Perła Kraków

Historia: Perła Kraków do rozgrywek FLS została zgłoszona przed Ligą Zimową 2018/2019

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi E1 (Jesień 2020)

Koszulki: zielone

Informacje dodatkowe: Perła Kraków to przede wszystkim znakomita atmosfera. Przed meczami, w ich trakcie oraz po nich. Zawodnicy Perły zawsze mogą liczyć na wsparcie wiernego grona sympatyków, które dysponuje klubowymi szalikami i zagrzewa drużynę do walki w każdym spotkaniu.

Liderzy zespołu: Patryk Dybka, Szymon Gucwa, Michał Myszka

Kapitan: Michał Myszka

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 12 5 7 0 -19 15

Aktualna forma

DomDomDomWyjazdWyjazd
LLLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
09-07-2020 20:30 Nuova ForzaDom
13-07-2020 19:00 Silicon CreationsDom
21-07-2020 22:20 FC Mateco KrakówDom
03-08-2020 20:00 InPostWyjazd
05-08-2020 19:00 TS LogitechWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Jager-MastersWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
9 1 3 0 2 0 5
6 3 2 0 1 0 0
5 2 0 0 0 0 0
12 8 1 2 0 0 9
4 1 0 0 0 0 0
10 3 3 0 0 0 0
12 3 2 0 0 0 0
9 1 0 0 0 0 0
10 5 2 1 0 0 0
3 9 3 2 0 0 0
6 0 0 0 0 0 28
9 3 2 0 1 1 0
0 0 0 0 0 0 0
3 1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 1 0 0 0 0 14
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
TS Logitech 8 6 0 2 34-22
Wściekłe Psy 4 1 1 2 14-21
AKS Kabaret 4 2 1 1 13-12
Ready4s 4 2 1 1 20-12
Silicon Creations 4 1 1 2 22-21
Vittoria Kraków 4 3 0 1 19-17
Stare Wilki 3 1 1 1 18-15
Black Label 2 2 0 0 17-2
Aptiv2 2 0 0 2 10-17
Victoria 2 1 0 1 5-13
NZS UEK FC 2 1 0 1 6-6
Jager-Masters 2 2 0 0 18-11
Albero Meble 2 0 0 2 10-16
Levada 2 1 0 1 13-7
Wonderkids 2 0 0 2 2-18
Nuova Forza 2 1 0 1 8-7
BKS Team 2 0 0 2 4-11
ANTyloopy 1 0 1 0 4-4
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 0-4
Shamrock Projekty 1 0 0 1 1-7
Koledzy z Roboty 1 1 0 0 3-0
GSBK 1 1 0 0 5-4
InPost 1 0 0 1 4-9
KS Batory 1 1 0 0 5-1
Gamma 1 1 0 0 13-1
Geodziki 1 1 0 0 3-2
Revo Drink Team 1 0 0 1 5-6
Tylko piękne się liczą 1 1 0 0 8-4
Anonymous 1 0 0 1 2-3
Wzmocnieni FC 1 0 0 1 4-7
Rocket Fuel 1 0 0 1 3-6
FC Luje 1 0 0 1 4-5
PWK 1 0 0 1 0-7
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 4-5
Śledziki 1 0 0 1 3-4
Eagles FC 1 0 0 1 2-6
ASTOR B 1 0 0 1 2-5
Groove Street 1 0 0 1 2-9
Black Hawks 1 0 0 1 2-3
KS Augustyn 1 0 0 1 0-8
Krakoska Piłka 1 0 1 0 4-4
Alliance 1 0 0 1 1-7
H&S Team 1 1 0 0 6-0