BKS Team

Nazwa skrócona:
BKS Team
Skrót:
BKS

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 12 6 4 2 6 20

Aktualna forma

WyjazdDomDomWyjazdWyjazd
LWDLD

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
08-07-2020 20:35 TS LogitechWyjazd
15-07-2020 19:00 Nuova ForzaDom
22-07-2020 19:40 InPostDom
28-07-2020 20:05 FC Mateco KrakówWyjazd
-1:0
05-08-2020 20:00 GSBKWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Jager-MastersDom
Nazwa Rozegrane mecze
3 0 0 0 0 0 0
3 1 2 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 5
0 0 0 0 0 0 0
11 9 3 1 2 0 0
6 0 0 0 0 0 5
6 3 0 0 0 0 0
4 5 1 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 5 2 1 0 0 0
9 17 3 2 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 1 1 1 0 0 33
9 0 3 0 0 0 0
11 4 4 0 1 0 4
6 2 2 0 0 0 0
4 5 5 0 0 0 0
8 0 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
11 0 0 0 2 0 0
10 1 1 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
JogaBonito 3 1 0 2 13-18
CBB 3 1 0 2 15-17
OREO 2 2 0 0 14-5
Nuova Forza 2 2 0 0 12-8
Perła Kraków 2 2 0 0 11-4
Ready4s 2 2 0 0 10-3
Al Capone 2 1 0 1 5-7
Ekipa Wino 2 1 0 1 1-14
Husaria Kraków 2 2 0 0 13-3
Schibsted Tech Polska 2 2 0 0 11-3
Korkociagi.com 2 0 0 2 3-9
Sław-Mont 2 1 0 1 5-9
Bruta 2 2 0 0 10-3
FC Kalinex 2 0 0 2 7-18
Tygrysy Bronxu 2 1 1 0 9-5
Victoria 2 2 0 0 15-6
Kaprin Kraków 2 1 0 1 4-4
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 3-2
GSBK 1 0 1 0 5-5
AS Maestro 1 0 0 1 3-5
Walkover 1 0 0 1 2-8
Grupa Partner 1 0 0 1 3-6
Aptiv 1 0 0 1 0-8
PAMedica 1 0 0 1 1-6
CA Sharks 1 0 0 1 0-5
TS Logitech 1 0 0 1 2-4
Shamrock Projekty 1 1 0 0 5-4
AKS Kabaret 1 1 0 0 7-3
Stare Wilki 1 0 0 1 2-3
SOLIDEXPERT 1 0 0 1 3-5
InPost 1 0 1 0 5-5
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 6-7
Vittoria Kraków 1 0 0 1 1-3
FC Pelikany 1 0 1 0 4-4
Silicon Creations 1 1 0 0 5-4
Nic się nie stało 1 1 0 0 5-3
Hitachi ABB 1 1 0 0 11-1
Revo Drink Team 1 0 0 1 2-7
Zabankuj.pl 1 0 0 1 3-8
Mek-trans 1 0 0 1 1-7
Olsza Team 1 0 1 0 3-3
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 3-2
Fronton 1 0 0 1 4-7
AP Sportivo 1 0 0 1 2-9
Heineken HGSS 1 1 0 0 4-3
ZK Bruk 1 1 0 0 19-2
Niezniszczalni 1 0 0 1 3-6
Goodfellas 1 1 0 0 5-1
KS Augustyn 1 0 0 1 2-4
AdeBajory 1 1 0 0 7-3
DK Logistics 1 0 0 1 2-4
La Furia Roja 1 0 0 1 1-3
GROM 1 1 0 0 8-4
EmiTel 1 1 0 0 5-4
Amber Gol B 1 1 0 0 2-1
Brainly 1 1 0 0 11-7
BAnerka 1 1 0 0 2-1
UPM-Kymmene B 1 1 0 0 4-2
Bambaryły 1 1 0 0 10-0
eLCe 1 1 0 0 5-1
Kraków Knights 1 1 0 0 2-0
Tylko piękne się liczą 1 0 0 1 4-6