OREO

Klub:

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2014.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze D1 (Jesień 2016)

Koszulki: Czarne

Liderzy zespołu:  Mateusz Bednarczyk, Mateusz Kozłowski, Tomasz Piórkowski

Kapitan: Kordian Pawlik

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 11 5 5 1 -9 16

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazdWyjazdDom
LWWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
01-07-2020 19:00 ASTOR BDom
07-07-2020 20:10 FC AdmindWyjazd
10-07-2020 19:00 Powrót Żywych TrupówWyjazd
22-07-2020 19:00 Janusze FutboluWyjazd
04-08-2020 20:30 Armagedon - Jotel BauDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Ławka RezerwowychDom
Nazwa Rozegrane mecze
4 3 0 0 0 0 0
6 3 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 2 2 0 1 0 6
9 2 1 0 1 0 13
4 0 0 0 0 0 21
0 0 0 0 0 0 0
11 1 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
11 3 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 13 3 0 1 1 0
10 1 6 0 0 0 0
8 7 3 0 1 0 0
2 0 0 0 0 0 7
9 4 2 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 3
11 1 8 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Vittoria Kraków 6 3 0 3 30-29
Janusze Futbolu 5 2 2 1 17-15
Heineken HGSS 5 0 1 4 15-25
Nic się nie stało 4 1 1 2 16-15
FC Pelikany 4 3 1 0 20-10
Hitachi ABB 4 2 0 2 10-12
Koledzy z Roboty 4 0 2 2 9-12
Powrót Żywych Trupów 4 3 0 1 15-11
Nie ma Lipy 3 0 0 3 9-14
Kaprin Kraków 3 1 1 1 5-11
Błękitna Wataha 3 1 0 2 7-15
JogaBonito 3 0 1 2 6-11
Brainly 3 2 0 1 14-10
No Name 3 2 1 0 9-7
InPost 3 2 0 1 13-8
Victoria 2 0 0 2 1-7
Grand Parade 2 1 0 1 7-8
Amway Kraków 2 2 0 0 9-4
SmQ 2 2 0 0 12-3
Nieociosani 2 0 0 2 2-12
Inter Kraków 2 2 0 0 10-5
Rzezimieszki i Łobuzy 2 2 0 0 14-6
Olsza Team 2 0 0 2 1-14
Wzmocnieni FC 2 0 0 2 6-14
FC Admind 2 2 0 0 14-3
Hutniczek 2 0 0 2 4-11
S4Eliminators 2 1 0 1 3-6
Drink Team B 2 0 0 2 5-12
Oświecenia Team 2 0 0 2 5-16
Na Zero z Przodu 2 0 0 2 6-12
FC Blumeni 2 0 0 2 8-16
Partenaire Pologne 2 1 0 1 10-7
Sensible Soccer 2 2 0 0 12-8
Haftkomp 2 1 0 1 5-6
Armagedon - Jotel Bau 2 1 0 1 12-7
Fi Squad 2 0 1 1 6-15
Śledziki 2 1 0 1 6-5
BKS Team 2 0 0 2 5-14
KS Augustyn 2 2 0 0 11-8
TS Logitech 1 1 0 0 6-4
Dzikie Węże 1 0 0 1 2-3
Przyszlim kopnąć 1 0 0 1 1-8
FC Revolution 1 0 0 1 3-6
Krupiński Pompy 1 0 0 1 1-12
OlszaII 1 1 0 0 5-1
Jordan Judo Kraków 1 1 0 0 6-4
Orzeł' 12 1 0 0 1 5-10
Coca Juniors 1 0 0 1 2-13
ZP Tartak 1 0 0 1 0-4
Familia de Papel 1 1 0 0 9-4
Boga Jonito 1 0 1 0 4-4
NiechSięBoio! 1 0 1 0 5-5
Nafta Kraków Retro 1 1 0 0 4-3
ASTOR B 1 0 0 1 3-7
Red Bulls 1 0 0 1 3-4
Wściekłe Psy 1 0 0 1 5-12
Despero 1 0 0 1 2-9
Budintech 1 0 1 0 6-6
Restauracja V8 1 0 0 1 0-10
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 1-3
KPPN 1 0 0 1 2-10
Husaria Kraków 1 0 0 1 2-7
Apollo 30 1 0 0 1 0-5
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-5
BiegunSport 1 0 0 1 0-13
Pakerbox.pl 1 0 0 1 1-9
BTCH 1 0 0 1 0-5
Bianconeri 1 0 0 1 4-7
Holba 1 0 0 1 1-4
Soley 1 0 0 1 4-10
Chłopcy do Bicia 1 0 0 1 6-7
NZS UEK FC 1 0 0 1 3-8
Comarch 1 0 0 1 2-4
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 3-4
Bruta 1 0 0 1 1-5
CBB 1 1 0 0 3-2
Fronton 1 1 0 0 6-3
FC Kalinex 1 0 0 1 2-9
Amber Gol B 1 0 0 1 3-7
ZK Bruk 1 1 0 0 8-4
Mek-trans 1 0 0 1 2-6
Schibsted Tech Polska 1 0 0 1 5-6
UPM-Kymmene B 1 1 0 0 4-3
GROM 1 1 0 0 6-2
AP Sportivo 1 0 0 1 2-5
TSA Jugowice 1 0 0 1 4-7
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 2-10
Planet Escape 1 1 0 0 6-3
Serco Poland 1 1 0 0 8-2
AdeBajory 1 1 0 0 6-2
Spartan 1 0 0 1 4-5
RKS C.H.U.W.D.U. 1 0 0 1 1-2
Zakapior Team 1 1 0 0 6-3
Czarny Lotos 1 0 0 1 1-3
Pink Bowling 1 0 0 1 2-7
La Furia Roja 1 0 0 1 2-8
Niezniszczalni 1 0 0 1 3-4
CCKS Chłopy 1 0 0 1 1-3
Katedra CMUJ 1 0 0 1 0-6
Korkociagi.com 1 0 0 1 1-3
AS Romy 1 1 0 0 8-6
FC Po Staremu 1 1 0 0 5-0
Tygrysy Bronxu 1 0 0 1 3-7
Sport Consulting Group 1 0 0 1 3-4
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 2-8
Kraków Knights 1 0 0 1 1-4
Awesome Team 1 1 0 0 9-0
Gracie o Gacie 1 1 0 0 7-4
Zielone Muchomory 1 1 0 0 7-4
Drużyna A 1 1 0 0 10-3
Frytki Belgijskie w Krk. 1 0 1 0 3-3
Zakręcony Rogal 1 0 0 1 3-4
M&M 1 1 0 0 3-2
ADGO 1 1 0 0 7-5
Cisco 1 0 0 1 1-5
AGMA 1 1 0 0 2-1
Spoko Team 1 0 0 1 6-7
TeamTechnik 1 1 0 0 4-0
Contel Team 1 0 0 1 3-18
BAnerka 1 0 0 1 2-5
Bambaryły 1 0 0 1 1-3
Za Słabi na B klasę 1 0 0 1 2-3