GSBK

Nazwa skrócona:
GSBK
Skrót:
GSB
Klub:

Historia: Zespół powołany na potrzeby FLS przed sezonem Wiosna 2016.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze D4 (Wiosna 2018) 

Koszulki: Pomarańczowe

Najwięksi rywale: Janusze Futbolu

Dodatkowe informacje: Nazwa drużyny odnosi się do biura konstrukcyjnego w którym pracują wszyscy grający w niej zawodnicy. Zespół tworzy grupa kolegów, których połączyła pasja do piłki nożnej i którzy po okresie regularnej gry na hali lub orliku, postanowili spróbować swoich sił w profesjonalnie zorganizowanych rozgrywkach.

Liderzy zespołu: Krzysztof Kubik, Michał Topolski, Ryszard Sajdak

Kapitan: Ryszard Sajdak

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
14 12 0 10 2 -38 -4

Aktualna forma

WyjazdDomDomWyjazdDom
LLDLD

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
21-07-2020 19:40 Nuova ForzaWyjazd
23-07-2020 21:25 Stare WilkiDom
-3:0
28-07-2020 19:35 Ready4sDom
03-08-2020 19:40 FC Mateco KrakówWyjazd
0:-3
05-08-2020 20:00 BKS TeamDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Jager-MastersDom
Nazwa Rozegrane mecze
7 2 2 1 0 0 0
7 2 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 3
8 8 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 0 1 0 0 0 0
8 6 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 4
5 0 0 0 0 0 27
10 2 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
9 0 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 1 0 0 0 0 20
6 2 1 0 0 0 0
7 1 2 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Janusze Futbolu 5 5 0 0 32-8
Coca Juniors 3 0 2 1 8-13
ZK Bruk 3 0 1 2 12-14
Diamond 3 1 1 1 14-10
Wodociągi Miasta Krakowa 3 0 0 3 8-37
Ecolab 3 1 0 2 12-7
Deportivo La Speluna 3 2 0 1 13-5
Na Zero z Przodu 3 2 0 1 13-3
AZS UEK 2 0 0 2 4-17
eLCe 2 0 0 2 2-11
Żubry 2 0 0 2 6-11
Bambaryły 2 1 0 1 10-8
Fuzja AZ 2 1 0 1 11-6
Ostatni Bastion 2 1 0 1 5-8
AKS Kabaret 2 0 0 2 2-5
KPPN 2 0 1 1 5-9
Vittoria Kraków 2 0 0 2 7-17
Ławka Rezerwowych 2 1 0 1 12-9
Aqua Fighters 2 2 0 0 22-2
Black Team 2 2 0 0 14-2
Osiedle Fi 2 2 0 0 16-2
Calcio & Birra Kraków 2 0 1 1 4-13
Istanbul United 2 1 0 1 8-8
KS Augustyn 2 0 0 2 5-16
7 Up 2 0 1 1 7-9
SOLART 2 0 0 2 5-8
La Furia Roja 2 0 0 2 6-12
Virtus Logistics 1 0 0 1 2-10
InPost 1 0 0 1 5-6
Wakanda FC 1 0 0 1 1-9
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 0-5
ASTOR 1 0 0 1 0-13
Kameb 1 0 0 1 1-6
Błękitna Siermięga 1 0 0 1 2-10
Flamingo FT 1 0 0 1 0-8
Stare Wilki 1 0 0 1 0-5
Ready4s 1 0 1 0 3-3
Shamrock Projekty 1 0 0 1 1-9
Hitachi ABB 1 0 0 1 1-16
BKS Team 1 0 1 0 5-5
Perła Kraków 1 0 0 1 4-5
TS Logitech 1 0 0 1 1-4
Nie ma Lipy 1 0 1 0 4-4
Rafis B 1 0 0 1 5-8
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 2-13
Silicon Creations 1 0 0 1 1-4
Husaria Kraków 1 0 0 1 0-5
Adgosklep.pl 1 0 0 1 1-6
BTCH 1 0 0 1 0-8
Styropian Garlinho 1 0 0 1 1-13
FC Po 40-tce 1 0 0 1 1-4
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 2-6
Kraków Airport 1 0 0 1 0-14
Darmart 1 0 0 1 4-6
Piłkarski Klub Rzeźników 1 0 0 1 1-7
Wielka Szóstka 1 0 0 1 3-4
Banda Pycholi 1 0 0 1 1-4
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 3-11
Porta Kraków 1 0 0 1 1-2
Al Capone 1 0 0 1 1-4
UPM Griffins 1 0 0 1 1-2
YOHO Cats 1 1 0 0 6-4
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 1-11
Pustynne Lisy 1 0 0 1 1-13
AS Romy 1 1 0 0 4-2
Black Hawks 1 0 0 1 1-5
FC Pelikany 1 0 0 1 3-4
UBS Kraków 1 0 0 1 1-3
Inter Kraków 1 0 0 1 1-2
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 4-3
Bruta 1 0 0 1 4-5
Aptiv 1 0 0 1 2-12
Rogue 1 0 0 1 3-6
Curva da Morte FC 1 0 0 1 0-7
Los Amigos 1 1 0 0 8-3
Deep Blue 1 0 0 1 1-3
BiegunSport 1 1 0 0 10-3
Nienazwani 1 1 0 0 5-4
Radka 1 0 0 1 1-7
Zabankuj.pl 1 1 0 0 2-0
Jala Dreips 1 1 0 0 4-3
CCKS Chłopy 1 0 0 1 2-4
Shamrock 1 0 1 0 2-2
Soley 1 1 0 0 4-2
Grande Bande 1 0 0 1 1-2
Nuova Forza 1 0 0 1 2-4