 1 1 0 0 6-4
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 1-0
Słoneczne GEO 1 0 0 1 2-5
Prawdziki 1 0 0 1 0-2
Hitachi ABB 1 1 0 0 5-4
ZP Tartak 1 1 0 0 3-0
Carpe Diem Sport 1 1 0 0 9-5
NZS UEK FC 1 1 0 0 7-3
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 3-11
Rafis 1 0 0 1 4-5
Piraci 1 0 1 0 5-5
FC po Nalewce 1 0 0 1 2-5
Czyżyny 1 0 0 1 4-6
GEO-ZENIT 1 0 0 1 0-5
XXXIV 1 0 0 1 2-12
Sęk Team 1 1 0 0 7-3
Dzida w Przód 1 1 0 0 2-0
Grupa Partner 1 0 1 0 5-5
EmiTel 1 1 0 0 9-6
SOLART 1 0 0 1 7-10
Klepa Team 1 1 0 0 2-1
Brotha Collective 1 1 0 0 5-0
Tylko piękne się liczą 1 0 0 1 0-1